OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STARNUTIA PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLÓGMI*

Zdravý vzhľad pleti je výrazne ovplyvnený mnohými vonkajšími a vnútornými faktormi exposomu, stav pleti sa tiež zhoršuje v dôsledku ich kumulatívneho pôsobenia.

ZAČNITE TERAZ

7Známok starnutia scanujem…

Skin ageing algorithm logo
Skin ageing algorithm background

MINÉRAL 89: KAŽDODENNÁ DÁVKA SILY PRE VAŠU PLEŤ

Pokožka je hlavnou ochrannou bariérou medzi naším telom a okolitým svetom. A práve preto by sme mali zaistiť, aby bola zdravá a schopná odolávať okolitému stresu a vplyvu dnešného života (exposomu).

Laboratóriá Vichy v roku 2018 zdolali ďalší historický medzník a vytvorili prípravok MINÉRAL 89, ktorý obsahuje 89 % Mineralizujúcej termálnej vody, kyselinu hyalurónovú a 9 ďalších aktívnych látok, ktoré posilňujú prirodzenú obranyschopnosť pleti.

MINÉRAL 89:  KAŽDODENNÁ DÁVKA SILY PRE VAŠU PLEŤ
Mineral 89

POSILŇUJÚCI A VYPĹŇAJÚCI HYALURON-BOOSTER

Minéral 89 bol navrhnutý tak, aby spĺňal širokú škálu potrieb rôznych typov pleti. Ide o prvý denný booster od Vichy, ktorého cieľom je celkové posilnenie funkcie kožnej bariéry a obrana proti vonkajším agresorom, ktoré zhoršujú kvalitu pleti a spôsobujú stratu hydratácie a jasu. Je vhodný pre akýkoľvek typ pleti. Pre mužov aj ženy. Vďaka jeho účinkom je pleť deň čo deň silnejšia, svieža a vyplnená.

IBA 11 INGREDIENCIÍ PRE MAXIMÁLNU TOLERANCIU

Mineralizujúca voda Vichy spolu s vysokou dávkou kyseliny hyalurónovej a niekoľkými ingredienciami nevyhnutnými pre stabilizáciu a udržateľnosť zloženia.

1) 89 % MINERALIZUJÚCEJ TERMÁLNEJ VODY VICHY

Bohatá na 15 vzácnych minerálov s koncentráciou 5,2 gramu na liter. Táto výnimočná voda, ktorú stvorila príroda a nie je možné ju vyrobiť umelo, ponúka pleti mnoho benefitov, vrátane jej posilnenia.

2) KYSELINA HYALURÓNOVÁ PRÍRODNÉHO PÔVODU

Pre vyplnenie a hydratáciu pleti. Funguje ako huba a dokáže zadržať veľké množstvo vody. Na povrchu pleti vytvára jednotný film a chráni ju pred vonkajším podráždením

MAXIMÁLNA TOLERANCIA

Testované pod oftalmologickou a dermatologickou kontrolou pre maximálnu toleranciu (dokonca aj kontúr očí a pier). Vhodné  pre ženy aj mužov, pre všetky vekové kategórie a typy pleti. Textúra je gélová a transparentná. Veľmi rýchlo sa vstrebáva  a pleť je tak okamžite osviežená a posilnená. Zanecháva matný a hebký finiš na pleti.

Minéral 89 Hyaluron booster

Redakcia

Náš ikonický prípravok

Hyaluron-Booster Posilňujúca a obnovujúca pleťová maska - obrázok výrobku

Hyaluron-Booster Posilňujúca a obnovujúca pleťová maska

Hyaluron-Booster Očný 15 ml - obrázok výrobku

Hyaluron-Booster Očný 15 ml

Každodenní dávka síly pro vaše oční okolí

( 2 názorov )

go to top