Stažení se týká pouze níže uvedených výrobků:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Vzorek

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Máte-li jakékoliv dotazy k přípravku LiftActiv Peptide-C Ampoules, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku na čísle +421 233 215 662 anebo navštivte www.vichy.sk. Pro vaši informaci uvádíme, že je možné zakoupit alternativu k ampulím LiftActiv Peptide-C: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamin C Serum, které řeší stejné problémy pleti. Nabízí jiný a snadný způsob aplikace pomocí kapátka.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Novinka SLOW ÂGE Nočný – pripravte svoju pleť na ďalší deň

Vedeli ste, že noc je dobou, kedy sa prirodzene zvyšuje mikrocirkulácia pleti a kyslík sa dostáva ľahšie do buniek? Je to teda ideálny čas, kedy sa pleť regeneruje a môže posilniť svoju obranyschopnosť na ďalší deň. Zbavuje sa tak stresu, prejavov starnutia aj únavy.

Preto Laboratóriá Vichy dopĺňajú svoj rad Slow Âge o ďalšiu nenahraditeľnú časť rutiny starostlivosti o pleť - Slow Âge Nočný krém, ktorý je možné použiť aj ako masku.

Novinka SLOW ÂGE Nočný – pripravte svoju pleť na ďalší deň

SVIEŽI NOČNÝ KRÉM AJ MASKA

Slow Âge Nočný krém je prelomová starostlivosť s unikátnou textúrou. Pomáha okysličovať a obnovovať pleť a je ho možné použiť ako nočný krém alebo ako masku. Gélová textúra má špeciálnu farbu karamelu, rastlinnú sviežu vôňu a rýchlo sa vstrebáva.

Účinné aktívne ingrediencie boli vybraté špeciálne pre svoje antioxidačné vlastnosti:

  • ČISTÝ RESVERATROL (iba v nočnom kréme Slow Âge) - Účinný botanický extrakt, ktorého výnimočné antioxidačné vlastnosti sú veľmi vysoko cenené v tradičnej čínskej medicíne. V Slow Âge Nočný je možné nájsť jeho 100% čistý výťažok vo vysokej koncentrácii pre maximálnu účinnosť. Resveratrol navyše stimuluje mitochondrie a podporuje bunkové dýchanie a vďaka tomu pleť vyzerá zdravo a jasne.
  • BAIKALÍN  (aj v denných krémoch Slow Âge) - Ďalší z radu veľmi silných antioxidantov dokáže redukovať oxidačné a zápalové procesy starnutia pleti, ktoré sú okom nepostrehnuteľné.
  • BIFIDUS DERIVÁT PROBIOTÍK (aj v denných krémoch Slow Âge) - Posilňujúca aktívna látka podporuje a posilňuje ochrannú funkciu bariéry pokožky, ktorá je zraniteľná a citlivá voči vonkajším vplyvom. Zároveň znižuje jej suchosť a citlivosť.

Máte dve možnosti aplikácie:

1) Ako klasický nočný krém – jemný krém naneste na vyčistenú pleť a potom už len zostáva užiť si botanickú vôňu a oddať sa spánku, zatiaľ čo bude prípravok regenerovať a okysličovať vašu pleť. Po jedinej noci je pleť vyhladenejšia a viac rozjasnená! Noc čo noc sa zlepšuje obnova pleti a jemné linky miznú. #zajtrajšokzačínauždnesvečer

2) Ako masku – raz alebo dvakrát týždenne ju môžete aplikovať v tenkej, rovnomernej vrstve, nechať 10  minút pôsobiť a následne vmasírovať do pleti. Zvyšok prípravku odstráňte vatovým tampónom. Pleť bude okysličená, sviežejšia, vláčnejšia a viac vyhladená... ako po kvalitnom nočnom spánku!

Slow Âge Nočný krém

Náš ikonický prípravok

go to top