Stiahnutie z trhu sa týka len nižšie uvedených výrobkov:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Vzorka

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ampuliek LiftActiv Peptide-C, kontaktujte našu zákaznícku linku na čísle +421 233 215 662 alebo navštívte stránku www.vichy.sk. Pre vašu informáciu, k ampulkám LiftActiv Peptide-C je možné zakúpiť alternatívu: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamín C, ktoré rieši rovnaké problémy pleti. Ponúka iný a jednoduchý spôsob aplikácie pomocou kvapkadla.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Top 5 ovocných superpotravín pre krásnu pleť

Pri pleťovej starostlivosti je dôležité aj to, čo pleti dodávate zvnútra. Prečítajte si fakty o top 5 druhoch ovocia, ktoré by ste určite mali pridať do svojho jedálnička, pokiaľ túžite po zdravom rozjasnení pleti.

Top 5 ovocných superpotravín pre krásnu pleť

Pomaranče

Vďaka impozantnému množstvu betakaroténu (farbivo, ktoré im dodáva tú jasne oranžovú farbu) majú pomaranče cenu zlata. Prekypujú totiž provitamínom A, ktorý pomáha bojovať proti poškodeniu pokožky vplyvom slnka a znižuje citlivosť pleti voči UV žiareniu. Pomaranče obsahujú aj značné množstvo vitamínu C, ten prispieva k vyhladeniu a mladistvo vyzerajúcej pleti a to tak, že zvyšuje produkciu kolagénu.

Čučoriedky


Čučoriedky bývajú často označované ako najúčinnejšia prírodná superpotravina. Za ich farbou stojí pigment antokyanín, ktorý je zároveň antioxidant. Podobne ako ďalšie červené či fialové bobule
(skvelým príkladom sú napríklad brusnice alebo kustovnice) tieto anti-agingové elektrárne pomáhajú bojovať proti prejavom starnutia a zmierňujú poškodenie pleti voľnými radikálmi. Voľné radikály sú dôsledkom škodlivých vonkajších faktorov známych aj ako exposom
e.

Bobule acai

Bobule acai obsahujú veľké množstvo vitamínu E (prispieva k zdraviu pleti, vlasov a nechtov) a sú známe pre svoje protizápalové účinky. Ak vás trápi akné, prírodná maska z bobúľ acai alebo olej z bobúľ acai vám môže pomôcť zbaviť sa začervenania. Vysoký podiel antioxidantov v týchto bobuliach prispieva aj k zlepšeniu cirkulácie v pleti. Inými slovami ide o peeling stvorený prírodou!

Avokádo

Stále okolo nás prebieha debata na tému, či je avokádo ovocie alebo zelenina. Čo je ale isté? To, že je prospešné pre pleť. Avokádo je totiž doslova nabité mastnými kyselinami, ktoré sú extrémne účinné pre hydratáciu pleti. Svojím vysokým obsahom vitamínu A avokádo však pomáha tiež pod povrchom pleti – konkrétne pri obnove buniek, čo sú skvelé správy, pokiaľ máte unavenú a vystresovanú pleť, narušenú vplyvom slnka či znečistenia. Kto vravel, že tuky škodia?

Brusnice

Brusnice rovnako ako čučoriedky obsahujú flavonoidy, ktoré radíme medzi polyfenoly. Flavonoidy majú výnimočnú schopnosť bojovať proti oxidačnému stresu. Konzumácia brusníc vo forme brusnicovej šťavy alebo bobúľ samotných môže prispieť k rozžiarenej a rozjasnenej pleti. Kyslé chemické zloženie brusníc môže pomôcť s nadmerne mastnou či lesklou pleťou a zároveň upokojuje začervenanie.

Náš ikonický prípravok

go to top