Stažení se týká pouze níže uvedených výrobků:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Vzorek

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Máte-li jakékoliv dotazy k přípravku LiftActiv Peptide-C Ampoules, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku na čísle +421 233 215 662 anebo navštivte www.vichy.sk. Pro vaši informaci uvádíme, že je možné zakoupit alternativu k ampulím LiftActiv Peptide-C: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamin C Serum, které řeší stejné problémy pleti. Nabízí jiný a snadný způsob aplikace pomocí kapátka.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Buďte v menopauze v pohode

Menopauza je dôležité obdobie v živote každej ženy, kedy dochádza k poklesu tvorby hormónov, čo môže mať u každej ženy iný dôsledok. O menopauze existuje rad mýtov a falošných povier, ktoré môžu mať negatívny dopad na vnímanie tejto životnej fázy aj na samotnú psychiku žien. Preto vám prinášame rozhovor so psychologičkou a mentálnou koučkou Kamilou Velkovou, ktorá vám objasní, prečo sa nemusíte menopauzy báť.

Ako prijať menopauzu ako súčasť života?

Menopauza je prirodzenou súčasťou života každej zdravej ženy. A pýtať sa, ako ju prijať ako súčasť života, je, ako pýtať sa, ako prijať to, že máme pubertu alebo menštruáciu. Je to tak zariadené z určitého dôvodu. Naše emócie sa často premietajú do nášho prežívania. Pokiaľ sme niečo nezažili, môžeme mať nejaký pocit len z predstavy o tom, čo nás čaká. A často sa naše predstavy veľmi líšia od reality. Takže zmenou našich predstáv môžeme veľa zmeniť. Konkrétne to znamená, že pokiaľ sa menopauzy bojíme, skúsme definovať, z čoho presne máme strach, a s tým potom pracovať.

Čo by ste poradili svojim klientkam, ktoré majú obavy z menopauzy?

Viete, nielen menopauza, ale aj celé starnutie nie je otázkou fyzického stavu tela, ale hlavne našich myšlienok. Keď všade okolo seba počujeme, že staroba = choroba, tak tomu väčšina ľudí uverí a toto proroctvo sa jednoducho naplní. Zmenou myslenia zmeníme aj fungovanie svojho fyzického tela. Rockové hviezdy, umelci, športovci sa často dožívajú vysokého veku, pretože majú inak nastavenú myseľ a ich spôsob života sa dlhé roky nemení. Aj vo vysokom veku sa rovnako obliekajú, stretávajú sa s mladými ľuďmi a „mlado“ myslia. Skúste zachovať mladosť svojho tela mladou mysľou. Bolo dokázané, že tridsaťroční vedci majú rovnaký mozog aj ako deväťdesiatroční, pretože mu nedajú šancu zostarnúť, lebo ho neustále používajú a trénujú. Často sa stretávam s tým, že máme o menopauze nejaké zmýšľanie, obavy, predstavy a zmenou týchto predstáv zmeníme aj ich dopad na nás.

Môže ženám menopauza priniesť niečo vyložene pozitívne?

Znie to možno paradoxne, ale práve určitý nekomfort, ktorý menopauza prináša, sám osobe môže byť obrovskou príležitosťou na zmenu. Moje životné motto je, že život je zmena. A pokiaľ sa nemeníme, stagnujeme a stagnácia znamená v určitom zmysle slova smrť. Takže meniť sa znamená žiť. Môžeme teda túto zmenu brať ako skvelú výzvu na ďalší životný rozvoj. Bolesti a nepríjemnosti nás väčšinou vedú k väčšiemu a hlbšiemu kontaktu so sebou samými. Hľadáme cesty, ako sa tých nepríjemných vecí zbaviť. Možno si telo formou menopauzy práve takéto hľadanie a kontakt želá. Moje skúsenosti, bohužiaľ, nie sú reprezentatívnou vzorkou, ale vypozorovala som, že ženy, ktoré so sebou tento hlboký kontakt nadväzujú celý život, každý deň, priebeh menopauzy zvládajú omnoho ľahšie. Všeobecne, napojenie sa na vlastné telo prostredníctvom meditácie, sebepoznávacích kurzov, sebevzdelávania, cvičení rôznych druhov je obzvlášť prínosné, a to nemusíme čakať ani na menopauzu.

Možno zvíťaziť nad menopauzou?

Najdôležitejšie je prijať menopauzu ako prirodzenú súčasť  života každej zdravej ženy. Tiež si musíme uvedomiť, že príjemné pocity a pocit šťastia nezáležia na vonkajších okolnostiach, ale hlavne na nás samotných. Preto odporúčam každej žene v tomto období, aby svoj život začala napĺňať aktivitami, ktoré ju bavia, a ďalej ich rozvíjala, ale tiež, aby skúsila aj niečo úplne nové. Som presvedčená, že s týmto prístupom k životu ženy nielen výrazne spomalia starnutie a vyhnú sa emocionálnym prepadom, ale naštartujú úplne novú etapu svojho života.

Náš ikonický prípravok

Novinka

Peri-Menopause <br />Vypĺňajúci liftingový denný krém pre obdobie perimenopauzy

Peri-Menopause
Vypĺňajúci liftingový denný krém pre obdobie perimenopauzy

( 2 názorov )

Novinka

Peri-Menopause <br />Vypĺňajúci revitalizačný nočný krém pre obdobie perimenopauzy

Peri-Menopause
Vypĺňajúci revitalizačný nočný krém pre obdobie perimenopauzy

( 0 názorov )

go to top