Stiahnutie z trhu sa týka len nižšie uvedených výrobkov:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Vzorka

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ampuliek LiftActiv Peptide-C, kontaktujte našu zákaznícku linku na čísle +421 233 215 662 alebo navštívte stránku www.vichy.sk. Pre vašu informáciu, k ampulkám LiftActiv Peptide-C je možné zakúpiť alternatívu: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamín C, ktoré rieši rovnaké problémy pleti. Ponúka iný a jednoduchý spôsob aplikácie pomocou kvapkadla.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Život v meste: čo to znamená pre vašu pleť?

Ako v lete žiť, pracovať a užívať si mesto plnými dúškami bez toho, aby na to doplatila naša pleť?

Život v meste: čo to znamená pre vašu pleť?

Čítajte ďalej a zistite, ako zaistiť, aby sa vaša pleť dokázala brániť každodennému stresu, znečisteniu a únave v mestskom prostredí.

Starajte sa o budúcnosť svojej pleti

Život v meste môže byť vzrušujúci a zábavný. Každodenný stres spojený so životom v meste však môže mať však dlhodobo extrémne nepriaznivý vplyv na našu pleť. Externé faktory ako znečistenie, UV žiarenie a dokonca aj dochádzanie (to všetko označujeme termínom „exposom“) môžu zásadne ovplyvniť budúcnosť našej pleti a tiež môžu stáť za krátkodobými alebo opakujúcimi sa problémami so zanesenými pórmi, začervenaním a nezjednoteným odtieňom pleti. Štúdie spoločnosti L'Oréal v Cuernavace v Mexiku a v Šanghaji v Číne ukázali, že zlá kvalita ovzdušia má priamy vplyv na schopnosť pleti správne starnúť. Zistilo sa, že ľudia žijúci v extrémne znečistenom prostredí častejšie trpia zvýšenou dehydratáciou a nadmernou produkciou kožného mazu. Dlhé dochádzanie verejnou dopravu aj nedostatok spánku po víkende plnom nočných večierkov môžu prispieť k tomu, že pleť pôsobí mdlo, unavene a že sa na nej môžu častejšie tvoriť pupienky.

Nájdite si čas na starostlivosť o pleť

Čo teda robiť, aby sme zmiernili vplyv negatívnych vedľajších účinkov, ktoré so sebou prináša život v meste? Okrem aktívneho životného štýlu možno tieto vonkajšie podráždenia zmierniť účinnými kozmetickými prípravkami, ktoré pleti pomáhajú regenerovať a vyvažujú poškodenie spôsobené zmieneným exposomom. Mineralizujúca termálna voda Vichy s obsahom 15 nevyhnutných minerálov, z ktorých nie všetky sa prirodzene vyskytujú v ľudskom tele, pomáha bojovať proti negatívnym dopadom znečistenia a UV žiarenia a poskytuje stopové prvky pre posilnenie pleti. Mangán a fluór prispievajú k posilneniu prirodzenej antioxidačnej obranyschopnosti pleti, bojujú proti poškodeniu spôsobenému voľnými radikálmi, zatiaľ čo vápnik a draslík posilňujú funkciu kožnej bariéry, vďaka čomu je pokožka dlhšie schopná zadržiavať vlhkosť. Lítium a stroncium, známe svojimi protizápalovými účinkami, sú prospešné najmä pre pleť so sklonom k začervenaniu, pre pleť s nerovnomerným povrchom či pri únave alebo strese.

Urban living: taking care of your skin in the city

Náš ikonický prípravok

go to top