Stažení se týká pouze níže uvedených výrobků:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Vzorek

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Máte-li jakékoliv dotazy k přípravku LiftActiv Peptide-C Ampoules, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku na čísle +421 233 215 662 anebo navštivte www.vichy.sk. Pro vaši informaci uvádíme, že je možné zakoupit alternativu k ampulím LiftActiv Peptide-C: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamin C Serum, které řeší stejné problémy pleti. Nabízí jiný a snadný způsob aplikace pomocí kapátka.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Zdravé návyky: prečo podpora hydratácie prospieva vašej pleti

Pokiaľ ste si na Nový rok tiež predsavzali, že budete piť viac vody, máme pre vás potrebnú dávku motivácie! Čítajte ďalej a zistite pár dôležitých informácií o tom, akým spôsobom vašej pleti pomáha optimálna hydratácia. Toto ste ešte možno nevedeli.

Zdravé návyky: prečo podpora hydratácie prospieva vašej pleti

Prečo je hydratácia taká zásadná pre zdravú pleť?

Všetci sme už asi počuli, že pitie dostatočného množstva vody pleti dodá zdravý jas. Čo sa ale skutočne deje pod povrchom kým sa snažíme telo hydratovať? Pleť je každodenne vystavovaná poškodeniu vplyvom exposomu (vonkajšie faktory ako znečistenie a UV žiarenie majú tendenciu pleť poškodzovať), ktorý narúša funkciu bariéry epidermis. Už vieme, aký dopad môže mať dehydratácia na celkový stav našej pokožky – pleť pôsobí mdlo, môže byť suchá či dokonca popraskaná. Pokiaľ pleti dodávame dostatok hydratácie zvnútra, dochádza k posilneniu tejto bariéry, prevencii vzniku poškodenia v dôsledku exposomu a znižovaniu schopnosti niektorých baktérií a alergénov preniknúť do pokožky. Čo to v praxi znamená? Pleť nielen lepšie vyzerá, ale tiež sa lepšie cíti a je schopná účinnejšie vykonávať svoju úlohu ochrany.

Ako svoje telo lepšie hydratovať: tipy na každý deň

Už sme zistili, ako pokožke pomáha správna hydratácia zvnútra. Je teda načase pozrieť sa na to, čo môžeme urobiť preto, aby sme maximalizovali účinok hydratácie na pleti zvonka. Hydratácia pleti zvnútra ide ruka v ruke s hydratáciou pleti zvonka, preto hľadajte prípravky starostlivosti o pleť s obsahom ingrediencií, ktoré maximalizujú zadržiavanie vody ako glycerín a kyselina hyalurónová.   Pomôžu totiž v pleti uzamknúť potrebnú vlhkosť – najmä vtedy, keď je vonku príliš teplo, alebo naopak zima. 

Aby ste svoj ranný rituál starostlivosti o pleť začali správne, je dôležité najskôr použiť booster alebo sérum – ich jemnejšia textúra je navrhnutá tak, aby prenikla hlboko do epidermálnych vrstiev.   Boosterové sérum Minéral 89 od Vichy s obsahom iba 11 ultrahydratačných ingrediencií získalo svoj názov vďaka svojej neuveriteľne vysokej koncentrácii Mineralizujúcej vody Vichy, presne 89 % (teda o závratných 69 % viac než v akomkoľvek inom zložení). Následne odporúčame použiť hutnejší denný krém, napríklad Vichy Aqualia Thermal, ktorý podporí predchádzajúci krok a pleti poskytne ochrannú a intenzívne zvlhčujúcu vrstvu. 

Nezabudnite pleť hydratovať pravidelne. Dôležité je to predovšetkým po cvičení, kedy dochádza nielen k dehydratácii, ale taktiež ku strate minerálov. Počas obdobia, kedy by sa pleť mohla dehydratovať, jej doprajte aj osvieženie v podobe Mineralizujúcej vody Vichy. 

Náš ikonický prípravok

go to top