OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Boj proti akné na stretnutí Dermablend

Ľudia, ktorých spájajú problémy s akné a jeho liečba, sa stretli na spoločnej udalosti Vichy!

Cieľom prvého spoločného stretnutia bolo odmeniť pacientov tohto kožného ochorenia za to, že sa starajú o svoju pokožku a predovšetkým informovať ľudí o metódach liečby akné.  Táto nezvyčajná udalosť sa konala 21. 10. v Prahe v budove L´oreál, kde medzi 52 prítomnými boli tak pacienti, ktorí v minulosti mali ťažké postihnutú pokožku tváre, chrbta alebo výstrihu a boli vyliečení, ako aj ľudia s prejavmi akné, ktorí sa liečia alebo sa liečiť chcú.

Program tvorilo niekoľko obohacujúcich prednášok, napríklad na tému Akné a jeho typy, liečba, prevencia akné hovorila dermatologička MUDr. Lucie Jarešová, Kamila Jetmarová vykladala o tom, ako zvládať život s akné pomocou meditácie a jogy. MUDr. Dagmar Perková hovorila o stravovaní pri akné. Daniela Ondriková poradila poslucháčom, ako zakryť nedostatky kože a prezentovala obľúbený Dermablend make-up značky Vichy.

Udalosť bola obohatená o dva príbehy pacientov, ktorí sa s týmto ochorením stretli. Hovorili o tak rozsiahlom postihnutí, ktoré viedlo k následnej hospitalizácii a náročnej liečbe.

Pacienti mali možnosť vyskúšať profesionálne zakrytie pokožky s prejavmi akné pomocou prípravku Dermablend a mohli sa nechať aj nalíčiť! Nechýbal ani kvíz a losovanie o ceny, ktoré venovala značka Vichy. Na záver dostal každý zo zúčastnených krásny darček.

Budete sa s nami stretávať na podobných udalostiach aj Vy? Už teraz sa tešíme!

Boj proti akné na stretnutí Dermablend

Dermablend event 2

Náš ikonický prípravok

go to top