OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Vyberte si tú najlepšiu chvíľu na nanášanie pleťovej masky

  • Obľúbené

Hľadáte nejakú sviežu inšpiráciu v starostlivosti o pleť alebo len pár tipov, ako svoju pleť ešte viac rozmaznávať? Ukážeme vám 4 situácie, v ktorých si vaša pleť rozhodne pleťovú masku zaslúži!

Vyberte si tú najlepšiu chvíľu na nanášanie pleťovej masky

Nedeľné SPA


Pokiaľ stále hľadáte akúkoľvek motiváciu k príjemnejšej príprave na ďalší dlhý pracovný týždeň, navrhujeme dopriať vašej pleti hĺbkové čistenie. Na to vám odporúčame Čistiacu ílovú masku od Vichy, ktorá na odstránenie nečistôt a nadmerného množstva mazu využíva jemný biely kaolín. Na oblasti tváre so sklonom k lesku naneste tenkú vrstvu, nechajte asi päť minút pôsobiť a opláchnite teplou vodou. Vaša pleť tak bude hladká a viac zmatnená.[1]

[1] 80 % účastníkov štúdie uviedlo, že ich pleť bola vyhladenejšia, 87 % účastníkov popísalo svoju pleť ako viac zmatnenú. Hodnotenie 84 žien belošiek vo veku 18 - 65 rokov so všetkými typmi pleti, vrátane mdlej a citlivej.

Kým vyrazíte večer von

Pokiaľ večer plánujete vyraziť do víru veľkomesta, čistá pleť je úplný základ! A to najmä, pokiaľ vsádzate na dokonalý make-up. Ak chcete mať rozjasnenú a žiarivú pleť, odložte highlighter a siahnite po Rozjasňujúcej pleťovej peelingovej maske od Vichy. Masku naneste na suchú, čistú pleť a nechajte štyri minúty pôsobiť, potom krúživými pohybmi pleť jemne masírujte a masku umyte. Výsledok: žiarivá, vyhladená pleť, ktorá je dokonale pripravená na následnú pleťovú starostlivosť.

Pred letom

Všetci dobre poznáme jet lag a s ním aj to, ako pobyt v lietadle vašu pleť dehydratuje. Vyšší tlak na palube a nedostatok čerstvého vzduchu na okysličovanie pleti môžu mať po dlhom lete za následok váš mdlý vzhľad. Hydratačná maska je preto vo vašej príručnej batožine doslova must-have. Pred štartom masku jednoducho naneste na pleť, a hneď ako sa rozsvieti signalizácia „Nefajčiť,“ zvyšok masky z pleti odstráňte. Potom si pár hodín pospite (jednoduchá pomoc proti začervenaným očiam) a pri výstupe z lietadla sa budete cítiť a vyzerať svieža ako ľalia.

Po cvičení

Keď sa multi-tasking stretne s multi-maskingom! Spojenie víkendového cvičenia s rozmaznávaním pleti je skvelý spôsob, ktorým sa dá na konci náročného pracovného týždňa vypnúť. Cvičenie môže zapríčiniť stratu minerálov a dehydratáciu pleti. Preto siahnete po hydratačnej maske, ktorú nie je potrebné oplachovať a vaša pleť bude vypnutá a svieža. Intenzívny hydratačný krém proti známkam únavy Aqualia Thermal SPA nočný dodáva pleti intenzívnu hydratáciu vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej a regenerujúcej Termálnej vody z Vichy, bohatej na 15 pleti prospešných minerálov. Na unavené a mastné miesta na pleti a krku naneste vrstvu tohto krému, vyhnite sa oblasti očí a nechajte cca 4 - 5 minút pôsobiť!

Najčítanejšie

Fenomén URBAN AGEING

SLOW LIFE

Fenomén URBAN AGEING

Aký vplyv má na pleť život v meste? Faktory, s ktorými sa v mestskom prostredí bežne stretávame, napr. fajčenie, smog a stres, spadajú pod hromadný pojem exposom a sú veľmi úzko spojené s predčasným starnutím pleti.

Prečítať článok

Avokádo a čo nerobiť, aby vaša pleť vyzerala zdravo

SLOW LIFE

Avokádo a čo nerobiť, aby vaša pleť vyzerala zdravo

Avokádo je milované food bloggermi po celom svete a s viac ako 4,686,153 instagramovými postmi ( a áno, stále ich pribúda ) je dnes úplne základnou surovinou v kuchyni každého správneho labužníka. Čo je ale hlavnou výhodou tejto takzvanej zázračnej suroviny, ktorú máte na nákupnom zozname? Spýtali sme sa odborníkov Dr. Niny Roos a Raphaela Grumana, ako čo najlepšie využiť prínosy, ktoré môže avokádo ponúknuť našej pleti. Požiadali sme ich, aby nám objasnili tiež vedecké fakty.

Prečítať článok

go to top