OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Vyzerajte a cíťte sa počas menopauzy oslnivo: top 5 kozmetických tipov na každý deň

Krása vo veku nad 50 znamená cítiť sa skvelo a vyžarovať pokoj a sebadôveru. Aby ste vyzerali a cítili sa lepšie než kedykoľvek predtým, zaraďte do svojej rutiny starostlivosti týchto 5 kozmetických tipov.

Vyzerajte a cíťte sa počas menopauzy oslnivo: top 5 kozmetických tipov na každý deň

Menopauza so sebou prináša veľa zmien, preto si počas svojho náročného dňa urobte čas na osvieženie a úpravu svojho vzhľadu, aby ste vyzerali čo najlepšie. Riaďte sa týmito 5 nenahraditeľnými tipmi a buďte celý deň krásna. Svoj deň začnite s pocitom sebadôvery a energie a buďte pripravená na výzvy, ktoré vás čakajú – a samozrejme si doprajte kvalitný spánok a vyspite sa do krásy.

Krok 1: Majte rozjasnený pohľad a prirodzene plnšie pery

Pre rozjasnený pohľad a plnší, sebavedomejší úsmev vyretušujte tieto často problémové partie krémom na kontúry očí a pier. Ten pomôže eliminovať tmavé kruhy pod očami a vašim perám znovu dodá pevnosť, hydratáciu a objem. Jemné linky okolo očí a pier sú vyhladené a minimalizované - takže vy budete počas celého dňa vyzerať, ako najlepšie je to možné.

Krok 2: Pri odchode z domu buďte prirodzene rozžiarená a pripravená na čokoľvek

Krok 2 na vašom to do liste pre krásu: docieliť rozjasnenú a zjednotenú pleť. Skombinujte antiagingový korekčný make-up s korektorom a make-upom na telo. To vám pomôže zjednotiť odtieň pleti a minimalizovať drobné nedokonalosti ako jazvy, kŕčové žily alebo začervenaná či fľakatá pokožka. Tak budete môcť dňu pred vami čeliť s absolútnou sebadôverou.

Krok 3: Osviežiť sa počas náročného dňa Termálnou vodou

Náročné dni v kancelárii alebo vybavovanie pochôdzok môžu byť príčinou toho, že sa cítite prehriata a potrebujete osvieženie. Krok 3 vo vašej celodennej ošetrujúcej rutine je mineralizujúca voda v spreji – napríklad práve Termálna voda od Vichy. Keď bude potrebné, môžete ju na tvár aplikovať kedykoľvek počas dňa pre obnovenie hydratácie a sviežosti pleti. Najmä pokiaľ počas dňa zažívate návaly tepla, čistá termálna voda vám pomôže zostať v pokoji a pohode.

Krok 4: Uvoľnite sa a pripravte sa na spánok pre krásu

Na konci dňa z pleti odstráňte všetky nečistoty micelárnym čistiacim a odličovacím prípravkom. Potom malými krúživými pohybmi na tvár a krk naneste nočný krém Neovadiol, aby pleť bola počas noci svieža a dostatočne hydratovaná. Táto automasáž vám umožní uvoľniť sa vypnúť, aby ste mohli zaspať a vyspať sa do krásy.

Krok 5: Oživte a vyplňte svoju pleť Kompenzačným komplexom Neovadiol

Ráno hneď po prebudíte, oživte a skrášlite svoju pleť revolučným sérom a denným krémom Neovadiol. Ide o viac než len antiagingový systém starostlivosti o pleť, prelomový Kompenzačný komplex obnovuje elasticitu a opätovne hydratuje pleť ovplyvnenú hormonálnymi zmenami v období menopauzy. Viac než 14 rokov klinického výskumu prinieslo formuly so 4 účinnými aktívnymi látkami: novovytvorený denný krém obsahuje 3% Proxylane (ide o vôbec najvyššiu koncentráciu tejto látky [1] - pre zhustenie, rozjasnenie a vyhladenie pleti. Vaše kontúry tváre výrazne získajú na objeme a ostrosti a svieža vôňa vám zdvihne náladu a pomôže vám zvládnuť deň.

[1] Najvyššia koncentrácia vo Vichy prípravku starostlivosti o pleť.

Náš ikonický prípravok

 • Phytosculpt - obrázok výrobku

  NEOVADIOL

  Phytosculpt

  Denné krémy

  Spevňujúca a remodelačná starostlivosť o krk a kontúry tváre

 • Compensating Complex Denný krém na normálnu a zmiešanú pleť - obrázok výrobku

  NEOVADIOL

  Compensating Complex Denný krém na normálnu a zmiešanú pleť

  Denné krémy

  Pokrokový remodelačný krém pre zrelú pleť

 • Compensating Complex Sérum - obrázok výrobku

  NEOVADIOL

  Compensating Complex Sérum

  Séra na tvár

  Pokrokové remodelačné sérum pre zrelú pleť

 • Night Compensating Complex Nočný krém pre zrelú pleť - obrázok výrobku

  NEOVADIOL

  Night Compensating Complex Nočný krém pre zrelú pleť

  Nočné krémy

  Pomáha redukovať prejavy menopauzy na pleť a navracať jej mladistvý vzhľad

 • Najčítanejšie

  Fenomén URBAN AGEING

  Slow life

  Fenomén URBAN AGEING

  Aký vplyv má na pleť život v meste? Faktory, s ktorými sa v mestskom prostredí bežne stretávame, napr. fajčenie, smog a stres, spadajú pod hromadný pojem exposom a sú veľmi úzko spojené s predčasným starnutím pleti.

  Prečítať článok

  Avokádo a čo nerobiť, aby vaša pleť vyzerala zdravo

  Slow life

  Avokádo a čo nerobiť, aby vaša pleť vyzerala zdravo

  Avokádo je milované food bloggermi po celom svete a s viac ako 4,686,153 instagramovými postmi ( a áno, stále ich pribúda ) je dnes úplne základnou surovinou v kuchyni každého správneho labužníka. Čo je ale hlavnou výhodou tejto takzvanej zázračnej suroviny, ktorú máte na nákupnom zozname? Spýtali sme sa odborníkov Dr. Niny Roos a Raphaela Grumana, ako čo najlepšie využiť prínosy, ktoré môže avokádo ponúknuť našej pleti. Požiadali sme ich, aby nám objasnili tiež vedecké fakty.

  Prečítať článok

  go to top

  Skinconsult

  ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STARNUTIA PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLÓGMI

  1 minúta
  na analýzu
  Vašej pleti

  Urobte si selfie

  Vyplňte informácie o svojom profile

  Získajte odporúčanie pre Vašu pleť na mieru

  v_woman-2.jpg
  Jemné linkyVaša silná stránka
  Vrásky pod
  očami
  Vaša priorita
  Strata pevnosti pleti

  Objavte
  SkinconsultAI

  circle1circle2circle3circle4