OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Fenomén URBAN AGEING

Aký vplyv má na pleť život v meste? Faktory, s ktorými sa v mestskom prostredí bežne stretávame, napr. fajčenie, smog a stres, spadajú pod hromadný pojem exposom a sú veľmi úzko spojené s predčasným starnutím pleti.

Akú odpoveď ponúkajú laboratóriá Vichy?

Fenomén URBAN AGEING

80 % starnutia je spôsobených vplyvom životného prostredia

Mitochondrie sú drobné organely, ktoré sú zásadné na udržanie mladistvosti pleti. Sú totiž centrom bunkového dýchania a využívajú kyslík na to, aby bunkám dodali potrebnú energiu na zaistenie všetkých funkcií, ktoré sú dôležité na udržanie štruktúry a pevnosti pleti.

KEĎ SA PLEŤ DUSÍ VPLYVOM EXPOSOMU

Práve tieto drobné organely sú mimoriadne citlivé na vplyv okolitého prostredia. Pokiaľ sú opakovane vystavované negatívnym faktorom, dochádza k oxidačnému stresu, ktorý ovplyvňuje schopnosť mitochondrií dýchať. To všetko vedie k urýchleniu procesu starnutia.

SLOW ÂGE a MINÉRAL 89 - OCHRANNÝ ŠTÍT PROTI EXTERNÝM FAKTOROM

Rad Slow Âge je odpoveďou Laboratórií Vichy na fenomén exposomu, vrátane urban-ageingu. Je založený na zásadnej myšlienke spomalenia životného štýlu, a tým aj starnutia. Denné krémy obsahujú koktail aktívnych ingrediencií na báze prírodných zložiek, ktorých cieľom je vyhladiť vrásky, spomaliť starnutie a posilniť pleť. A práve to sa ešte znásobuje pri kombinovaní radu Slow Âge s Hyaluron-Boosterom Minéral 89.

go to top