OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

SKINCONSULTAI

Vaša osobná diagnostika starnutia pleti vyvinutá s dermatológmi s využitím umelej inteligencie.

Vyskúšať teraz
Skinconsult

Viete, aký rad pleťových prípravkov je pre vás ideálny?

Pleť každého z nás sa s pribúdajúcimi rokmi neustále mení, a preto je dôležité tomu prispôsobiť aj každodennú starostlivosť o ňu. Zoznámte sa s prípravkami, po ktorých môžete siahnuť v každom veku života. Ich účinnosť navyše posilní Hyaluron-booster Minéral 89!

Rady Slow Âge, Liftactiv a Neovadiol teraz nájdete v lekárňach aj v špeciálnych taštičkách so 4 miniproduktmi, vrátane boostera Minéral 89.

Viete, aký rad pleťových prípravkov je pre vás ideálny?

Hyaluron-booster Minéral 89 – posilnenie v jednej kvapke

Minéral 89 je prvá vec, po ktorej ráno po vyčistení pleti siahnuť. Jeho zloženie dokonale posilňuje účinky všetkých krémov Vichy! Pôsobí proti vnútorným aj vonkajším agresorom, má pozitívny vplyv na funkciu kožnej bariéry, a deň čo deň zaisťuje, aby bola pleť viac hydratovaná, tonizovaná a jasnejšia, ako keby žiarila zdravím.

Slow Âge – štít proti vonkajším a vnútorným vplyvom a prevencia starnutia

Jedinečný rad, za ktorým stojí zásadná myšlienka spomalenia životného štýlu a zároveň s tým aj starnutia pleti. Má preukázanú účinnosť proti agresívnym environmentálnym vplyvom, ako je napríklad UV žiarenie alebo urban ageing (vplyv mestského prostredia na starnutie pleti). Pôsobí na korekciu vzniknutých prejavov starnutia (ryhy, vrásky, pigmentové škvrny) a zároveň ako prevencia tých vznikajúcich.

Liftactiv – pre žiarivú pleť, ktorá vyzerá mladšie

Anti-ageingová starostlivosť Liftactiv bola vyvinutá, aby pomáhala bojovať s každodennými známkami starnutia zrelej pleti – vráskami, stratou pevnosti a mdlým odtieňom pleti. Vďaka celodennému liftingovému efektu vyzerá pleť hladko a oddýchnuto. Obsahuje rastlinný cukor rhamnózu a prírodný adenozín pre posilnenie pleti proti starnutiu.

Neovadiol – zdravá a žiarivá pleť počas menopauzy a po nej

Rad Neovadiol bol vytvorený na základe hlbokých poznatkov značky Vichy ohľadne menopauzy. Pomáha redukovať dopady menopauzy na vzhľad pleti, zlepšuje jej hustotu, viac rysuje kontúry tváre a podporuje žiarivý vzhľad.

Už viete, akú starostlivosť si vybrať? Špeciálne taštičky so 4 miniproduktmi nájdete v lekárňach počas celého septembra a získate ich pri nákupe Vichy nad 27 €.

Najčítanejšie

Buďte v menopauze v pohode

Pleť

Buďte v menopauze v pohode

Menopauza je dôležité obdobie v živote každej ženy, kedy dochádza k poklesu tvorby hormónov, čo môže mať u každej ženy iný dôsledok. O menopauze existuje rad mýtov a falošných povier, ktoré môžu mať negatívny dopad na vnímanie tejto životnej fázy aj na samotnú psychiku žien. Preto vám prinášame rozhovor so psychologičkou a mentálnou koučkou Kamilou Velkovou, ktorá vám objasní, prečo sa nemusíte menopauzy báť.

Prečítať článok

go to top

Skinconsult

ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STARNUTIA PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLÓGMI

1 minúta
na analýzu
Vašej pleti

Urobte si selfie

Vyplňte informácie o svojom profile

Získajte odporúčanie pre Vašu pleť na mieru

v_woman-2.jpg
Jemné linkyVaša silná stránka
Vrásky pod
očami
Vaša priorita
Strata pevnosti pleti

Objavte
SkinconsultAI

circle1circle2circle3circle4