OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Viac než len hydratácia! Kyselina hyalurónová posúva anti-ageing na ďalšiu úroveň!

 • Obľúbené

Prečo je hydratujúca kyselina hyalurónová darom aj v starostlivosti proti starnutiu pokožky?

Viac než len hydratácia! Kyselina hyalurónová posúva anti-ageing na ďalšiu úroveň!

Kyselina hyalurónová, tajomstvo hydratovanej a vyplnenej pokožky. Najúčinnejšia hydratačná dermatologická aktívna látka. Ingrediencia, ktorá skrátka funguje. Nové technológie vstrebávania do pokožky ešte násobia jej účinky. Inovácie v procedúrach a inovácie v zložení ešte zvyšujú účinky na vyplnenie jemných liniek. Od mikroihličiek koncentrovanej kyseliny hyalurónovej pre difúziu do hlbšej vrstvy pokožky až po niekoľko jej foriem kombinovaných pre zvýšenie účinnosti, vitajte v ďalšej generácii kyseliny hyalurónovej.

Na začiatok, čo všetko potrebujete vedieť o kyseline hyalurónovej

 • Kyselina hyalurónová nefunguje osamote
  Ide v skutočnosti o molekulu cukru (glykozaminoglykánu), ktorá priťahuje vodu a hydratuje vďaka svojej špecifickej štruktúre. 1000 násobok svojej váhy. Toľko vody dokáže kyselina hyalurónová naviazať.
 • Kyselinu hyalurónovú musíte dopĺňať každý deň
  V priemere telo obsahuje 15 gramov kyseliny hyalurónovej. Tretina sa každý deň rozpadá, aby vytvorila priestor pre nové zásoby. Kyselina hyalurónová v pokožke sa v epidermis počas obnovy buniek rýchlo rozpadá, čo znamená, že jej životný cyklus v pokožke je kratší než jeden deň. Hoci si telo vytvorí každý deň 3 gramy novej kyseliny hyalurónovej, jej produkcia vekom klesá.

Kyselina hyalurónová
Dokáže zadržať vodu až v množstve1000 násobkusvojej váhy

Zloženie budúcej generácie obsahuje ako nízkomolekulárne, tak vysokomolekulárne formy kyseliny hyalurónovej.


Nové zloženia s kyselinou hyalurónovou kombinujúce viac jej foriem, idú ďaleko za hranicu hydratácie a poskytujú pokožke 360 ° benefity. Prípravky Liftactiv obsahujú obe jej formy pre dodanie maximálneho účinku pre pleť. 

Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová dokáže zdvojnásobiť množstvo hydratácie v stratum corneum pre podporu funkcie kožnej bariéry a proti zápalom kože. Nízkomolekulárna fragmentovaná čistá kyselina hyalurónová je zas kľúčom k mladosti pokožky, dodáva pokožke intenzívnu hydratáciu a je známe, že bojuje proti známkam starnutia.

Kokteil kyseliny hyalurónovej, aby pleť dostala viac


Kombinácia nízkomolekulárnej a vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej spolu s ďalšími ingredienciami dokáže presne zacieliť kyselinu hyalurónovú vytvorenú prirodzene v pokožke. Testy preukázali, že pravidelné dopĺňanie kyseliny hyalurónovej do pokožky pleť rozžiari, zmierni jemné linky a pomôže vyhladeniu hlbších vrások. Pleť je vďaka kyseline hyalurónovej aj jemnejšia.

S preukázanými dopadmi kyseliny hyalurónovej na proces starnutia, je načase zaradiť túto ingredienciu do svojej pravidelnej každodennej rutiny.

Zdroje:

1. Levin, J. et al, 'How Much Do We Really Know About Our Favorite Cosmeceutical Ingredients?' in The Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology 3.2 (2010) pp.22-41 [Accessible at: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2921764/]

2. Among Vichy products
3. Vichy clinical trials : a significant impact in deepest wrinkle after 4 weeks

Náš ikonický prípravok

 • SUPREME - obrázok výrobku

  LIFTACTIV SUPREME

  SUPREME

  Denné krémy

  Pre nepretržitú korekciu vrások a spevnenie pleti pre mladší vzhľad

 • SUPREME NOČNÝ - obrázok výrobku

  LIFTACTIV SUPREME

  SUPREME NOČNÝ

  Nočné krémy

  Proti vráskam a strate pevnosti pleti pre dlhotrvajúci liftingový efekt

 • Novinka

  H.A. EPIDERMIC FILLER Sérum proti vráskam s kyselinou hyalurónovou - obrázok výrobku
 • Najčítanejšie

  PEPTIDY: ZOZNÁMTE SA S ANTI-AGEINGOVOU INGREDIENCIOU, KTORÁ MENÍ VŠETKO

  INGREDIENCIE

  PEPTIDY: ZOZNÁMTE SA S ANTI-AGEINGOVOU INGREDIENCIOU, KTORÁ MENÍ VŠETKO

  Peptidy sú novou anti-ageingovou ingredienciou, po ktorej by ste sa rozhodne mali poobzerať.
  Retinol, antioxidanty, AHA kyseliny a vitamín C – všetky tieto zložky sú na zozname používaných kozmetických ingrediencií. Skoro by sa zdalo, že k nim každý mesiac pribudne nová superaktívna látka. Najnovšou senzáciou, o ktorej sa teraz v kozmetike hovorí, sú peptidy – krátke reťazce aminokyselín, z ktorých majú niektoré schopnosť opätovne obnoviť produkciu kolagénu a spomaliť tak proces starnutia. Vysvetlíme vám, prečo by ste túto anti-ageingovú ingredienciu mali poznať.

  Prečítať článok

  Posilňujúci Bifidus získaný z probiotík

  INGREDIENCIE

  Posilňujúci Bifidus získaný z probiotík

  Probiotiká sú živé organizmy, ktoré boli dlho študované pre ich blahodarné účinky na naše zdravie a predovšetkým na črevnú mikroflóru. Bifidus je látka získaná kvasením baktérie Bifidobacterium Longum. Vichy inovovalo túto neživú aktívnu látku z probiotík, aby využilo jej prospešné účinky na pleť.

  Prečítať článok

  go to top