OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STARNUTIA PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLÓGMI*

Zdravý vzhľad pleti je výrazne ovplyvnený mnohými vonkajšími a vnútornými faktormi exposomu, stav pleti sa tiež zhoršuje v dôsledku ich kumulatívneho pôsobenia.

ZAČNITE TERAZ

7Známok starnutia scanujem…

Skin ageing algorithm logo
Skin ageing algorithm background

Kúzlo pleťovej masky: užite si svoj svadobný deň so žiarivou pleťou

Pokiaľ chcete mať počas svojho svadobného dňa žiarivú a rozjasnenú pleť, je potrebné s prípravami začať už nejaký čas predtým!

Kúzlo pleťovej masky: užite si svoj svadobný deň so žiarivou pleťou

Svojej pleti preto doprajte kombináciu exfoliačných a hydratačných masiek, odmenou vám na ceste k oltáru bude rozjasnená, zružovená pleť prekypujúca zdravím… Koniec koncov, nevesta má byť predsa krásna a so zdravým rumencom na tvári!

Budete sa čoskoro vydávať? Počas tohto stresujúceho obdobia je veľmi dôležité postarať sa o to, aby vaša pleť vyzerala čo najlepšie. Nie je však nevyhnutné podstupovať drahé procedúry a kozmetické ošetrenia. Svojej pleti jednoducho s predstihom doprajte revitalizačnú pleťovú masku, ktorá vám pomôže docieliť vytúžený rozjasnený vzhľad. Je to jednoduché. Pozrite sa nižšie na dve naše obľúbené techniky, ktoré zaistia, že budete počas svojho svadobného dňa žiariť.

Technika 1: Exfoliujte, hydratujte, masírujte!


Pokiaľ máte pár dní pred svadbou trochu času, povzbuďte svoj prirodzený jas pomocou pleťovej starostlivosti prispôsobenej na mieru vašim potrebám. Stres, únava a nedostatok spánku môžu mať neblahý vplyv na prietok krvi v tvári, a vaša pleť preto môže vyzerať mdlo a unavene. Pokiaľ vaša pleť potrebuje povzbudiť, doprajte jej peeling či exfoliačnú masku, podporíte tak cirkuláciu. Na tvár naneste tenkú vrstvu exfoliačného prípravku (vyhnite sa citlivej oblasti pod očami) a nechajte pôsobiť približne päť minút, potom vmasírujte do pleti. Opláchnite a na pleť naneste hydratačnú masku s intenzívnym účinkom, ktorá v pleti uzavrie vlhkosť – dehydratovaná pleť sa totiž častejšie olupuje a praská. Výsledok? Pleť bude svieža a dokonale pripravená na ďalšie ošetrenie a líčenie. 85 % osôb, ktoré používali Rozjasňujúcu pleťovú masku od Vichy uviedlo, že ich pleť bola po aplikácii masky lepšie pripravená na následnú starostlivosť o pleť.[1]

[1] Sebahodnotenie, 86 žien belošiek vo veku 18 - 65 rokov s citlivou pleťou.

Technika 2: Multi-masking

Ak bojujete s nedostatkom času, skvelým riešením na problémové partie so špecifickými potrebami je kombinácia pleťových masiek. Pokiaľ máte mdlú pleť s čiernymi bodkami a suchými miestami na líčkach, na čelo, bradu a spánky naneste Rozjasňujúcu peelingovú masku a do líčok vklepte malé množstvo Hydratačnej masky. Pokiaľ sa vám pleť mastí v T-zóne, naneste po exfoliácii Rozjasňujúcou pleťovou maskou ešte Čistiacu ílovú masku. Pre sviežu a čistú pleť na váš významný deň celý proces dobre načasujte a vykonávajte dvakrát týždenne.

Náš ikonický prípravok

Novinka

Hyaluron-Booster Posilňujúca a obnovujúca pleťová maska - obrázok výrobku

Hyaluron-Booster Posilňujúca a obnovujúca pleťová maska

Prípravok na čistenie pleti 3v1 - obrázok výrobku

Prípravok na čistenie pleti 3v1

Pleť je dokonale čistá, svieža, s pocitom komfortu

( 3 názorov )

go to top