OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

SKINCONSULTAI

Vaša osobná diagnostika starnutia pleti vyvinutá s dermatológmi s využitím umelej inteligencie.

Vyskúšať teraz
Skinconsult

Novinka MINÉRAL 89: KAŽDODENNÁ DÁVKA SILY PRE VAŠU PLEŤ

Pokožka je hlavnou ochrannou bariérou medzi naším telom a okolitým svetom. A práve preto by sme mali zaistiť, aby bola zdravá a schopná odolávať okolitému stresu a vplyvu dnešného života (exposomu).

Laboratóriá Vichy v roku 2018 zdolali ďalší historický medzník a vytvorili prípravok MINÉRAL 89, ktorý obsahuje 89 % Mineralizujúcej termálnej vody, kyselinu hyalurónovú a 9 ďalších aktívnych látok, ktoré posilňujú prirodzenú obranyschopnosť pleti.

Novinka MINÉRAL 89: KAŽDODENNÁ DÁVKA SILY PRE VAŠU PLEŤ
Mineral 89

POSILŇUJÚCI A VYPĹŇAJÚCI HYALURON-BOOSTER

Minéral 89 bol navrhnutý tak, aby spĺňal širokú škálu potrieb rôznych typov pleti. Ide o prvý denný booster od Vichy, ktorého cieľom je celkové posilnenie funkcie kožnej bariéry a obrana proti vonkajším agresorom, ktoré zhoršujú kvalitu pleti a spôsobujú stratu hydratácie a jasu. Je vhodný pre akýkoľvek typ pleti. Pre mužov aj ženy. Vďaka jeho účinkom je pleť deň čo deň silnejšia, svieža a vyplnená.

IBA 11 INGREDIENCIÍ PRE MAXIMÁLNU TOLERANCIU

Mineralizujúca voda Vichy spolu s vysokou dávkou kyseliny hyalurónovej a niekoľkými ingredienciami nevyhnutnými pre stabilizáciu a udržateľnosť zloženia.

1) 89 % MINERALIZUJÚCEJ TERMÁLNEJ VODY VICHY

Bohatá na 15 vzácnych minerálov s koncentráciou 5,2 gramu na liter. Táto výnimočná voda, ktorú stvorila príroda a nie je možné ju vyrobiť umelo, ponúka pleti mnoho benefitov, vrátane jej posilnenia.

2) KYSELINA HYALURÓNOVÁ PRÍRODNÉHO PÔVODU

Pre vyplnenie a hydratáciu pleti. Funguje ako huba a dokáže zadržať veľké množstvo vody. Na povrchu pleti vytvára jednotný film a chráni ju pred vonkajším podráždením

MAXIMÁLNA TOLERANCIA

Testované pod oftalmologickou a dermatologickou kontrolou pre maximálnu toleranciu (dokonca aj kontúr očí a pier). Vhodné  pre ženy aj mužov, pre všetky vekové kategórie a typy pleti. Textúra je gélová a transparentná. Veľmi rýchlo sa vstrebáva  a pleť je tak okamžite osviežená a posilnená. Zanecháva matný a hebký finiš na pleti.

Minéral 89 Hyaluron booster

Náš ikonický prípravok

 • MINÉRAL 89 Hyaluron
 • Best-seller

  CBA_1-misto-2019
  Posiľňujúci a vypĺňajúci Hyaluron-Booster 50 ml - obrázok výrobku
 • Najčítanejšie

  Buďte v menopauze v pohode

  Pleť

  Buďte v menopauze v pohode

  Menopauza je dôležité obdobie v živote každej ženy, kedy dochádza k poklesu tvorby hormónov, čo môže mať u každej ženy iný dôsledok. O menopauze existuje rad mýtov a falošných povier, ktoré môžu mať negatívny dopad na vnímanie tejto životnej fázy aj na samotnú psychiku žien. Preto vám prinášame rozhovor so psychologičkou a mentálnou koučkou Kamilou Velkovou, ktorá vám objasní, prečo sa nemusíte menopauzy báť.

  Prečítať článok

  go to top

  Skinconsult

  ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STARNUTIA PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLÓGMI

  1 minúta
  na analýzu
  Vašej pleti

  Urobte si selfie

  Vyplňte informácie o svojom profile

  Získajte odporúčanie pre Vašu pleť na mieru

  v_woman-2.jpg
  Jemné linkyVaša silná stránka
  Vrásky pod
  očami
  Vaša priorita
  Strata pevnosti pleti

  Objavte
  SkinconsultAI

  circle1circle2circle3circle4