OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Dr. Prosper Haller a príbeh o pôvode Vichy

Vichy má bohaté skúsenosti vo vývoji inovatívnych prípravkov, ktoré sú prispôsobené individuálnym potrebám rôznych typov pleti.

Dr. Prosper Haller a príbeh o pôvode Vichy

Pozrite sa s nami na video, ktoré zachytáva celý príbeh o tom, ako Dr. Prosper Haller spôsobil revolúciu vo svete starostlivosti o pleť a o tom, ako jeho myšlienky naďalej ovplyvňujú celý kozmetický priemysel.

Založená v roku 1931, značka Vichy vzišla z dlhoročného inovatívneho prístupu ku kráse a zdraviu zakladateľa Dr. Prospera Hallera. Ako vôbec jeden z prvých prijal holistický prístup k starostlivosti o pleť. Liečebné vlastnosti Mineralizujúcej termálnej vody Vichy objavil, keď ju aplikoval na jazvy svojich pacientov.

Tento objav, ktorý viedol k založeniu dermokozmetickej značky Vichy, bol v obore krásy a kozmetiky, revolúciou. Dr. Haller sa stal prvým, kto ponúkol zákazníkom hneď niekoľko výrobkov starostlivosti o pleť prispôsobených rôznym typom pleti. To všetko sa udialo v dobe, keď už mal za sebou Dr. Haller úspešnú lekársku kariéru v termálnom centre Vichy, kde svojich pacientov liečil kombináciou vodoliečby, masáží, termálnych kúpeľov a najmodernejšími lekárskymi technikami.

Značka Vichy aj naďalej nadväzuje na priekopnícky prístup Dr. Hallera v starostlivosti o krásu a pleť. Tím Vichy je aj naďalej odhodlaný šíriť tento odkaz a zoznamovať s pozitívnymi účinkami Mineralizujúcej termálnej vody ženy po celom svete. Je to dedičstvo, na ktoré môže byť Vichy právom pyšné.

Náš ikonický prípravok

Mineralizujúca termálna voda - obrázok výrobku

Mineralizujúca termálna voda

Hypoalergénna, bez parfumu a konzervačných látok

( 3 názorov )

go to top