OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Inovácia Aqualia Thermal: iba tie nevyhnutné ingrediencie

Pri vývoji inovovaného radu Aqualia Thermal sa Laboratóriá Vichy inšpirovali izotonickými hydratačnými roztokmi, ktoré proti dehydratácii používajú atléti. Ak to dopadlo?

Inovácia Aqualia Thermal: iba tie nevyhnutné ingrediencie

V normálnych podmienkach pleť stráca 500 ml vody každý deň. Množstvo stratenej vody sa ešte viac znásobuje počas cvičenia (až 2 litre), behu (až 1,6 litra) alebo v lietadle. Ako to riešia atléti? Izotonickými hydratačnými roztokmi, ktoré obsahujú vodu, minerály a cukor – ingrediencie, ktoré zabezpečujú pleti dlhodobú hydratáciu. Presne toto riešenie inšpirovalo Laboratóriá Vichy k renovácii radu Aqualia Thermal.

Prírodnejšia. Čistejšia. Účinnejšia.

Inovovaný rad obsahuje iba 20 ingrediencií. Žiadne silikóny, žiadne oleje a žiadne parabény. 97 % ingrediencií je prírodného pôvodu:

  • Kyselina hyalurónová – získaná fermentáciou pšenice. Vytvára na povrchu kože ochranný film, ktorý viaže vodu. Zaistí tak pleti dlhodobú hydratáciu.
  • Rastlinný cukor Manóza - pôvodom z buku alebo javora. Dopĺňa vodu z externých zdrojov do pokožky. Posilňuje bunkovú kohéziu kože pre zníženie transepidermálnej straty vody.
  • Minerálna soľ: Sodík PCA – stimuluje syntézu prírodných hydratačných faktorov pokožky. Má skvelú schopnosť viazať vodu a pomáha ju tak udržať v pleti.
  • Mineralizujúca termálna voda Vichy – zrodená vo francúzskych vulkánoch. Zloženie s 15 nevyhnutnými minerálmi. Posilňuje pleť proti vonkajším agresorom.

Prírodnejšia. Čistejšia. Účinnejšia.

Ľahký a výživný krém

Prípravky Aqualia sú dostupné v dvoch variantoch – vo výživnom a ľahkom. Oba sú hypoalergénne a testované na citlivej pleti pod dermatologickou kontrolou. Zaistia 48-hodinovú hydratáciu pre pleť, ktorá trpí následkami klimatických zmien, stresu a znečistenia. Môžete ich zakúpiť v 50 ml skle alebo 30 ml tube.

  • Ľahký krém je vhodný na normálnu až zmiešanú pleť. Po použití je pleť dlhodobo hydratovaná, vyživená a revitalizovaná. Textúra je ultraroztápajúca, rýchlo sa vstrebáva a nelepí.
  • Výživný krém je vhodný na suchú pleť, ktorý potrebuje extra dávku hydratácie a zjemnenie. Textúra je hustejšia, bohatšia a po použití je pleť dlhodobo hydratovaná a vyživená.
  • Rad je doplnený aj o sérum pre ešte intenzívnejšiu hydratáciu. Po jeho aplikácii je pleť hĺbkovo hydratovaná, svieža, jemnejšia, revitalizovaná a jemné linky sú menej viditeľné. Textúru má veľmi ľahkú a rýchlo sa vstrebáva. Je hypoalergénne, testované pod dermatologickou kontrolou a vhodné pre všetky typy pleti.

Ľahký a výživný krém

go to top