Stiahnutie z trhu sa týka len nižšie uvedených výrobkov:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Vzorka

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ampuliek LiftActiv Peptide-C, kontaktujte našu zákaznícku linku na čísle +421 233 215 662 alebo navštívte stránku www.vichy.sk. Pre vašu informáciu, k ampulkám LiftActiv Peptide-C je možné zakúpiť alternatívu: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamín C, ktoré rieši rovnaké problémy pleti. Ponúka iný a jednoduchý spôsob aplikácie pomocou kvapkadla.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Ako môžeme spomaliť vznik prejavov starnutia pleti a vrások?

Aby sme mohli odpovedať na túto otázku, musíme najskôr porozumieť, ako známky starnutia vznikajú. Odpoveď spočíva v Exposome.

Ako môžeme spomaliť vznik prejavov starnutia pleti a vrások?

Exposom je vedecký koncept, ktorý bol objavený v roku 2005 a objasňuje vzťah medzi vystavením pleti vplyvom vonkajšieho prostredia a zdravím. C. Wild ho definoval ako kumulatívne množstvo vplyvov vonkajšieho prostredia a biologických odpovedí organizmu na vnútorné procesy. Do toho môžeme zahrnúť všetko, čo nie je spojené s genetikou, teda všetky vonkajšie vplyvy, ktorým sme vystavení, ale aj fajčenie, stravovacie návyky, stres a spánok. 

Tento holistický prístup je nový spôsob, ako pochopiť nielen naše zdravie, ale aj našu pokožku. Pokožka chráni naše telo a je teda najviac vystavená vonkajším vplyvom (ako UV žiarenie a znečistenie), a tiež musí odolávať vnútornému napätiu (ako je únava, úzkosť alebo nevyvážená strava). 

V podmienkach Exposomu pleť denne trpí biologickým poškodením, hlavne oxidáciou a zápalom, ktoré sa v pleti hromadia kúsok po kúsku, rok čo rok. Po dlhú dobu zostáva toto poškodenie neviditeľné, ale jeden deň sa objaví. Zo začiatku sa prejavuje v podobe suchšej pleti bez jasu a nejednotným odtieňom, potom sa objavia tmavé škvrnky, pleť stráca pevnosť a tvoria sa vrásky. 

Vichy, odborník na zdravie pokožky a vždy nablízku ženám, je kozmetická značka, ktorá túto novú oblasť študuje. Prípravok Slow Âge je prvý prípravok od Vichy, ktorý využíva poznatky z tejto oblasti, a preto v sebe spája: 
• široké spektrum UV filtrov (UVA, UVB) na ochranu pleti pred UV žiarením, ktoré je zodpovedné za 80 % známok starnutia
• Bifidus, získaný z probiotík, a Mineralizujúcu termálnu vodu Vichy pre posilnenie pleti 
• širokospektrálny antioxidant z koreňov Baikalínu, aby pomohol v boji proti oxidačnému fenoménu.

Náš ikonický prípravok

go to top