OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Rad SLOW ÂGE sa rozrástol o dvoch členov. Zoznámte sa!

 • Obľúbené

Spomalenie životného štýlu je horúcou témou posledných mesiacov. A práve na tento aktuálny trend sme sa rozhodli naviazať aj my, konkrétne radom Slow Âge, za ktorého vznikom stojí zásadná myšlienka spomalenia životného štýlu, a tým aj starnutia.

Rad SLOW ÂGE sa rozrástol o dvoch členov. Zoznámte sa!

Na jeseň roku 2016 Laboratóriá Vichy uviedli prípravok Slow Âge fluid – prvý denný krém s preukázanou účinnosťou proti agresívnym environmentálnym vplyvom. Teraz sa rad rozrastá o dvoch ďalších pomocníkov – Slow Âge denný krém a Slow Âge očný krém. Čo od nich môžete čakať?

Ako žiť a starnúť pomalšie?

Zdá sa, že spomaliť je v dnešnej zrýchlenej dobe čím ďalej väčší problém. Žiť rýchlejšie ale neznamená žiť lepšie alebo kvalitnejšie. Základnou podmienkou spomalenia života aj starnutia je robiť veci s pokojom a nahradiť kvantitu kvalitou. A to vo všetkých oblastiach života, od práce až po rodinu. Je potrebné si uvedomiť, že rýchly spôsob života vedie aj k rýchlejšiemu starnutiu a opotrebeniu pleti. Nemusí to byť vidieť dnes, zajtra už možno áno. Pomalšie starnutie začína jednoduchými krokmi, ktoré je možné aplikovať do každodenného života – správny pitný režim, zdravé jedlo, kvalitný spánok, pravidelné cvičenie a tiež voľba vhodnej starostlivosti o pleť.

Novinka: Slow Âge Denný krém na normálnu až suchú pleť

Ako sme sa už zmienili v úvode, rad Slow Âge sa rozrástol o dvoch nových členov. Prvým z nich je výživný denný krém na normálnu až suchú pleť, ktorý sa od pôvodného fluidného denného krému líši predovšetkým bohatou, výživnou a komfortnou textúrou, ktorá je ideálna pre normálnu až suchú pleť. Je obohatená o nové aktívne látky: kyselinu hyalurónovú a glycerín, ktoré majú za cieľ zaistiť optimálnu hydratáciu pleti. Prípravok chráni a posilňuje odolnosť pleti voči starnutiu (Bifidus a Baikalín) a zároveň koriguje jeho známky – vrásky (LHA), pigmentové škvrny (Vitamín CG) a stratu pružnosti. Má aj SPF 30 pre ochranu pred UVB a UVA žiarením.

Slow Âge Denný krém

Novinka: Slow Âge očný krém

Očné okolie je jedinečné a omnoho citlivejšie než zvyšok tváre. Vyžaduje preto špeciálnu starostlivosť, ktorá sa mu maximálne prispôsobí. Druhá z noviniek – Slow Âge očný krém sa preto zameriava práve na známky starnutia v očnom okolí. Vďaka listom z ginko biloba zlepšuje kožnú mikrocirkuláciu a stimuláciu lymfatického systému. Zároveň koriguje kruhy pod očami, stratu pevnosti, jemné vrásky a opuchy (kofeín). Vďaka krému budú očné kontúry vyhladené a rozjasnené.

Náš ikonický prípravok

 • Best-seller

  Fluidný krém - obrázok výrobku

  SLOW ÂGE

  Fluidný krém

  Denné krémy

  Krém spomaľujúci prejavy starnutia pleti

 • Denný krém pre suchú pleť - obrázok výrobku

  SLOW ÂGE

  Denný krém pre suchú pleť

  Denné krémy

  Krém spomaľujúci prejavy starnutia pleti

 • Očný krém - obrázok výrobku

  SLOW ÂGE

  Očný krém

  Očné krémy

  Pre spomalenie prejavov starnutia pleti v očnom okolí

 • Najčítanejšie

  Menopauza: v akom veku dochádza k tejto „životnej zmene“?

  PLEŤ

  Menopauza: v akom veku dochádza k tejto „životnej zmene“?

  Menopauza sa objavuje typicky medzi 45. a 55. rokom života. Jej začiatok sa však u každej ženy líši – každá z nás je totiž jedinečná a jednotné pravidlo tak neexistuje.

  Priemerná žena v menopauze má dnes 51 rokov. Ide však o postupnú hormonálnu zmenu, ku ktorej nedochádza cez noc, je to prechod začínajúci obdobím premenopauzy či perimenopauzy.

  Je pravda, že väčšinou na túto zmenu nie sme pripravené. Zvyčajne nastupuje s celým radom fyzických prejavov, ktoré môže byť ťažké zvládnuť. Čím lepšie sa ale na túto zmenu pripravíme, tým lepšie jej dokážeme čeliť.

  Prečítať článok

  go to top