OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Vyberte si tú najlepšiu chvíľu na nanášanie pleťovej masky

Hľadáte nejakú sviežu inšpiráciu v starostlivosti o pleť alebo len pár tipov, ako svoju pleť ešte viac rozmaznávať? Ukážeme vám 4 situácie, v ktorých si vaša pleť rozhodne pleťovú masku zaslúži!

Vyberte si tú najlepšiu chvíľu na nanášanie pleťovej masky

Nedeľné SPA


Pokiaľ stále hľadáte akúkoľvek motiváciu k príjemnejšej príprave na ďalší dlhý pracovný týždeň, navrhujeme dopriať vašej pleti hĺbkové čistenie. Na to vám odporúčame Prípravok na čistenie pleti 3v1 od Vichy, ktorý na odstránenie nečistôt a nadmerného množstva mazu využíva jemný biely kaolín. Na oblasti tváre so sklonom k lesku naneste tenkú vrstvu, nechajte asi päť minút pôsobiť a opláchnite teplou vodou. Vaša pleť tak bude hladká a viac zmatnená.[1]

[1] 80 % účastníkov štúdie uviedlo, že ich pleť bola vyhladenejšia, 87 % účastníkov popísalo svoju pleť ako viac zmatnenú. Hodnotenie 84 žien belošiek vo veku 18 - 65 rokov so všetkými typmi pleti, vrátane mdlej a citlivej.

Kým vyrazíte večer von

Pokiaľ večer plánujete vyraziť do víru veľkomesta, čistá pleť je úplný základ! A to najmä, pokiaľ vsádzate na dokonalý make-up. Ak chcete mať rozjasnenú a žiarivú pleť, odložte highlighter a siahnite po rozjasňujúcej pleťovej maske od Vichy. Masku naneste na suchú, čistú pleť a nechajte štyri minúty pôsobiť, potom krúživými pohybmi pleť jemne masírujte a masku umyte. Výsledok: žiarivá, vyhladená pleť, ktorá je dokonale pripravená na následnú pleťovú starostlivosť.

Pred letom

Všetci dobre poznáme jet lag a s ním aj to, ako pobyt v lietadle vašu pleť dehydratuje. Vyšší tlak na palube a nedostatok čerstvého vzduchu na okysličovanie pleti môžu mať po dlhom lete za následok váš mdlý vzhľad. Hydratačná maska je preto vo vašej príručnej batožine doslova must-have. Pred štartom masku jednoducho naneste na pleť, a hneď ako sa rozsvieti signalizácia „Nefajčiť,“ zvyšok masky z pleti odstráňte. Potom si pár hodín pospite (jednoduchá pomoc proti začervenaným očiam) a pri výstupe z lietadla sa budete cítiť a vyzerať svieža ako ľalia.

Po cvičení

Keď sa multi-tasking stretne s multi-maskingom! Spojenie víkendového cvičenia s rozmaznávaním pleti je skvelý spôsob, ktorým sa dá na konci náročného pracovného týždňa vypnúť. Cvičenie môže zapríčiniť stratu minerálov a dehydratáciu pleti. Preto siahnete po hydratačnej maske, ktorú nie je potrebné oplachovať a vaša pleť bude vypnutá a svieža. Intenzívny hydratačný krém proti známkam únavy Aqualia Thermal SPA nočný dodáva pleti intenzívnu hydratáciu vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej a regenerujúcej Termálnej vody z Vichy, bohatej na 15 pleti prospešných minerálov. Na unavené a mastné miesta na pleti a krku naneste vrstvu tohto krému, vyhnite sa oblasti očí a nechajte cca 4 - 5 minút pôsobiť!

Najčítanejšie

Fenomén URBAN AGEING

Slow life

Fenomén URBAN AGEING

Aký vplyv má na pleť život v meste? Faktory, s ktorými sa v mestskom prostredí bežne stretávame, napr. fajčenie, smog a stres, spadajú pod hromadný pojem exposom a sú veľmi úzko spojené s predčasným starnutím pleti.

Prečítať článok

Avokádo a čo nerobiť, aby vaša pleť vyzerala zdravo

Slow life

Avokádo a čo nerobiť, aby vaša pleť vyzerala zdravo

Avokádo je milované food bloggermi po celom svete a s viac ako 4,686,153 instagramovými postmi ( a áno, stále ich pribúda ) je dnes úplne základnou surovinou v kuchyni každého správneho labužníka. Čo je ale hlavnou výhodou tejto takzvanej zázračnej suroviny, ktorú máte na nákupnom zozname? Spýtali sme sa odborníkov Dr. Niny Roos a Raphaela Grumana, ako čo najlepšie využiť prínosy, ktoré môže avokádo ponúknuť našej pleti. Požiadali sme ich, aby nám objasnili tiež vedecké fakty.

Prečítať článok

go to top

Skinconsult

ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STARNUTIA PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLÓGMI

1 minúta
na analýzu
Vašej pleti

Urobte si selfie

Vyplňte informácie o svojom profile

Získajte odporúčanie pre Vašu pleť na mieru

v_woman-2.jpg
Jemné linkyVaša silná stránka
Vrásky pod
očami
Vaša priorita
Strata pevnosti pleti

Objavte
SkinconsultAI

circle1circle2circle3circle4