OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Tipy na boj proti škvrnám od potu

Neviete, na čo sa zamerať pri výbere dezodorantu, ktorý nebude zanechávať žlté škvrny? Uvádzame naše najlepšie tipy na boj proti škvrnám od potu.

Tipy na boj proti škvrnám od potu

Bojujete so škvrnami od potu?

Vaša obľúbená košeľa je poznačená škvrnou od potu, ktorú jednoducho nemožno odstrániť? Je čas konať! Škvrny od potu sa často objavujú v tých najnevhodnejších chvíľach, či už po dlhom dni v práci, dôležitom stretnutí alebo náročnom cestovaní v preplnenej verejnej doprave. Prevencia je lepšia ako liečba, preto by mal byť výber dezodorantu, ktorý pomáha zostať svieži, najvyššou prioritou.

Riešenia na čistenie oblečenia sfarbeného od potu


Ak sa snažíte odstrániť z oblečenia škvrny od potu alebo dezodorantu, pridajte do práčky hrsť sódy bikarbóny, ktorá pomôže odstrániť škvrny. V prípade menších škvŕn votrite do postihnutého miesta trochu citrónovej šťavy. Pre dosiahnutie maximálneho účinku nechajte bielizeň vysušiť na slnku - je dokázané, že slnečné žiarenie nielenže bieli tkaniny, ale sušenie jemných látok (ako sú košele a blúzky) na príliš vysokej teplote môže zničiť ich tvar.

Predchádzanie vzniku škvŕn výberom správneho dezodorantu


Mnohí muži uvádzajú, že prioritou pri výbere dezodorantu je zabrániť zafarbeniu alebo zožltnutiu košele, ale vybrať pánsky guľôčkový dezodorant, ktorý nezanecháva biele alebo žlté škvrny, môže byť ťažké. Ak sa ráno často ponáhľate kvôli hektickému dochádzaniu do práce, budete chcieť výrobok, ktorý rýchlo schne a zostane suchý, aj keď je vonku teplo. Dezodorant Vichy Homme Anti-Perspirant Anti-Stains poskytuje 48-hodinovú ochranu v transparentnom zložení, ktoré nefarbí - jeho roll-on verzia rýchlo schne a poskytuje pohodlie bez škvŕn, keď ho najviac potrebujete. Okrem toho, 95 % používateľov tvrdí, že výrobok zanecháva ich oblečenie svieže a bez škvŕn po štyroch týždňoch používania[1].

[1] Testované na 75 spotrebiteľoch.

Redakcia

go to top