Stiahnutie z trhu sa týka len nižšie uvedených výrobkov:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Vzorka

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ampuliek LiftActiv Peptide-C, kontaktujte našu zákaznícku linku na čísle +421 233 215 662 alebo navštívte stránku www.vichy.sk. Pre vašu informáciu, k ampulkám LiftActiv Peptide-C je možné zakúpiť alternatívu: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamín C, ktoré rieši rovnaké problémy pleti. Ponúka iný a jednoduchý spôsob aplikácie pomocou kvapkadla.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Kúzlo pleťovej masky: užite si svoj svadobný deň so žiarivou pleťou

Pokiaľ chcete mať počas svojho svadobného dňa žiarivú a rozjasnenú pleť, je potrebné s prípravami začať už nejaký čas predtým!

Kúzlo pleťovej masky: užite si svoj svadobný deň so žiarivou pleťou

Svojej pleti preto doprajte kombináciu exfoliačných a hydratačných masiek, odmenou vám na ceste k oltáru bude rozjasnená, zružovená pleť prekypujúca zdravím… Koniec koncov, nevesta má byť predsa krásna a so zdravým rumencom na tvári!

Budete sa čoskoro vydávať? Počas tohto stresujúceho obdobia je veľmi dôležité postarať sa o to, aby vaša pleť vyzerala čo najlepšie. Nie je však nevyhnutné podstupovať drahé procedúry a kozmetické ošetrenia. Svojej pleti jednoducho s predstihom doprajte revitalizačnú pleťovú masku, ktorá vám pomôže docieliť vytúžený rozjasnený vzhľad. Je to jednoduché. Pozrite sa nižšie na dve naše obľúbené techniky, ktoré zaistia, že budete počas svojho svadobného dňa žiariť.

Technika 1: Exfoliujte, hydratujte, masírujte!


Pokiaľ máte pár dní pred svadbou trochu času, povzbuďte svoj prirodzený jas pomocou pleťovej starostlivosti prispôsobenej na mieru vašim potrebám. Stres, únava a nedostatok spánku môžu mať neblahý vplyv na prietok krvi v tvári, a vaša pleť preto môže vyzerať mdlo a unavene. Pokiaľ vaša pleť potrebuje povzbudiť, doprajte jej peeling či exfoliačnú masku, podporíte tak cirkuláciu. Na tvár naneste tenkú vrstvu exfoliačného prípravku (vyhnite sa citlivej oblasti pod očami) a nechajte pôsobiť približne päť minút, potom vmasírujte do pleti. Opláchnite a na pleť naneste hydratačnú masku s intenzívnym účinkom, ktorá v pleti uzavrie vlhkosť – dehydratovaná pleť sa totiž častejšie olupuje a praská. Výsledok? Pleť bude svieža a dokonale pripravená na ďalšie ošetrenie a líčenie. 85 % osôb, ktoré používali Rozjasňujúcu pleťovú masku od Vichy uviedlo, že ich pleť bola po aplikácii masky lepšie pripravená na následnú starostlivosť o pleť.[1]

[1] Sebahodnotenie, 86 žien belošiek vo veku 18 - 65 rokov s citlivou pleťou.

Technika 2: Multi-masking

Ak bojujete s nedostatkom času, skvelým riešením na problémové partie so špecifickými potrebami je kombinácia pleťových masiek. Pokiaľ máte mdlú pleť s čiernymi bodkami a suchými miestami na líčkach, na čelo, bradu a spánky naneste Rozjasňujúcu peelingovú masku a do líčok vklepte malé množstvo Hydratačnej masky. Pokiaľ sa vám pleť mastí v T-zóne, naneste po exfoliácii Rozjasňujúcou pleťovou maskou ešte Čistiacu ílovú masku. Pre sviežu a čistú pleť na váš významný deň celý proces dobre načasujte a vykonávajte dvakrát týždenne.

Náš ikonický prípravok

Novinka

Hyaluron-Booster Posilňujúca a obnovujúca pleťová maska - obrázok výrobku

Hyaluron-Booster Posilňujúca a obnovujúca pleťová maska

( 0 názorov )

go to top