OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

SKINCONSULTAI

Vaša osobná diagnostika starnutia pleti vyvinutá s dermatológmi s využitím umelej inteligencie.

Vyskúšať teraz
Skinconsult

Slow Âge - to najlepšie zo starostlivosti o pleť v jednom protivráskovom kréme

Vichy predstavuje Slow Âge, najnovšiu inováciu v starostlivosti o pleť, ktorá bojuje s každodennými vplyvmi Exposomu, aby Vám pomohla starnúť pomalšie, prirodzene a s eleganciou.

Slow Âge - to najlepšie zo starostlivosti o pleť v jednom protivráskovom kréme

Ako funguje zloženie v spojení s UV filtrami?

Vichy vykonalo mnoho testov, aby sa zaistila správna integrácia zvýšeného množstva SPF spolu s Baikalínom, účinným antioxidantom, za použitia najnovšej technológie. Tak sa snaží splniť očakávania zákazníkov.

Ako ste jednotlivé zložky integrovali do finálneho zloženia?

Sila zloženia spočíva v aktívnych zložkách (Mineralizujúcej termálnej vode Vichy, Baikalíne, Bifiduse). Kľúčom bolo pracovať s jednotlivými zložkami za nízkych teplôt (menej než 45 °C), aby sa predišlo zníženiu účinnosti spojenej so zahrievaním.

Ako sa vyvinula textúra prípravku, aby nebola mastná alebo lepkavá napriek ochranným filtrom?

Skombinovať všetky aktívne látky spolu s ochrannými filtrami UV do ultrajemnej a vysoko senzorickej textúry bol skutočne oriešok. Aby sme potlačili mastný pocit a biely vzhľad, ktorý UV filtre často majú, Vichy použilo zmes veľmi špecifických voskov, aby sa zlepšila absorpcia, ale použilo aj silicu pre zabezpečenie zamatového pocitu. Táto textúra najskôr vytvorí kvapku, kým sa začne počas aplikácie roztápať a nezanechá nič iné než len príjemný a hladký finiš.

Náš ikonický prípravok

 • Best-seller

  Fluidný krém - obrázok výrobku

  SLOW ÂGE

  Fluidný krém

  Denné krémy

  Krém spomaľujúci prejavy starnutia pleti

 • Najčítanejšie

  Buďte v menopauze v pohode

  Pleť

  Buďte v menopauze v pohode

  Menopauza je dôležité obdobie v živote každej ženy, kedy dochádza k poklesu tvorby hormónov, čo môže mať u každej ženy iný dôsledok. O menopauze existuje rad mýtov a falošných povier, ktoré môžu mať negatívny dopad na vnímanie tejto životnej fázy aj na samotnú psychiku žien. Preto vám prinášame rozhovor so psychologičkou a mentálnou koučkou Kamilou Velkovou, ktorá vám objasní, prečo sa nemusíte menopauzy báť.

  Prečítať článok

  go to top