Stiahnutie z trhu sa týka len nižšie uvedených výrobkov:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Vzorka

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ampuliek LiftActiv Peptide-C, kontaktujte našu zákaznícku linku na čísle +421 233 215 662 alebo navštívte stránku www.vichy.sk. Pre vašu informáciu, k ampulkám LiftActiv Peptide-C je možné zakúpiť alternatívu: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamín C, ktoré rieši rovnaké problémy pleti. Ponúka iný a jednoduchý spôsob aplikácie pomocou kvapkadla.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Nový denný krém pre zvládnutie boja proti starnutiu pleti

Slow Âge je jedinečná kombinácia antioxidačného extraktu z koreňov Baikalínu, posilňujúceho Bifidusu, látky získanej z probiotík, spolu s Mineralizujúcou termálnou vodou Vichy.

Silný antioxidačný extrakt z koreňov Baikalínu

Vichy vybralo v Číne medzi tisíckami rastlinných druhov jednu bylinu. Na prvý pohľad si môžete myslieť, že je to ďalšia obyčajná bylina. Lenže tejto byline nemožno uškodiť nadmerným UV žiarením ani extrémnym chladom tak typickým pre oblasť Šen-si. Táto bylina čerpá svoju silu zo svojich koreňov, ktoré miestna populácia nazýva zlaté korene. 

Už 2 000 rokov je Baikalín jednou z 50 kľúčových bylín používaných v tradičnej čínskej medicíne. Vichy ho vybralo pre jeho mimoriadne antioxidačné vlastnosti, a dokonca preukázalo, že jeho antioxidačné spektrum je silnejšie než referenčné molekuly ako je vitamín C a vitamín E.

Posilňujúci Bifidus získaný z probiotík

Probiotiká sú živé organizmy, ktoré boli dlho študované pre ich blahodarné účinky na naše zdravie a predovšetkým na črevnú mikroflóru.

Bifidus je látka získaná kvasením baktérie, ktorá sa nazýva Bifidobacterium Longum. Vichy využíva túto posilňujúcu aktívnu látku, aby podporila ochrannú funkciu pokožky, ktorá je zraniteľná a citlivá voči vonkajším vplyvom. Bifidus znižuje suchosť a citlivosť pleti.

Od prírody posilňujúca Mineralizujúca termálna voda Vichy

V srdci každého prípravku Vichy sa ukrýva táto voda, ktorá posilňuje pleť vďaka obohateniu o 15 blahodarných minerálov.

Táto termálna voda, ktorá sa zrodila v srdci francúzskych vulkánov, má jedinečne bohatý a vyvážený obsah minerálov. 15 vedeckých testov preukázalo jej schopnosť posilňovať, regenerovať, obnovovať rovnováhu pH pleti a zanechať tak pleť silnejšiu a odolnejšiu voči vplyvom Exposomu.

Náš ikonický prípravok

go to top