OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Viac než len hydratácia! Kyselina hyalurónová posúva anti-ageing na ďalšiu úroveň!

Prečo je hydratujúca kyselina hyalurónová darom aj v starostlivosti proti starnutiu pokožky?

Viac než len hydratácia! Kyselina hyalurónová posúva anti-ageing na ďalšiu úroveň!

Kyselina hyalurónová, tajomstvo hydratovanej a vyplnenej pokožky. Najúčinnejšia hydratačná dermatologická aktívna látka. Ingrediencia, ktorá skrátka funguje. Nové technológie vstrebávania do pokožky ešte násobia jej účinky. Inovácie v procedúrach a inovácie v zložení ešte zvyšujú účinky na vyplnenie jemných liniek. Od mikroihličiek koncentrovanej kyseliny hyalurónovej pre difúziu do hlbšej vrstvy pokožky až po niekoľko jej foriem kombinovaných pre zvýšenie účinnosti, vitajte v ďalšej generácii kyseliny hyalurónovej.

Na začiatok, čo všetko potrebujete vedieť o kyseline hyalurónovej

 • Kyselina hyalurónová nefunguje osamote
  Ide v skutočnosti o molekulu cukru (glykozaminoglykánu), ktorá priťahuje vodu a hydratuje vďaka svojej špecifickej štruktúre. 1000 násobok svojej váhy. Toľko vody dokáže kyselina hyalurónová naviazať.
 • Kyselinu hyalurónovú musíte dopĺňať každý deň
  V priemere telo obsahuje 15 gramov kyseliny hyalurónovej. Tretina sa každý deň rozpadá, aby vytvorila priestor pre nové zásoby. Kyselina hyalurónová v pokožke sa v epidermis počas obnovy buniek rýchlo rozpadá, čo znamená, že jej životný cyklus v pokožke je kratší než jeden deň. Hoci si telo vytvorí každý deň 3 gramy novej kyseliny hyalurónovej, jej produkcia vekom klesá.

Kyselina hyalurónová
Dokáže zadržať vodu až v množstve1000 násobkusvojej váhy

Zloženie budúcej generácie obsahuje ako nízkomolekulárne, tak vysokomolekulárne formy kyseliny hyalurónovej.


Nové zloženia s kyselinou hyalurónovou kombinujúce viac jej foriem, idú ďaleko za hranicu hydratácie a poskytujú pokožke 360 ° benefity. Prípravky Liftactiv obsahujú obe jej formy pre dodanie maximálneho účinku pre pleť. 

Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová dokáže zdvojnásobiť množstvo hydratácie v stratum corneum pre podporu funkcie kožnej bariéry a proti zápalom kože. Nízkomolekulárna fragmentovaná čistá kyselina hyalurónová je zas kľúčom k mladosti pokožky, dodáva pokožke intenzívnu hydratáciu a je známe, že bojuje proti známkam starnutia.

Kokteil kyseliny hyalurónovej, aby pleť dostala viac


Kombinácia nízkomolekulárnej a vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej spolu s ďalšími ingredienciami dokáže presne zacieliť kyselinu hyalurónovú vytvorenú prirodzene v pokožke. Testy preukázali, že pravidelné dopĺňanie kyseliny hyalurónovej do pokožky pleť rozžiari, zmierni jemné linky a pomôže vyhladeniu hlbších vrások. Pleť je vďaka kyseline hyalurónovej aj jemnejšia.

S preukázanými dopadmi kyseliny hyalurónovej na proces starnutia, je načase zaradiť túto ingredienciu do svojej pravidelnej každodennej rutiny.

Zdroje:

1. Levin, J. et al, 'How Much Do We Really Know About Our Favorite Cosmeceutical Ingredients?' in The Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology 3.2 (2010) pp.22-41 [Accessible at: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2921764/]

2. Among Vichy products
3. Vichy clinical trials : a significant impact in deepest wrinkle after 4 weeks

Náš ikonický prípravok

 • SUPREME - obrázok výrobku

   

  SUPREME

  Denné krémy

  Pre nepretržitú korekciu vrások a spevnenie pleti pre mladší vzhľad

 • SUPREME NOČNÝ - obrázok výrobku

   

  SUPREME NOČNÝ

  Nočné krémy

  Proti vráskam a strate pevnosti pleti pre dlhotrvajúci liftingový efekt

 • Novinka

  H.A. EPIDERMIC FILLER Sérum proti vráskam s kyselinou hyalurónovou - obrázok výrobku
 • Najčítanejšie

  Kolagén – všetko, čo potrebujete vedieť

  Ingrediencie

  Kolagén – všetko, čo potrebujete vedieť

  Čo ste počuli, je pravda. Vaša pleť je na ňom závislá.
  Pamätáte si dobu, kedy ste vôbec netušili, že je kolagén pre pleť dôležitý? Mali ste asi tak dvadsať rokov a produkcia kolagénu u vás bola taká vysoká (približne o 75 %  vyššia než s terajším postupujúcim vekom), že ste o ňom práve dvakrát nepremýšľali. Slovo kolagén ste niekde letmo započuli, vedeli ste, že ide o proteín a že nejakým spôsobom súvisí so štruktúrou pleti.

  Prečítať článok

  Peptidy: zoznámte sa s anti-ageingovou ingredienciou, ktorá mení všetko

  Ingrediencie

  Peptidy: zoznámte sa s anti-ageingovou ingredienciou, ktorá mení všetko

  Peptidy sú novou anti-ageingovou ingredienciou, po ktorej by ste sa rozhodne mali poobzerať.
  Retinol, antioxidanty, AHA kyseliny a vitamín C – všetky tieto zložky sú na zozname používaných kozmetických ingrediencií. Skoro by sa zdalo, že k nim každý mesiac pribudne nová superaktívna látka. Najnovšou senzáciou, o ktorej sa teraz v kozmetike hovorí, sú peptidy – krátke reťazce aminokyselín, z ktorých majú niektoré schopnosť opätovne obnoviť produkciu kolagénu a spomaliť tak proces starnutia. Vysvetlíme vám, prečo by ste túto anti-ageingovú ingredienciu mali poznať.

  Prečítať článok

  go to top

  Skinconsult

  ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STARNUTIA PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLÓGMI

  1 minúta
  na analýzu
  Vašej pleti

  Urobte si selfie

  Vyplňte informácie o svojom profile

  Získajte odporúčanie pre Vašu pleť na mieru

  v_woman-2.jpg
  Jemné linkyVaša silná stránka
  Vrásky pod
  očami
  Vaša priorita
  Strata pevnosti pleti

  Objavte
  SkinconsultAI

  circle1circle2circle3circle4