Stažení se týká pouze níže uvedených výrobků:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Vzorek

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Máte-li jakékoliv dotazy k přípravku LiftActiv Peptide-C Ampoules, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku na čísle +421 233 215 662 anebo navštivte www.vichy.sk. Pro vaši informaci uvádíme, že je možné zakoupit alternativu k ampulím LiftActiv Peptide-C: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamin C Serum, které řeší stejné problémy pleti. Nabízí jiný a snadný způsob aplikace pomocí kapátka.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Slow Âge bol testovaný v skutočných podmienkach

Rozprávali sme sa s dermatologičkou Sabine Laquieze, ktorá riadi nezávislé centrum pre bio-medicínsky výskum a ktorá viedla kozmetické testy pre prípravok Slow Âge.

Slow Âge bol testovaný v skutočných podmienkach

Slow Âge bol podrobený bezprecedentnému testovaniu. Môžete nám k tomu povedať viac?

Vôbec prvýkrát Vichy porovnalo účinnosť novinky Slow Âge oproti skupine žien, ktoré používali ich zvyčajný pleťový krém.

Aká bola hlavná myšlienka tejto klinickej štúdie a ako sa vyvíjala?

Hlavnou myšlienkou bolo ukázať účinnosť prípravku v čase, v skutočných podmienkach a so skutočnými ženami a nespoliehať sa len na laboratórne testy.

Čo bolo cieľom testovania?

Cieľom bolo mať 2 klinicky identické skupiny, ktoré boli vystavené 9 faktorom Exposomu (vonkajšej premennej ako UV žiarenie, znečistenie, fajčenie alebo podnebie a vnútornej premennej ako únava, stres, emócie, stravovacie návyky, spánok) a hlavne boli tieto skupiny vystavené rovnakému UVA žiareniu.

Koľko žien sa zúčastnilo tohto testu a za akých podmienok?

Celkom sa zúčastnilo 120 žien, rozdelených do 2 skupín. Jedna skupina používala Slow Âge a druhá pokračovala v ich zvyčajnej starostlivosti o pleť. Hovorili sme so ženami počas náboru, aby sme skontrolovali klinické kritériá, ďalej museli vyplniť dotazník týkajúci sa ich životného štýlu. Vybrané ženy dostali UV senzor v podobe náramku, ktorý vrátili po 15 dňoch, aby sme zmerali vystavenie UVA žiareniu. Štúdia trvala 2 mesiace a klinické zhodnotenie začalo spoločne s testovaním a pravidelne sa opakovalo.

Prečo je také dôležité meranie dopadu UV žiarenia?

Všetky dôkazy ukazujú, že UV žiarenie má významné dopady na starnutie pleti, je dokonca zodpovedné za
80 % starnutia, a preto to bol hlavný faktor pre 2 porovnávané skupiny. Toto je zvyčajne kontrolované v laboratórnom prostredí, takže UV náramok bol jediný presný spôsob v reálnych podmienkach.

Môžete nám prezradiť nejaké výsledky tejto štúdie?

Zistili sme, že skupina používajúca Slow Âge zaznamenala výrazné zníženie vzniku pigmentových škvŕn, vrások na líčkach, spomalenie straty plnosti pleti a zníženie viditeľnosti pórov. Celkovo väčšina žien zo skupiny používajúcej Slow Âge zhodnotila, že ihneď po prechode na Slow Âge z ich pôvodného prípravku, sa ich pleť zdala pokojnejšia (97 %), hladšia (92 %) a žiarivejšia (81 %). Po 8 týždňoch 89 % z nich uviedlo, že ich pleť pôsobila jemnejšie, 87 % tvrdilo, že ich pleť vyzerala zdravšie a 71 % konštatovalo, že ich pleť sa zdala posilnená.

Náš ikonický prípravok

go to top