Stiahnutie z trhu sa týka len nižšie uvedených výrobkov:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Vzorka

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ampuliek LiftActiv Peptide-C, kontaktujte našu zákaznícku linku na čísle +421 233 215 662 alebo navštívte stránku www.vichy.sk. Pre vašu informáciu, k ampulkám LiftActiv Peptide-C je možné zakúpiť alternatívu: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamín C, ktoré rieši rovnaké problémy pleti. Ponúka iný a jednoduchý spôsob aplikácie pomocou kvapkadla.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Rad SLOW ÂGE sa rozrástol o dvoch členov. Zoznámte sa!

Spomalenie životného štýlu je horúcou témou posledných mesiacov. A práve na tento aktuálny trend sme sa rozhodli naviazať aj my, konkrétne radom Slow Âge, za ktorého vznikom stojí zásadná myšlienka spomalenia životného štýlu, a tým aj starnutia.

Rad SLOW ÂGE sa rozrástol o dvoch členov. Zoznámte sa!

Na jeseň roku 2016 Laboratóriá Vichy uviedli prípravok Slow Âge fluid – prvý denný krém s preukázanou účinnosťou proti agresívnym environmentálnym vplyvom. Teraz sa rad rozrastá o dvoch ďalších pomocníkov – Slow Âge denný krém a Slow Âge očný krém. Čo od nich môžete čakať?

Ako žiť a starnúť pomalšie?

Zdá sa, že spomaliť je v dnešnej zrýchlenej dobe čím ďalej väčší problém. Žiť rýchlejšie ale neznamená žiť lepšie alebo kvalitnejšie. Základnou podmienkou spomalenia života aj starnutia je robiť veci s pokojom a nahradiť kvantitu kvalitou. A to vo všetkých oblastiach života, od práce až po rodinu. Je potrebné si uvedomiť, že rýchly spôsob života vedie aj k rýchlejšiemu starnutiu a opotrebeniu pleti. Nemusí to byť vidieť dnes, zajtra už možno áno. Pomalšie starnutie začína jednoduchými krokmi, ktoré je možné aplikovať do každodenného života – správny pitný režim, zdravé jedlo, kvalitný spánok, pravidelné cvičenie a tiež voľba vhodnej starostlivosti o pleť.

Novinka: Slow Âge Denný krém na normálnu až suchú pleť

Ako sme sa už zmienili v úvode, rad Slow Âge sa rozrástol o dvoch nových členov. Prvým z nich je výživný denný krém na normálnu až suchú pleť, ktorý sa od pôvodného fluidného denného krému líši predovšetkým bohatou, výživnou a komfortnou textúrou, ktorá je ideálna pre normálnu až suchú pleť. Je obohatená o nové aktívne látky: kyselinu hyalurónovú a glycerín, ktoré majú za cieľ zaistiť optimálnu hydratáciu pleti. Prípravok chráni a posilňuje odolnosť pleti voči starnutiu (Bifidus a Baikalín) a zároveň koriguje jeho známky – vrásky (LHA), pigmentové škvrny (Vitamín CG) a stratu pružnosti. Má aj SPF 30 pre ochranu pred UVB a UVA žiarením.

Slow Âge Denný krém

Novinka: Slow Âge očný krém

Očné okolie je jedinečné a omnoho citlivejšie než zvyšok tváre. Vyžaduje preto špeciálnu starostlivosť, ktorá sa mu maximálne prispôsobí. Druhá z noviniek – Slow Âge očný krém sa preto zameriava práve na známky starnutia v očnom okolí. Vďaka listom z ginko biloba zlepšuje kožnú mikrocirkuláciu a stimuláciu lymfatického systému. Zároveň koriguje kruhy pod očami, stratu pevnosti, jemné vrásky a opuchy (kofeín). Vďaka krému budú očné kontúry vyhladené a rozjasnené.

Náš ikonický prípravok

go to top