getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = SK Test : 'SK/'

OK

OKCancel


Ďakujeme

Zavrieť
mediacachable:1

Slow Âge - to najlepšie zo starostlivosti o pleť v jednom protivráskovom kréme

Slow Âge - to najlepšie zo starostlivosti o pleť v jednom protivráskovom kréme
 • favoris

Vichy predstavuje Slow Âge, najnovšiu inováciu v starostlivosti o pleť, ktorá bojuje s každodennými vplyvmi Exposomu, aby Vám pomohla starnúť pomalšie, prirodzene a s eleganciou.

Ako funguje zloženie v spojení s UV filtrami?

Vichy vykonalo mnoho testov, aby sa zaistila správna integrácia zvýšeného množstva SPF spolu s Baikalínom, účinným antioxidantom, za použitia najnovšej technológie. Tak sa snaží splniť očakávania zákazníkov.

Ako ste jednotlivé zložky integrovali do finálneho zloženia?

Sila zloženia spočíva v aktívnych zložkách (Mineralizujúcej termálnej vode Vichy, Baikalíne, Bifiduse). Kľúčom bolo pracovať s jednotlivými zložkami za nízkych teplôt (menej než 45 °C), aby sa predišlo zníženiu účinnosti spojenej so zahrievaním.

Ako sa vyvinula textúra prípravku, aby nebola mastná alebo lepkavá napriek ochranným filtrom?

Skombinovať všetky aktívne látky spolu s ochrannými filtrami UV do ultrajemnej a vysoko senzorickej textúry bol skutočne oriešok. Aby sme potlačili mastný pocit a biely vzhľad, ktorý UV filtre často majú, Vichy použilo zmes veľmi špecifických voskov, aby sa zlepšila absorpcia, ale použilo aj silicu pre zabezpečenie zamatového pocitu. Táto textúra najskôr vytvorí kvapku, kým sa začne počas aplikácie roztápať a nezanechá nič iné než len príjemný a hladký finiš.

Náš ikonický prípravok

 • Best-seller

  Fluidný krém

  SLOW ÂGE

  Fluidný krém

  Denné krémy

  Krém spomaľujúci prejavy starnutia pleti

 • Najčítanejšie

  go to top