OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

SKINCONSULTAI

Vaša osobná diagnostika starnutia pleti vyvinutá s dermatológmi s využitím umelej inteligencie.

Vyskúšať teraz
Skinconsult

Nový denný krém pre zvládnutie boja proti starnutiu pleti

Slow Âge je jedinečná kombinácia antioxidačného extraktu z koreňov Baikalínu, posilňujúceho Bifidusu, látky získanej z probiotík, spolu s Mineralizujúcou termálnou vodou Vichy.

Silný antioxidačný extrakt z koreňov Baikalínu

Vichy vybralo v Číne medzi tisíckami rastlinných druhov jednu bylinu. Na prvý pohľad si môžete myslieť, že je to ďalšia obyčajná bylina. Lenže tejto byline nemožno uškodiť nadmerným UV žiarením ani extrémnym chladom tak typickým pre oblasť Šen-si. Táto bylina čerpá svoju silu zo svojich koreňov, ktoré miestna populácia nazýva zlaté korene. 

Už 2 000 rokov je Baikalín jednou z 50 kľúčových bylín používaných v tradičnej čínskej medicíne. Vichy ho vybralo pre jeho mimoriadne antioxidačné vlastnosti, a dokonca preukázalo, že jeho antioxidačné spektrum je silnejšie než referenčné molekuly ako je vitamín C a vitamín E.

Posilňujúci Bifidus získaný z probiotík

Probiotiká sú živé organizmy, ktoré boli dlho študované pre ich blahodarné účinky na naše zdravie a predovšetkým na črevnú mikroflóru.

Bifidus je látka získaná kvasením baktérie, ktorá sa nazýva Bifidobacterium Longum. Vichy využíva túto posilňujúcu aktívnu látku, aby podporila ochrannú funkciu pokožky, ktorá je zraniteľná a citlivá voči vonkajším vplyvom. Bifidus znižuje suchosť a citlivosť pleti.

Od prírody posilňujúca Mineralizujúca termálna voda Vichy

V srdci každého prípravku Vichy sa ukrýva táto voda, ktorá posilňuje pleť vďaka obohateniu o 15 blahodarných minerálov.

Táto termálna voda, ktorá sa zrodila v srdci francúzskych vulkánov, má jedinečne bohatý a vyvážený obsah minerálov. 15 vedeckých testov preukázalo jej schopnosť posilňovať, regenerovať, obnovovať rovnováhu pH pleti a zanechať tak pleť silnejšiu a odolnejšiu voči vplyvom Exposomu.

Náš ikonický prípravok

 • Best-seller

  Fluidný krém - obrázok výrobku

  SLOW ÂGE

  Fluidný krém

  Denné krémy

  Krém spomaľujúci prejavy starnutia pleti

 • Najčítanejšie

  Buďte v menopauze v pohode

  Pleť

  Buďte v menopauze v pohode

  Menopauza je dôležité obdobie v živote každej ženy, kedy dochádza k poklesu tvorby hormónov, čo môže mať u každej ženy iný dôsledok. O menopauze existuje rad mýtov a falošných povier, ktoré môžu mať negatívny dopad na vnímanie tejto životnej fázy aj na samotnú psychiku žien. Preto vám prinášame rozhovor so psychologičkou a mentálnou koučkou Kamilou Velkovou, ktorá vám objasní, prečo sa nemusíte menopauzy báť.

  Prečítať článok

  go to top

  Skinconsult

  ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STARNUTIA PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLÓGMI

  1 minúta
  na analýzu
  Vašej pleti

  Urobte si selfie

  Vyplňte informácie o svojom profile

  Získajte odporúčanie pre Vašu pleť na mieru

  v_woman-2.jpg
  Jemné linkyVaša silná stránka
  Vrásky pod
  očami
  Vaša priorita
  Strata pevnosti pleti

  Objavte
  SkinconsultAI

  circle1circle2circle3circle4