Stiahnutie z trhu sa týka len nižšie uvedených výrobkov:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Vzorka

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ampuliek LiftActiv Peptide-C, kontaktujte našu zákaznícku linku na čísle +421 233 215 662 alebo navštívte stránku www.vichy.sk. Pre vašu informáciu, k ampulkám LiftActiv Peptide-C je možné zakúpiť alternatívu: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamín C, ktoré rieši rovnaké problémy pleti. Ponúka iný a jednoduchý spôsob aplikácie pomocou kvapkadla.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Rosacea: ako na make-up pre pleť so sklonom k začervenaniu?

Pokiaľ trpíte začervenaním a vaša pleť je nezjednotená, potrebujete make-up s vysokým stupňom krytia a zároveň prirodzeným finišom líčenia. Prečítajte si naše tipy pre bezchybnú pleť.

Ako zakryť začervenanie pleti

Voľba správneho odtieňa make-upu býva často náročná. Čo ale robiť, keď máte nejednotný odtieň pleti alebo sa potýkate so začervenaním? Pokiaľ podobne ako mnoho ďalších žien bojujete so začervenaním na lícach, okolo nosa a úst, použite na tieto oblasti korektor s vysokým stupňom krytia v odtieni vašej pleti, ktorý pleť zjednotí. V prípade, že potrebujete riešiť rozsiahlejšie oblasti nejednotného odtieňa pleti či začervenanie celej tváre, môžete zvoliť aj farebne zjednocujúci primer, ktorý nanesiete pod korektor alebo make-up. Poslúži vám ako báza pre nanesenie make-upu na celú tvár. 

Ingrediencie a zloženie make-upu pre pleť so sklonom k začervenaniu


V prípade, že bojujete s rosaceou alebo máte na tvári angióm (ľudovo tiež oheň), oceníte make-up s vyšším stupňom krytia, ktorý vám ponúkne prirodzený finiš. Voľte produkty s vysokým obsahom pigmentu a dlhodobou výdržou, aby ste make-up nemuseli stále upravovať. Ak trpíte začervenaním v dôsledku akné siahnite po prípravkoch obsahujúcich zmatňujúce ingrediencie, ktoré absorbujú nadbytok kožného mazu. Citlivá pleť sa môže potýkať aj so začervenaním v dôsledku podráždenia a stresu, je preto dôležité overiť si, že vami vybraný produkt bol testovaný na citlivej pleti, aby ste predišli nepríjemnej reakcii.

Náš ikonický prípravok

go to top