OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Rad SLOW ÂGE sa rozrástol o dvoch členov. Zoznámte sa!

Spomalenie životného štýlu je horúcou témou posledných mesiacov. A práve na tento aktuálny trend sme sa rozhodli naviazať aj my, konkrétne radom Slow Âge, za ktorého vznikom stojí zásadná myšlienka spomalenia životného štýlu, a tým aj starnutia.

Rad SLOW ÂGE sa rozrástol o dvoch členov. Zoznámte sa!

Na jeseň roku 2016 Laboratóriá Vichy uviedli prípravok Slow Âge fluid – prvý denný krém s preukázanou účinnosťou proti agresívnym environmentálnym vplyvom. Teraz sa rad rozrastá o dvoch ďalších pomocníkov – Slow Âge denný krém a Slow Âge očný krém. Čo od nich môžete čakať?

Ako žiť a starnúť pomalšie?

Zdá sa, že spomaliť je v dnešnej zrýchlenej dobe čím ďalej väčší problém. Žiť rýchlejšie ale neznamená žiť lepšie alebo kvalitnejšie. Základnou podmienkou spomalenia života aj starnutia je robiť veci s pokojom a nahradiť kvantitu kvalitou. A to vo všetkých oblastiach života, od práce až po rodinu. Je potrebné si uvedomiť, že rýchly spôsob života vedie aj k rýchlejšiemu starnutiu a opotrebeniu pleti. Nemusí to byť vidieť dnes, zajtra už možno áno. Pomalšie starnutie začína jednoduchými krokmi, ktoré je možné aplikovať do každodenného života – správny pitný režim, zdravé jedlo, kvalitný spánok, pravidelné cvičenie a tiež voľba vhodnej starostlivosti o pleť.

Novinka: Slow Âge Denný krém na normálnu až suchú pleť

Ako sme sa už zmienili v úvode, rad Slow Âge sa rozrástol o dvoch nových členov. Prvým z nich je výživný denný krém na normálnu až suchú pleť, ktorý sa od pôvodného fluidného denného krému líši predovšetkým bohatou, výživnou a komfortnou textúrou, ktorá je ideálna pre normálnu až suchú pleť. Je obohatená o nové aktívne látky: kyselinu hyalurónovú a glycerín, ktoré majú za cieľ zaistiť optimálnu hydratáciu pleti. Prípravok chráni a posilňuje odolnosť pleti voči starnutiu (Bifidus a Baikalín) a zároveň koriguje jeho známky – vrásky (LHA), pigmentové škvrny (Vitamín CG) a stratu pružnosti. Má aj SPF 30 pre ochranu pred UVB a UVA žiarením.

Slow Âge Denný krém

Novinka: Slow Âge očný krém

Očné okolie je jedinečné a omnoho citlivejšie než zvyšok tváre. Vyžaduje preto špeciálnu starostlivosť, ktorá sa mu maximálne prispôsobí. Druhá z noviniek – Slow Âge očný krém sa preto zameriava práve na známky starnutia v očnom okolí. Vďaka listom z ginko biloba zlepšuje kožnú mikrocirkuláciu a stimuláciu lymfatického systému. Zároveň koriguje kruhy pod očami, stratu pevnosti, jemné vrásky a opuchy (kofeín). Vďaka krému budú očné kontúry vyhladené a rozjasnené.

Náš ikonický prípravok

 • Best-seller

  Fluidný krém - obrázok výrobku

  SLOW ÂGE

  Fluidný krém

  Denné krémy

  Krém spomaľujúci prejavy starnutia pleti

 • Denný krém pre suchú pleť - obrázok výrobku

  SLOW ÂGE

  Denný krém pre suchú pleť

  Denné krémy

  Krém spomaľujúci prejavy starnutia pleti

 • Očný krém - obrázok výrobku

  SLOW ÂGE

  Očný krém

  Očné krémy

  Pre spomalenie prejavov starnutia pleti v očnom okolí

 • Najčítanejšie

  Menopauza: v akom veku dochádza k tejto „životnej zmene“?

  Pleť

  Menopauza: v akom veku dochádza k tejto „životnej zmene“?

  Menopauza sa objavuje typicky medzi 45. a 55. rokom života. Jej začiatok sa však u každej ženy líši – každá z nás je totiž jedinečná a jednotné pravidlo tak neexistuje.

  Priemerná žena v menopauze má dnes 51 rokov. Ide však o postupnú hormonálnu zmenu, ku ktorej nedochádza cez noc, je to prechod začínajúci obdobím premenopauzy či perimenopauzy.

  Je pravda, že väčšinou na túto zmenu nie sme pripravené. Zvyčajne nastupuje s celým radom fyzických prejavov, ktoré môže byť ťažké zvládnuť. Čím lepšie sa ale na túto zmenu pripravíme, tým lepšie jej dokážeme čeliť.

  Prečítať článok

  go to top

  Skinconsult

  ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STARNUTIA PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLÓGMI

  1 minúta
  na analýzu
  Vašej pleti

  Urobte si selfie

  Vyplňte informácie o svojom profile

  Získajte odporúčanie pre Vašu pleť na mieru

  v_woman-2.jpg
  Jemné linkyVaša silná stránka
  Vrásky pod
  očami
  Vaša priorita
  Strata pevnosti pleti

  Objavte
  SkinconsultAI

  circle1circle2circle3circle4