OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

SKINCONSULTAI

Vaša osobná diagnostika starnutia pleti vyvinutá s dermatológmi s využitím umelej inteligencie.

Vyskúšať teraz
Skinconsult

Novinka SLOW ÂGE Nočný – pripravte svoju pleť na ďalší deň

Vedeli ste, že noc je dobou, kedy sa prirodzene zvyšuje mikrocirkulácia pleti a kyslík sa dostáva ľahšie do buniek? Je to teda ideálny čas, kedy sa pleť regeneruje a môže posilniť svoju obranyschopnosť na ďalší deň. Zbavuje sa tak stresu, prejavov starnutia aj únavy.

Preto Laboratóriá Vichy dopĺňajú svoj rad Slow Âge o ďalšiu nenahraditeľnú časť rutiny starostlivosti o pleť - Slow Âge Nočný krém, ktorý je možné použiť aj ako masku.

Novinka SLOW ÂGE Nočný – pripravte svoju pleť na ďalší deň

SVIEŽI NOČNÝ KRÉM AJ MASKA

Slow Âge Nočný krém je prelomová starostlivosť s unikátnou textúrou. Pomáha okysličovať a obnovovať pleť a je ho možné použiť ako nočný krém alebo ako masku. Gélová textúra má špeciálnu farbu karamelu, rastlinnú sviežu vôňu a rýchlo sa vstrebáva.

Účinné aktívne ingrediencie boli vybraté špeciálne pre svoje antioxidačné vlastnosti:

 • ČISTÝ RESVERATROL (iba v nočnom kréme Slow Âge) - Účinný botanický extrakt, ktorého výnimočné antioxidačné vlastnosti sú veľmi vysoko cenené v tradičnej čínskej medicíne. V Slow Âge Nočný je možné nájsť jeho 100% čistý výťažok vo vysokej koncentrácii pre maximálnu účinnosť. Resveratrol navyše stimuluje mitochondrie a podporuje bunkové dýchanie a vďaka tomu pleť vyzerá zdravo a jasne.
 • BAIKALÍN  (aj v denných krémoch Slow Âge) - Ďalší z radu veľmi silných antioxidantov dokáže redukovať oxidačné a zápalové procesy starnutia pleti, ktoré sú okom nepostrehnuteľné.
 • BIFIDUS DERIVÁT PROBIOTÍK (aj v denných krémoch Slow Âge) - Posilňujúca aktívna látka podporuje a posilňuje ochrannú funkciu bariéry pokožky, ktorá je zraniteľná a citlivá voči vonkajším vplyvom. Zároveň znižuje jej suchosť a citlivosť.

Máte dve možnosti aplikácie:

1) Ako klasický nočný krém – jemný krém naneste na vyčistenú pleť a potom už len zostáva užiť si botanickú vôňu a oddať sa spánku, zatiaľ čo bude prípravok regenerovať a okysličovať vašu pleť. Po jedinej noci je pleť vyhladenejšia a viac rozjasnená! Noc čo noc sa zlepšuje obnova pleti a jemné linky miznú. #zajtrajšokzačínauždnesvečer

2) Ako masku – raz alebo dvakrát týždenne ju môžete aplikovať v tenkej, rovnomernej vrstve, nechať 10  minút pôsobiť a následne vmasírovať do pleti. Zvyšok prípravku odstráňte vatovým tampónom. Pleť bude okysličená, sviežejšia, vláčnejšia a viac vyhladená... ako po kvalitnom nočnom spánku!

Slow Âge Nočný krém

Náš ikonický prípravok

 • Novinka

  CBA_1-misto-2019
  Slow Âge - Nočný krém - obrázok výrobku

  SLOW ÂGE

  Slow Âge - Nočný krém

  Nočné krémy

  Obnovuje pleť a pomáha jej okysličovaniu

 • Najčítanejšie

  Buďte v menopauze v pohode

  Pleť

  Buďte v menopauze v pohode

  Menopauza je dôležité obdobie v živote každej ženy, kedy dochádza k poklesu tvorby hormónov, čo môže mať u každej ženy iný dôsledok. O menopauze existuje rad mýtov a falošných povier, ktoré môžu mať negatívny dopad na vnímanie tejto životnej fázy aj na samotnú psychiku žien. Preto vám prinášame rozhovor so psychologičkou a mentálnou koučkou Kamilou Velkovou, ktorá vám objasní, prečo sa nemusíte menopauzy báť.

  Prečítať článok

  go to top

  Skinconsult

  ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STARNUTIA PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLÓGMI

  1 minúta
  na analýzu
  Vašej pleti

  Urobte si selfie

  Vyplňte informácie o svojom profile

  Získajte odporúčanie pre Vašu pleť na mieru

  v_woman-2.jpg
  Jemné linkyVaša silná stránka
  Vrásky pod
  očami
  Vaša priorita
  Strata pevnosti pleti

  Objavte
  SkinconsultAI

  circle1circle2circle3circle4