OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STARNUTIA PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLÓGMI*

Zdravý vzhľad pleti je výrazne ovplyvnený mnohými vonkajšími a vnútornými faktormi exposomu, stav pleti sa tiež zhoršuje v dôsledku ich kumulatívneho pôsobenia.

ZAČNITE TERAZ

7Známok starnutia scanujem…

Skin ageing algorithm logo
Skin ageing algorithm background

Denný krém pre zvládnutie boja proti starnutiu pleti

Slow Âge je jedinečná kombinácia antioxidačného extraktu z koreňov Baikalínu, posilňujúceho Bifidusu, látky získanej z probiotík, spolu s Mineralizujúcou termálnou vodou Vichy.

Silný antioxidačný extrakt z koreňov Baikalínu

Vichy vybralo v Číne medzi tisíckami rastlinných druhov jednu bylinu. Na prvý pohľad si môžete myslieť, že je to ďalšia obyčajná bylina. Lenže tejto byline nemožno uškodiť nadmerným UV žiarením ani extrémnym chladom tak typickým pre oblasť Šen-si. Táto bylina čerpá svoju silu zo svojich koreňov, ktoré miestna populácia nazýva zlaté korene. 

Už 2 000 rokov je Baikalín jednou z 50 kľúčových bylín používaných v tradičnej čínskej medicíne. Vichy ho vybralo pre jeho mimoriadne antioxidačné vlastnosti, a dokonca preukázalo, že jeho antioxidačné spektrum je silnejšie než referenčné molekuly ako je vitamín C a vitamín E.

Posilňujúci Bifidus získaný z probiotík

Probiotiká sú živé organizmy, ktoré boli dlho študované pre ich blahodarné účinky na naše zdravie a predovšetkým na črevnú mikroflóru.

Bifidus je látka získaná kvasením baktérie, ktorá sa nazýva Bifidobacterium Longum. Vichy využíva túto posilňujúcu aktívnu látku, aby podporila ochrannú funkciu pokožky, ktorá je zraniteľná a citlivá voči vonkajším vplyvom. Bifidus znižuje suchosť a citlivosť pleti.

Od prírody posilňujúca Mineralizujúca termálna voda Vichy

V srdci každého prípravku Vichy sa ukrýva táto voda, ktorá posilňuje pleť vďaka obohateniu o 15 blahodarných minerálov.

Táto termálna voda, ktorá sa zrodila v srdci francúzskych vulkánov, má jedinečne bohatý a vyvážený obsah minerálov. 15 vedeckých testov preukázalo jej schopnosť posilňovať, regenerovať, obnovovať rovnováhu pH pleti a zanechať tak pleť silnejšiu a odolnejšiu voči vplyvom Exposomu.

Náš ikonický prípravok

Denný krém pre suchú pleť - obrázok výrobku

Denný krém pre suchú pleť

Krém spomaľujúci prejavy starnutia pleti

( 19 názorov )

Novinka

Slow Âge - Nočný krém - obrázok výrobku

Slow Âge - Nočný krém

Obnovuje pleť a pomáha jej okysličovaniu

( 92 názorov )

go to top