OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Vyzerajte a cíťte sa počas menopauzy oslnivo: top 5 kozmetických tipov na každý deň

Krása vo veku nad 50 znamená cítiť sa skvelo a vyžarovať pokoj a sebadôveru. Aby ste vyzerali a cítili sa lepšie než kedykoľvek predtým, zaraďte do svojej rutiny starostlivosti týchto 5 kozmetických tipov.

Vyzerajte a cíťte sa počas menopauzy oslnivo: top 5 kozmetických tipov na každý deň

Menopauza so sebou prináša veľa zmien, preto si počas svojho náročného dňa urobte čas na osvieženie a úpravu svojho vzhľadu, aby ste vyzerali čo najlepšie. Riaďte sa týmito 5 nenahraditeľnými tipmi a buďte celý deň krásna. Svoj deň začnite s pocitom sebadôvery a energie a buďte pripravená na výzvy, ktoré vás čakajú – a samozrejme si doprajte kvalitný spánok a vyspite sa do krásy.

Krok 1: Majte rozjasnený pohľad a prirodzene plnšie pery

Pre rozjasnený pohľad a plnší, sebavedomejší úsmev vyretušujte tieto často problémové partie krémom na kontúry očí a pier. Ten pomôže eliminovať tmavé kruhy pod očami a vašim perám znovu dodá pevnosť, hydratáciu a objem. Jemné linky okolo očí a pier sú vyhladené a minimalizované - takže vy budete počas celého dňa vyzerať, ako najlepšie je to možné.

Krok 2: Pri odchode z domu buďte prirodzene rozžiarená a pripravená na čokoľvek

Krok 2 na vašom to do liste pre krásu: docieliť rozjasnenú a zjednotenú pleť. Skombinujte antiagingový korekčný make-up s korektorom a make-upom na telo. To vám pomôže zjednotiť odtieň pleti a minimalizovať drobné nedokonalosti ako jazvy, kŕčové žily alebo začervenaná či fľakatá pokožka. Tak budete môcť dňu pred vami čeliť s absolútnou sebadôverou.

Krok 3: Osviežiť sa počas náročného dňa Termálnou vodou

Náročné dni v kancelárii alebo vybavovanie pochôdzok môžu byť príčinou toho, že sa cítite prehriata a potrebujete osvieženie. Krok 3 vo vašej celodennej ošetrujúcej rutine je mineralizujúca voda v spreji – napríklad práve Termálna voda od Vichy. Keď bude potrebné, môžete ju na tvár aplikovať kedykoľvek počas dňa pre obnovenie hydratácie a sviežosti pleti. Najmä pokiaľ počas dňa zažívate návaly tepla, čistá termálna voda vám pomôže zostať v pokoji a pohode.

Krok 4: Uvoľnite sa a pripravte sa na spánok pre krásu

Na konci dňa z pleti odstráňte všetky nečistoty micelárnym čistiacim a odličovacím prípravkom. Potom malými krúživými pohybmi na tvár a krk naneste nočný krém Neovadiol, aby pleť bola počas noci svieža a dostatočne hydratovaná. Táto automasáž vám umožní uvoľniť sa vypnúť, aby ste mohli zaspať a vyspať sa do krásy.

Krok 5: Oživte a vyplňte svoju pleť Kompenzačným komplexom Neovadiol

Ráno hneď po prebudíte, oživte a skrášlite svoju pleť revolučným sérom a denným krémom Neovadiol. Ide o viac než len antiagingový systém starostlivosti o pleť, prelomový Kompenzačný komplex obnovuje elasticitu a opätovne hydratuje pleť ovplyvnenú hormonálnymi zmenami v období menopauzy. Viac než 14 rokov klinického výskumu prinieslo formuly so 4 účinnými aktívnymi látkami: novovytvorený denný krém obsahuje 3% Proxylane (ide o vôbec najvyššiu koncentráciu tejto látky [1] - pre zhustenie, rozjasnenie a vyhladenie pleti. Vaše kontúry tváre výrazne získajú na objeme a ostrosti a svieža vôňa vám zdvihne náladu a pomôže vám zvládnuť deň.

[1] Najvyššia koncentrácia vo Vichy prípravku starostlivosti o pleť.

Náš ikonický prípravok

 • Phytosculpt - obrázok výrobku

  NEOVADIOL

  Phytosculpt

  Denné krémy

  Spevňujúca a remodelačná starostlivosť o krk a kontúry tváre

 • Compensating Complex Denný krém na normálnu a zmiešanú pleť - obrázok výrobku

  NEOVADIOL

  Compensating Complex Denný krém na normálnu a zmiešanú pleť

  Denné krémy

  Pokrokový remodelačný krém pre zrelú pleť

 • Compensating Complex Sérum - obrázok výrobku

  NEOVADIOL

  Compensating Complex Sérum

  Séra na tvár

  Pokrokové remodelačné sérum pre zrelú pleť

 • Night Compensating Complex Nočný krém pre zrelú pleť - obrázok výrobku

  NEOVADIOL

  Night Compensating Complex Nočný krém pre zrelú pleť

  Nočné krémy

  Pomáha redukovať prejavy menopauzy na pleť a navracať jej mladistvý vzhľad

 • Najčítanejšie

  Fenomén URBAN AGEING

  Slow life

  Fenomén URBAN AGEING

  Aký vplyv má na pleť život v meste? Faktory, s ktorými sa v mestskom prostredí bežne stretávame, napr. fajčenie, smog a stres, spadajú pod hromadný pojem exposom a sú veľmi úzko spojené s predčasným starnutím pleti.

  Prečítať článok

  Avokádo a čo nerobiť, aby vaša pleť vyzerala zdravo

  Slow life

  Avokádo a čo nerobiť, aby vaša pleť vyzerala zdravo

  Avokádo je milované food bloggermi po celom svete a s viac ako 4,686,153 instagramovými postmi ( a áno, stále ich pribúda ) je dnes úplne základnou surovinou v kuchyni každého správneho labužníka. Čo je ale hlavnou výhodou tejto takzvanej zázračnej suroviny, ktorú máte na nákupnom zozname? Spýtali sme sa odborníkov Dr. Niny Roos a Raphaela Grumana, ako čo najlepšie využiť prínosy, ktoré môže avokádo ponúknuť našej pleti. Požiadali sme ich, aby nám objasnili tiež vedecké fakty.

  Prečítať článok

  go to top