Stažení se týká pouze níže uvedených výrobků:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Vzorek

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Máte-li jakékoliv dotazy k přípravku LiftActiv Peptide-C Ampoules, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku na čísle +421 233 215 662 anebo navštivte www.vichy.sk. Pro vaši informaci uvádíme, že je možné zakoupit alternativu k ampulím LiftActiv Peptide-C: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamin C Serum, které řeší stejné problémy pleti. Nabízí jiný a snadný způsob aplikace pomocí kapátka.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Zbavte se pupienkov a čiernych bodiek: Ako pleť najlepšie vyčistiť?

Už určite viete, že čistenie je pre mastnú pleť so sklonom k nedokonalostiam úplnou nevyhnutnosťou. Avšak důležité je myslieť i na to, že prílišné trenie tváre môže situáciu ešte zhoršiť. Vyskúšajte 3 jednoduché tipy, ktoré vám čistenie uľahčia.

Zbavte se pupienkov a čiernych bodiek: Ako pleť najlepšie vyčistiť?

Tip č. 1: Starostlivo sa odlíčte

Odličovanie býva pre mnohé ženy jednou z tých menej obľúbených činností. Každá z nás už však asi počula, že vynechať ho, je asi tým najväčším kozmetickým prešľapom, ktorého sa môžeme dopustiť. Odličovanie je dôležité pre zdravie a vitalitu pleti, a to najmä ak máte mastnú pleť so sklonom k akné. Farmaceutická špecialistka na pleť Loubna Id Said radí: "Ak používate len ľahký make-up, odličujte sa micelárnou vodou. Ide o výborný spôsob, ako odlíčiť tvár aj oči za pár sekúnd. "Ak máte odolnejšie make-up," siahnite po odličovacom mlieku. Aj na to však pozor! „Veľmi výživné prípravky môžu spôsobiť upchávanie pórov“, hovorí Loubna Id Said. Odličovací prípravok naneste na vatový tampón a jemne ním poklepávajte očné viečka aj tvár, bez toho aby ste pleť zbytočne treli. Make-up sa rozpustí a sám zmizne, čo pleti umožní počas noci dýchať a regenerovať sa.

Tip č. 2: Povedzte nie nadmernému peelingu

Každé ráno a večer je nutné pleť vyčistiť. Váš čistiaci prípravok by rozhodne mal byť jemný a k pleti šetrný. Ráno používajte peniaci gél pre normálnu pleť alebo micelárnu vodu, ktorá je "najlepším riešením pre citlivú pleť," dodáva Loubna. Večer potom na odlíčenie použite čistiace mlieko, následne na tvár nastriekajte termálnu vodu, ktorej prebytok jemne osušte čistým uterákom. Môžete siahnuť i po výživnejším penovom čistiacim prípravku, ale uistite sa, že neobsahuje mydlo a je hypoalergénny. A čo platí pre tie z nás, ktoré sa nelíčia? Aj v tomto prípade je dobré pleť večer vyčistiť pomocou micelárnej vody. Odstránite tak nečistoty ako maz, pot, alebo prach, ktoré sa na povrchu pleti môžu počas dňa nahromadiť.

Tip č. 3: Používajte starostlivosť proti pupienkom a pleť hydratujte

Akonáhle pleť vyčistíte, je dôležité pomôcť jej regenerovať sa a odstrániť z nej odumreté bunky, ktoré môžu upchávať póry. Používajte preto špeciálne určenú starostlivosť pre aknóznu pleť a uistite sa, že okrem iného pleť i hydratuje - aj mastná pleť totiž potrebuje svoju dávku hydratácie!

Náš ikonický prípravok

go to top