Stiahnutie z trhu sa týka len nižšie uvedených výrobkov:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Vzorka

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ampuliek LiftActiv Peptide-C, kontaktujte našu zákaznícku linku na čísle +421 233 215 662 alebo navštívte stránku www.vichy.sk. Pre vašu informáciu, k ampulkám LiftActiv Peptide-C je možné zakúpiť alternatívu: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamín C, ktoré rieši rovnaké problémy pleti. Ponúka iný a jednoduchý spôsob aplikácie pomocou kvapkadla.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Starostlivosť o pleť proti starnutiu: aký je rozdiel medzi krémom a sérom

Možno si myslíte, že vám váš krém proti starnutiu stačí. Tu je však dôvod, prečo by ste mali zvážiť pridanie séra do vašej rutiny starostlivosti proti starnutiu.

Starostlivosť o pleť proti starnutiu: aký je rozdiel medzi krémom a sérom

Po 35. roku života by mali byť produkty proti starnutiu nevyhnutnou súčasťou vašej starostlivosti o pleť. Od peptidov po vitamín C, aktívne látky proti starnutiu môžu vo vašom pleťovom prípravku pomáhať v boji proti procesu starnutia tým, že pomáhajú čeliť dopadom straty kolagénu a kyseliny hyalurónovej a spomaleniu procesu obnovy pokožky, ktoré vedú k starnutiu pleti. Rôzne účinné látky sa však vstrebávajú rôznymi spôsobmi, a preto je potrebné vami vybrané produkty proti starnutiu používať správnym spôsobom, aby ste získali maximálny úžitok zo svojho anti-age pleťového prípravku. A zatiaľ čo krémy so správne zvolenými aktívnymi látkami môžu byť účinnou zbraňou proti starnutiu, pridanie séra do vašej rutiny môže pomôcť posilniť výhody vašej rutiny starostlivosti o pleť.

Sérum proti starnutiu


Séra sú navrhnuté tak, aby poskytovali vyššiu koncentráciu účinných látok v malých, silných dávkach, ktoré zvyšujú účinok krému. Sú ľahšie než hydratačné krémy, prenikajú pokožkou rýchlejšie, dodávajú aktívne látky hlbšie do pokožky a pripravujú pokožku na nasledujúce produkty.

Ako aplikovať sérum proti starnutiu: Po dôkladnom vyčistení pleti a použití tonika na odstránenie zvyškov čistiaceho prostriedku, vklepte - nevtierajte - do ľahko navlhčenej pokožky, ktorá je priepustnejšia. Kým prejdete na ďalší krok vo vašej rutine v starostlivosti o pleť proti starnutiu, uistite sa, že sa sérum celkom vstrebalo.

Krém proti starnutiu


Hydratačné krémy proti starnutiu a nočné krémy, sú krémy obsahujúce pridané aktívne látky, ktoré sú navrhnuté tak, aby udržiavali pokožku vypnutú, vyhladzovali jemné linky a vrásky alebo zvýšili žiarivosť pokožky. Ide o všestranný účinok na pokožku, vrátane hydratácie a výhod zameraných na niekoľko známok starnutia. Nezabudnite ale zvoliť zloženie, ktoré je navrhnuté pre váš typ pleti. Pokiaľ je vaša pleť mastná, vyhnite sa príliš mastným alebo ťažkým prípravkom; silným alebo nadmerne chemickým produktom, pokiaľ máte citlivú pleť, prípadne púdrom, regulátorom kožného mazu a ďalším prostriedkom potláčajúcich lesk, pokiaľ je vaša pleť suchá.

Ako aplikovať krém proti starnutiu: Hneď ako sa vaše sérum úplne vstrebe do pleti, vmasírujte si ráno krém s SPF alebo hydratačný krém a večer nočný krém, ktorý si rozotrite po celej tvári a krku. Pokiaľ používate očný krém proti starnutiu, najlepšie ho jemne vklepte ako posledný krok vo vašej rutine starostlivosti o pleť po hydratačnom kréme.

Ako si vybrať medzi sérom proti starnutiu a krémom


Vedieť, ako používať krémy a séra ako súčasť svojej rutiny v starostlivosti o pleť proti starnutiu, môže mať veľký vplyv na to, ako vaša pokožka absorbuje všetky tieto aktívne látky, a nakoniec aj na to, ako efektívne sú pri udržiavaní pokožky v jej najlepšom stave. Séra a krémy majú rôzne funkcie v starostlivosti o pleť a hrajú inú úlohu vo vašej kozmetickej rutine.

Náš ikonický prípravok

go to top