Stiahnutie z trhu sa týka len nižšie uvedených výrobkov:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Vzorka

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ampuliek LiftActiv Peptide-C, kontaktujte našu zákaznícku linku na čísle +421 233 215 662 alebo navštívte stránku www.vichy.sk. Pre vašu informáciu, k ampulkám LiftActiv Peptide-C je možné zakúpiť alternatívu: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamín C, ktoré rieši rovnaké problémy pleti. Ponúka iný a jednoduchý spôsob aplikácie pomocou kvapkadla.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Ako sa v horúcich dňoch starať o mastnú pleť? Poradíme vám!

Ako sa starať o mastnú pleť v teplom počasí? Tento typ pleti potrebuje špecifickú starostlivosť, ktorá ju dobre ochráni a zbytočne nezaťaží, nezhorší akné a ideálne aj zmatní.

Ako sa v horúcich dňoch starať o mastnú pleť? Poradíme vám!

Pokiaľ má vaša pleť sklon k nadmernej produkcii séba, potom sú tieto tipy práve pre vás!

Na pláži: starostlivosť o pleť s nedokonalosťami počas dovolenky

Pre väčšinu z nás je leto synonymom tepla, slnka, mora a piesku. Ak však máte pleť so sklonom k nadmernej produkcii séba, tak pleť vyžaduje počas letných mesiacov dôkladnejšiu starostlivosť – predovšetkým, ak práve vyrážate na pláž. Mastná pleť musí byť na slnku správne chránená, pretože slnko je pre osoby s akné a mastiacou sa pleťou akýmsi falošným priateľom. Pravdou je, že zvýšenie teploty o obyčajný 1 °C zvyšuje produkciu kožného mazu až o 10 %[[1]. Niektoré lieky predpisované na akné navyše môžu zvýšiť aj citlivosť pleti na slnko a potenciálne vedú k väčšiemu poškodeniu pleti vplyvom UV žiarenia. Pokiaľ sa chcete vyhnúť jazvám a hyperpigmentáciám, ktoré sú spojené so slnečnými spáleninami, tak je účinná ochrana pokožky počas dovolenky úplne zásadná. Rozhodne preto nešetrite ochranným opaľovacím prípravkom s vysokým SPF. Pre mastnú pleť sa ideálne hodia prípravky so zložením na báze gélu či vody.


Ochranná starostlivosť pre pleť s nedokonalosťami

Ochrana pred UV žiarením je zásadná počas celého roka. V prípade problematickej a mastnej pleti je potrebné siahnuť po čo najšetrnejšom a najľahšom prípravku. Osviežujúci sprej na tvár Idéal Soleil s SPF 50 vám zaistí spoľahlivú ochranu pred slnečným žiarením a zároveň vašu pleť zbytočne nezaťaží. Stačí ho nastriekať na tvár, a to pokojne aj cez make-up. Starostlivosť o pleť môžete doplniť o ďalší krok – masku. Skúste svoje póry dôkladne vyčistiť. A teraz si môžete užiť dovolenku na pláži bez toho, aby ste si museli robiť starosti s tým, čo to urobí s vašou pleťou!

[1] Cunliffe, W. J., Burton, J. L., & SHUSTER, S. (1970). The effect of local temperature variations on the sebum excretion rate. British Journal of Dermatology, 83(6), 650-654.

Náš ikonický prípravok

Novinka

PHYTOSOLUTION - ZMATŇUJÚCA STAROSTLIVOSŤ V SPREJI - obrázok výrobku

PHYTOSOLUTION - ZMATŇUJÚCA STAROSTLIVOSŤ V SPREJI

( 0 názorov )

Novinka

Zmatňujúci ochranný krém 3v1 SPF 50+ - obrázok výrobku

Zmatňujúci ochranný krém 3v1 SPF 50+

( 0 názorov )

go to top