OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STARNUTIA PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLÓGMI*

Zdravý vzhľad pleti je výrazne ovplyvnený mnohými vonkajšími a vnútornými faktormi exposomu, stav pleti sa tiež zhoršuje v dôsledku ich kumulatívneho pôsobenia.

ZAČNITE TERAZ

7Známok starnutia scanujem…

Skin ageing algorithm logo
Skin ageing algorithm background

Premena s Dermablend

Tím Vichy a časopis Cosmopolitan na začiatku januára hľadal nové tváre radu Dermablend. Vybrané dievčatá potom čakal deň profesionálneho fotenia a stylingu. Pozrite sa s nami, ako Dermablend dokáže vykúzliť úsmev na perách a zároveň zdvihnúť sebavedomie.

Na programe dňa bol styling od profesionálnej vizážistky, konzultácia s dermatologičkou a fotenie. Zároveň bola "na pľaci" po celý čas prítomná životná mentorka Kamila Jetmarová, ktorá dievčatám dávala cenné rady, ako sa vyrovnať s problematickou pleťou a rozdávala pozitívnu náladu. Všetky dievčatá sa zhodli, že im bola po celý deň dôležitou podporou.

Príbeh 1. Kristína, 20 rokov, študentka

Premena s Dermablend

Kristína trpí na akné už od puberty. Najviac sa jej prejavuje, keď športuje a taktiež v období menštruácie. Kvôli svojej problematickej pleti je zvyknutá nosiť make-up každý deň a nevyjde bez neho z domu (okrem víkendov). Ako si užila fotenie s tímom Cosmopolitanu a Vichy? "Všetko bolo skvelé. Veľa jedla, pitia a skvelých ľudí, ktorí sa na mňa usmievali celý deň. Chvíľami som mala pocit, že som naozajstná hviezda (hlavne keď som bola nalíčená). Som rada, že som sa mohla pozrieť do zákulisia, ako sa v skutočnosti natáča a fotí. Určite neľutujem, že som sa prihlásila do súťaže. Čo viac dodať, jednoducho zážitok na celý život. "

Premena s Dermablend - Kristýna

Príbeh 2. Marcela 19 rokov, študentka

Premena s Dermablend

Marcela problematickou pleťou trpí už od dvanástich rokov. V tom čase závidela spolužiačkam krásnu a čistú pleť a svoje nedokonalosti sa snažila zakrývať silnou vrstvou make-upu, pretože mala pocit, že jediné, čo ostatných zaujíma, je jej pupienkami posiata tvár. Akné sa jej postupne zhoršovalo, až dospelo do takej fázy, kedy jej neostávalo nič iné, ako navštíviť dermatologičku, ktorá jej pomohla s voľbou správnej starostlivosti. Od tej doby už svoj problém toľko nerieši, pretože to podľa nej "nie je nič, čo by nezakryl dobrý make-up."

S trápením s akné jej pomohla predovšetkým jej rodina, ktorá ju utvrdzovala v tom, že vzhľad nie je najdôležitejší a stále jej opakovala, že je krásna, aj keď si to možno sama nemyslí. Deň s Vichy a Cosmopolitanom si užila na 100 %, hoci predtým bola trochu nervózna: "Veľmi sa mi páčil profesionálny prístup všetkých zúčastnených, čím by som im touto cestou chcela veľmi poďakovať. Mali obrovský záujem o to, aby mi nič nechýbalo, a aby som sa cítila skvele po celý deň, čo sa im podarilo a ja som odchádzala s úžasným zážitkom, ktorý si budem pamätať snáď do konca života! "

Premena s Dermablend - Marcela

Náš ikonický prípravok

go to top