OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Viac než len hydratácia! Kyselina hyalurónová posúva anti-ageing na ďalšiu úroveň!

Prečo je hydratujúca kyselina hyalurónová darom aj v starostlivosti proti starnutiu pokožky?

Viac než len hydratácia! Kyselina hyalurónová posúva anti-ageing na ďalšiu úroveň!

Kyselina hyalurónová, tajomstvo hydratovanej a vyplnenej pokožky. Najúčinnejšia hydratačná dermatologická aktívna látka. Ingrediencia, ktorá skrátka funguje. Nové technológie vstrebávania do pokožky ešte násobia jej účinky. Inovácie v procedúrach a inovácie v zložení ešte zvyšujú účinky na vyplnenie jemných liniek. Od mikroihličiek koncentrovanej kyseliny hyalurónovej pre difúziu do hlbšej vrstvy pokožky až po niekoľko jej foriem kombinovaných pre zvýšenie účinnosti, vitajte v ďalšej generácii kyseliny hyalurónovej.

Na začiatok, čo všetko potrebujete vedieť o kyseline hyalurónovej

  • Kyselina hyalurónová nefunguje osamote
    Ide v skutočnosti o molekulu cukru (glykozaminoglykánu), ktorá priťahuje vodu a hydratuje vďaka svojej špecifickej štruktúre. 1000 násobok svojej váhy. Toľko vody dokáže kyselina hyalurónová naviazať.
  • Kyselinu hyalurónovú musíte dopĺňať každý deň
    V priemere telo obsahuje 15 gramov kyseliny hyalurónovej. Tretina sa každý deň rozpadá, aby vytvorila priestor pre nové zásoby. Kyselina hyalurónová v pokožke sa v epidermis počas obnovy buniek rýchlo rozpadá, čo znamená, že jej životný cyklus v pokožke je kratší než jeden deň. Hoci si telo vytvorí každý deň 3 gramy novej kyseliny hyalurónovej, jej produkcia vekom klesá.

Kyselina hyalurónová
Dokáže zadržať vodu až v množstve1000 násobkusvojej váhy

Zloženie budúcej generácie obsahuje ako nízkomolekulárne, tak vysokomolekulárne formy kyseliny hyalurónovej.


Nové zloženia s kyselinou hyalurónovou kombinujúce viac jej foriem, idú ďaleko za hranicu hydratácie a poskytujú pokožke 360 ° benefity. Prípravky Liftactiv obsahujú obe jej formy pre dodanie maximálneho účinku pre pleť. 

Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová dokáže zdvojnásobiť množstvo hydratácie v stratum corneum pre podporu funkcie kožnej bariéry a proti zápalom kože. Nízkomolekulárna fragmentovaná čistá kyselina hyalurónová je zas kľúčom k mladosti pokožky, dodáva pokožke intenzívnu hydratáciu a je známe, že bojuje proti známkam starnutia.

Kokteil kyseliny hyalurónovej, aby pleť dostala viac


Kombinácia nízkomolekulárnej a vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej spolu s ďalšími ingredienciami dokáže presne zacieliť kyselinu hyalurónovú vytvorenú prirodzene v pokožke. Testy preukázali, že pravidelné dopĺňanie kyseliny hyalurónovej do pokožky pleť rozžiari, zmierni jemné linky a pomôže vyhladeniu hlbších vrások. Pleť je vďaka kyseline hyalurónovej aj jemnejšia.

S preukázanými dopadmi kyseliny hyalurónovej na proces starnutia, je načase zaradiť túto ingredienciu do svojej pravidelnej každodennej rutiny.

Zdroje:

1. Levin, J. et al, 'How Much Do We Really Know About Our Favorite Cosmeceutical Ingredients?' in The Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology 3.2 (2010) pp.22-41 [Accessible at: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2921764/]

2. Among Vichy products
3. Vichy clinical trials : a significant impact in deepest wrinkle after 4 weeks

Redakcia

Náš ikonický prípravok

Peri-Menopause<br />Vypľňajúci revitalizačný nočný krém pre obdobie perimenopauzy

Peri-Menopause
Vypľňajúci revitalizačný nočný krém pre obdobie perimenopauzy

VITAMIN C Rozjasňujúce SÉRUM

VITAMIN C Rozjasňujúce SÉRUM

S antioxidačnými zložkami pre žiarivejšiu pleť

20 ml

go to top