OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STARNUTIA PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLÓGMI*

Zdravý vzhľad pleti je výrazne ovplyvnený mnohými vonkajšími a vnútornými faktormi exposomu, stav pleti sa tiež zhoršuje v dôsledku ich kumulatívneho pôsobenia.

ZAČNITE TERAZ

7Známok starnutia scanujem…

Skin ageing algorithm logo
Skin ageing algorithm background

Viete, aký rad pleťových prípravkov je pre vás ideálny?

Pleť každého z nás sa s pribúdajúcimi rokmi neustále mení, a preto je dôležité tomu prispôsobiť aj každodennú starostlivosť o ňu. Zoznámte sa s prípravkami, po ktorých môžete siahnuť v každom veku života. Ich účinnosť navyše posilní Hyaluron-booster Minéral 89!

Rady Slow Âge, Liftactiv a Neovadiol teraz nájdete v lekárňach aj v špeciálnych taštičkách so 4 miniproduktmi, vrátane boostera Minéral 89.

Viete, aký rad pleťových prípravkov je pre vás ideálny?

Hyaluron-booster Minéral 89 – posilnenie v jednej kvapke

Minéral 89 je prvá vec, po ktorej ráno po vyčistení pleti siahnuť. Jeho zloženie dokonale posilňuje účinky všetkých krémov Vichy! Pôsobí proti vnútorným aj vonkajším agresorom, má pozitívny vplyv na funkciu kožnej bariéry, a deň čo deň zaisťuje, aby bola pleť viac hydratovaná, tonizovaná a jasnejšia, ako keby žiarila zdravím.

Slow Âge – štít proti vonkajším a vnútorným vplyvom a prevencia starnutia

Jedinečný rad, za ktorým stojí zásadná myšlienka spomalenia životného štýlu a zároveň s tým aj starnutia pleti. Má preukázanú účinnosť proti agresívnym environmentálnym vplyvom, ako je napríklad UV žiarenie alebo urban ageing (vplyv mestského prostredia na starnutie pleti). Pôsobí na korekciu vzniknutých prejavov starnutia (ryhy, vrásky, pigmentové škvrny) a zároveň ako prevencia tých vznikajúcich.

Liftactiv – pre žiarivú pleť, ktorá vyzerá mladšie

Anti-ageingová starostlivosť Liftactiv bola vyvinutá, aby pomáhala bojovať s každodennými známkami starnutia zrelej pleti – vráskami, stratou pevnosti a mdlým odtieňom pleti. Vďaka celodennému liftingovému efektu vyzerá pleť hladko a oddýchnuto. Obsahuje rastlinný cukor rhamnózu a prírodný adenozín pre posilnenie pleti proti starnutiu.

Neovadiol – zdravá a žiarivá pleť počas menopauzy a po nej

Rad Neovadiol bol vytvorený na základe hlbokých poznatkov značky Vichy ohľadne menopauzy. Pomáha redukovať dopady menopauzy na vzhľad pleti, zlepšuje jej hustotu, viac rysuje kontúry tváre a podporuje žiarivý vzhľad.

Náš ikonický prípravok

go to top