Stažení se týká pouze níže uvedených výrobků:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Vzorek

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Máte-li jakékoliv dotazy k přípravku LiftActiv Peptide-C Ampoules, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku na čísle +421 233 215 662 anebo navštivte www.vichy.sk. Pro vaši informaci uvádíme, že je možné zakoupit alternativu k ampulím LiftActiv Peptide-C: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamin C Serum, které řeší stejné problémy pleti. Nabízí jiný a snadný způsob aplikace pomocí kapátka.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Odporúčanie dermatológov - ako starnúť pomaly podľa veku

Poprední dermatológovia odporúčajú, ako bojovať s jednotlivými problémami, ktoré trápia rôzne vekové skupiny žien.

Odporúčanie dermatológov - ako starnúť pomaly podľa veku

Mimo viditeľných známok starnutia, nižšej úrovne hydratácie, stenčovania pokožky alebo scitlivenia pleti sú tu škodlivé vplyvy vonkajšieho prostredia ako UV žiarenie a znečistenie, ktoré sa negatívne podpisujú na našej pleti, preto je nevyhnutné ju dôkladne chrániť a čistiť. 

Nezáleží na tom, koľko máte rokov, hydratovaná pleť, hĺbková výživa s antioxidantmi a používanie ochranných slnečných filtrov s SPF najmenej 25 môže znížiť poškodenie buniek. Táto neutralizácia tichého starnutia je ďaleko účinnejšia než napravovanie už vzniknutých škôd, ktoré trápia jednotlivé vekové skupiny.

Keď máte 20

Pokiaľ sa Vám stále robia pupienky, hľadajte nemastné prípravky bez obsahu olejov, ale zato s obsahom kyseliny salicylovej. Vaša pleť Vám v budúcnosti poďakuje. Taktiež sa snažte piť dostatok vody, pravidelne cvičiť a dostatočne spať, aspoň 8 hodín denne.

Keď máte 30

Začínajú sa objavovať jemné linky, odtieň pleti je nevyvážený. Začnite s používaním protivráskových prípravkov, hlavne v oblasti očného okolia. Mali by ste používať aj prípravky s obsahom antioxidantov a tiež ich zaradiť do Vášho jedálnička. Jedzte dostatok kelu, ostružín a kivi, aby ste sa dokázali vnútorne brániť vonkajším faktorom, ktoré negatívne ovplyvňujú pleť. Používajte šetrný odličovač s hydratačnými zložkami.

Keď máte 40

Vrásky a pigmentové škvrny sa pravdepodobne skôr či neskôr objavia na Vašej pleti, takže Vaším cieľom je zjednotiť pleť a podporiť tvorbu kolagénu. Počas tohto obdobia pleť začína strácať svoj jas a hladkú textúru. Dlhodobá hydratácia je dôležitejšia než kedykoľvek predtým. Používajte sérum s kyselinou hyalurónovou, a potom naneste prorivráskový krém.  Vhodný je  odličovač s hydratačnými zložkami.

Keď máte 50 a viac

Hormonálne zmeny vedú k dehydratovanej pleti. Menej estrogénu zanecháva pleť suchšiu a menej elastickú a pigmentové škvrny sú stále problém. S týmito problémami bojujte pomocou protivráskových krémov s obsahom vyživujúcich olejov na podporu hydratácie a jednotného odtieňa pleti.

Náš ikonický prípravok

go to top