OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

SKINCONSULTAI

Vaša osobná diagnostika starnutia pleti vyvinutá s dermatológmi s využitím umelej inteligencie.

Vyskúšať teraz
Skinconsult

Premena s Dermablend

Tím Vichy a časopis Cosmopolitan na začiatku januára hľadal nové tváre radu Dermablend. Vybrané dievčatá potom čakal deň profesionálneho fotenia a stylingu. Pozrite sa s nami, ako Dermablend dokáže vykúzliť úsmev na perách a zároveň zdvihnúť sebavedomie.

Na programe dňa bol styling od profesionálnej vizážistky, konzultácia s dermatologičkou a fotenie. Zároveň bola "na pľaci" po celý čas prítomná životná mentorka Kamila Jetmarová, ktorá dievčatám dávala cenné rady, ako sa vyrovnať s problematickou pleťou a rozdávala pozitívnu náladu. Všetky dievčatá sa zhodli, že im bola po celý deň dôležitou podporou.

Príbeh 1. Kristína, 20 rokov, študentka

Premena s Dermablend

Kristína trpí na akné už od puberty. Najviac sa jej prejavuje, keď športuje a taktiež v období menštruácie. Kvôli svojej problematickej pleti je zvyknutá nosiť make-up každý deň a nevyjde bez neho z domu (okrem víkendov). Ako si užila fotenie s tímom Cosmopolitanu a Vichy? "Všetko bolo skvelé. Veľa jedla, pitia a skvelých ľudí, ktorí sa na mňa usmievali celý deň. Chvíľami som mala pocit, že som naozajstná hviezda (hlavne keď som bola nalíčená). Som rada, že som sa mohla pozrieť do zákulisia, ako sa v skutočnosti natáča a fotí. Určite neľutujem, že som sa prihlásila do súťaže. Čo viac dodať, jednoducho zážitok na celý život. "

Premena s Dermablend - Kristýna

Príbeh 2. Marcela 19 rokov, študentka

Premena s Dermablend

Marcela problematickou pleťou trpí už od dvanástich rokov. V tom čase závidela spolužiačkam krásnu a čistú pleť a svoje nedokonalosti sa snažila zakrývať silnou vrstvou make-upu, pretože mala pocit, že jediné, čo ostatných zaujíma, je jej pupienkami posiata tvár. Akné sa jej postupne zhoršovalo, až dospelo do takej fázy, kedy jej neostávalo nič iné, ako navštíviť dermatologičku, ktorá jej pomohla s voľbou správnej starostlivosti. Od tej doby už svoj problém toľko nerieši, pretože to podľa nej "nie je nič, čo by nezakryl dobrý make-up."

S trápením s akné jej pomohla predovšetkým jej rodina, ktorá ju utvrdzovala v tom, že vzhľad nie je najdôležitejší a stále jej opakovala, že je krásna, aj keď si to možno sama nemyslí. Deň s Vichy a Cosmopolitanom si užila na 100 %, hoci predtým bola trochu nervózna: "Veľmi sa mi páčil profesionálny prístup všetkých zúčastnených, čím by som im touto cestou chcela veľmi poďakovať. Mali obrovský záujem o to, aby mi nič nechýbalo, a aby som sa cítila skvele po celý deň, čo sa im podarilo a ja som odchádzala s úžasným zážitkom, ktorý si budem pamätať snáď do konca života! "

Premena s Dermablend - Marcela

Náš ikonický prípravok

 • Best-seller

  3D korekcia - obrázok výrobku

  DERMABLEND

  3D korekcia

  Make-up

  3D korekčný vyhladzujúci make-up s výdržou až 16 hodín

 • Fluidný korekčný make-up s výdržou až 16 hodín - obrázok výrobku

  DERMABLEND

  Fluidný korekčný make-up s výdržou až 16 hodín

  Make-up

  Vysoká krycia schopnosť v textúre zaisťujúcej ultraprirodzený vzhľad pleti, pre všetky typy pleti

 • Korekčná tyčinka s výdržou až 14 hodín - obrázok výrobku

  DERMABLEND

  Korekčná tyčinka s výdržou až 14 hodín

  Make-up

  Veľmi vysoké krytie, bez efektu masky, vodeodolná

 • Najčítanejšie

  Buďte v menopauze v pohode

  Pleť

  Buďte v menopauze v pohode

  Menopauza je dôležité obdobie v živote každej ženy, kedy dochádza k poklesu tvorby hormónov, čo môže mať u každej ženy iný dôsledok. O menopauze existuje rad mýtov a falošných povier, ktoré môžu mať negatívny dopad na vnímanie tejto životnej fázy aj na samotnú psychiku žien. Preto vám prinášame rozhovor so psychologičkou a mentálnou koučkou Kamilou Velkovou, ktorá vám objasní, prečo sa nemusíte menopauzy báť.

  Prečítať článok

  go to top

  Skinconsult

  ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STARNUTIA PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLÓGMI

  1 minúta
  na analýzu
  Vašej pleti

  Urobte si selfie

  Vyplňte informácie o svojom profile

  Získajte odporúčanie pre Vašu pleť na mieru

  v_woman-2.jpg
  Jemné linkyVaša silná stránka
  Vrásky pod
  očami
  Vaša priorita
  Strata pevnosti pleti

  Objavte
  SkinconsultAI

  circle1circle2circle3circle4