Stažení se týká pouze níže uvedených výrobků:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Vzorek

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Máte-li jakékoliv dotazy k přípravku LiftActiv Peptide-C Ampoules, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku na čísle +421 233 215 662 anebo navštivte www.vichy.sk. Pro vaši informaci uvádíme, že je možné zakoupit alternativu k ampulím LiftActiv Peptide-C: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamin C Serum, které řeší stejné problémy pleti. Nabízí jiný a snadný způsob aplikace pomocí kapátka.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Novinka MINÉRAL 89: KAŽDODENNÁ DÁVKA SILY PRE VAŠU PLEŤ

Pokožka je hlavnou ochrannou bariérou medzi naším telom a okolitým svetom. A práve preto by sme mali zaistiť, aby bola zdravá a schopná odolávať okolitému stresu a vplyvu dnešného života (exposomu).

Laboratóriá Vichy v roku 2018 zdolali ďalší historický medzník a vytvorili prípravok MINÉRAL 89, ktorý obsahuje 89 % Mineralizujúcej termálnej vody, kyselinu hyalurónovú a 9 ďalších aktívnych látok, ktoré posilňujú prirodzenú obranyschopnosť pleti.

Novinka MINÉRAL 89:  KAŽDODENNÁ DÁVKA SILY PRE VAŠU PLEŤ
Mineral 89

POSILŇUJÚCI A VYPĹŇAJÚCI HYALURON-BOOSTER

Minéral 89 bol navrhnutý tak, aby spĺňal širokú škálu potrieb rôznych typov pleti. Ide o prvý denný booster od Vichy, ktorého cieľom je celkové posilnenie funkcie kožnej bariéry a obrana proti vonkajším agresorom, ktoré zhoršujú kvalitu pleti a spôsobujú stratu hydratácie a jasu. Je vhodný pre akýkoľvek typ pleti. Pre mužov aj ženy. Vďaka jeho účinkom je pleť deň čo deň silnejšia, svieža a vyplnená.

IBA 11 INGREDIENCIÍ PRE MAXIMÁLNU TOLERANCIU

Mineralizujúca voda Vichy spolu s vysokou dávkou kyseliny hyalurónovej a niekoľkými ingredienciami nevyhnutnými pre stabilizáciu a udržateľnosť zloženia.

1) 89 % MINERALIZUJÚCEJ TERMÁLNEJ VODY VICHY

Bohatá na 15 vzácnych minerálov s koncentráciou 5,2 gramu na liter. Táto výnimočná voda, ktorú stvorila príroda a nie je možné ju vyrobiť umelo, ponúka pleti mnoho benefitov, vrátane jej posilnenia.

2) KYSELINA HYALURÓNOVÁ PRÍRODNÉHO PÔVODU

Pre vyplnenie a hydratáciu pleti. Funguje ako huba a dokáže zadržať veľké množstvo vody. Na povrchu pleti vytvára jednotný film a chráni ju pred vonkajším podráždením

MAXIMÁLNA TOLERANCIA

Testované pod oftalmologickou a dermatologickou kontrolou pre maximálnu toleranciu (dokonca aj kontúr očí a pier). Vhodné  pre ženy aj mužov, pre všetky vekové kategórie a typy pleti. Textúra je gélová a transparentná. Veľmi rýchlo sa vstrebáva  a pleť je tak okamžite osviežená a posilnená. Zanecháva matný a hebký finiš na pleti.

Minéral 89 Hyaluron booster

Náš ikonický prípravok

go to top