Stiahnutie z trhu sa týka len nižšie uvedených výrobkov:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Vzorka

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ampuliek LiftActiv Peptide-C, kontaktujte našu zákaznícku linku na čísle +421 233 215 662 alebo navštívte stránku www.vichy.sk. Pre vašu informáciu, k ampulkám LiftActiv Peptide-C je možné zakúpiť alternatívu: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamín C, ktoré rieši rovnaké problémy pleti. Ponúka iný a jednoduchý spôsob aplikácie pomocou kvapkadla.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Premena s Dermablend

Tím Vichy a časopis Cosmopolitan na začiatku januára hľadal nové tváre radu Dermablend. Vybrané dievčatá potom čakal deň profesionálneho fotenia a stylingu. Pozrite sa s nami, ako Dermablend dokáže vykúzliť úsmev na perách a zároveň zdvihnúť sebavedomie.

Na programe dňa bol styling od profesionálnej vizážistky, konzultácia s dermatologičkou a fotenie. Zároveň bola "na pľaci" po celý čas prítomná životná mentorka Kamila Jetmarová, ktorá dievčatám dávala cenné rady, ako sa vyrovnať s problematickou pleťou a rozdávala pozitívnu náladu. Všetky dievčatá sa zhodli, že im bola po celý deň dôležitou podporou.

Príbeh 1. Kristína, 20 rokov, študentka

Premena s Dermablend

Kristína trpí na akné už od puberty. Najviac sa jej prejavuje, keď športuje a taktiež v období menštruácie. Kvôli svojej problematickej pleti je zvyknutá nosiť make-up každý deň a nevyjde bez neho z domu (okrem víkendov). Ako si užila fotenie s tímom Cosmopolitanu a Vichy? "Všetko bolo skvelé. Veľa jedla, pitia a skvelých ľudí, ktorí sa na mňa usmievali celý deň. Chvíľami som mala pocit, že som naozajstná hviezda (hlavne keď som bola nalíčená). Som rada, že som sa mohla pozrieť do zákulisia, ako sa v skutočnosti natáča a fotí. Určite neľutujem, že som sa prihlásila do súťaže. Čo viac dodať, jednoducho zážitok na celý život. "

Premena s Dermablend - Kristýna

Príbeh 2. Marcela 19 rokov, študentka

Premena s Dermablend

Marcela problematickou pleťou trpí už od dvanástich rokov. V tom čase závidela spolužiačkam krásnu a čistú pleť a svoje nedokonalosti sa snažila zakrývať silnou vrstvou make-upu, pretože mala pocit, že jediné, čo ostatných zaujíma, je jej pupienkami posiata tvár. Akné sa jej postupne zhoršovalo, až dospelo do takej fázy, kedy jej neostávalo nič iné, ako navštíviť dermatologičku, ktorá jej pomohla s voľbou správnej starostlivosti. Od tej doby už svoj problém toľko nerieši, pretože to podľa nej "nie je nič, čo by nezakryl dobrý make-up."

S trápením s akné jej pomohla predovšetkým jej rodina, ktorá ju utvrdzovala v tom, že vzhľad nie je najdôležitejší a stále jej opakovala, že je krásna, aj keď si to možno sama nemyslí. Deň s Vichy a Cosmopolitanom si užila na 100 %, hoci predtým bola trochu nervózna: "Veľmi sa mi páčil profesionálny prístup všetkých zúčastnených, čím by som im touto cestou chcela veľmi poďakovať. Mali obrovský záujem o to, aby mi nič nechýbalo, a aby som sa cítila skvele po celý deň, čo sa im podarilo a ja som odchádzala s úžasným zážitkom, ktorý si budem pamätať snáď do konca života! "

Premena s Dermablend - Marcela

Náš ikonický prípravok

go to top