Stažení se týká pouze níže uvedených výrobků:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Vzorek

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Máte-li jakékoliv dotazy k přípravku LiftActiv Peptide-C Ampoules, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku na čísle +421 233 215 662 anebo navštivte www.vichy.sk. Pro vaši informaci uvádíme, že je možné zakoupit alternativu k ampulím LiftActiv Peptide-C: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamin C Serum, které řeší stejné problémy pleti. Nabízí jiný a snadný způsob aplikace pomocí kapátka.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Má váš pracovný život negatívny vplyv na vaše vlasy?

Medzi vypadávaním vlasov a stresom existuje súvislosť. Uviazli ste v začarovanom kruhu obrovského množstva práce a nedostatku spánku, chýba vám láska a máte tiež omnoho menej vlasov?

Má váš pracovný život negatívny vplyv na vaše vlasy?

V období stresu, keď toho máte v práci až nad hlavu, nestíhate rodinu, ste osamelí alebo frustrovaní, môžete na vankúši alebo hrebeni nachádzať väčšie chumáče vlasov než zvyčajne. Môže to byť varovným signálom, aby ste spomalili a našli harmóniu v prostredí, v ktorom žijete. Vyhnete sa tak aj ochoreniam, ktoré vyvoláva práve stres.

Začarovaný kruh pracovného stresu

Pokiaľ je vlasový výpadok viditeľný, dramaticky ovplyvňuje vaše sebavedomie, čo vedie k ďalšiemu stresu. To vám sťaží dosahovanie svojich osobných aj profesijných cieľov. Našťastie v prípade vypadávania vlasov (podobne ako pri ostatných symptómoch vzniknutých v dôsledku stresu – zápcha, bolesť hlavy, nespavosť, nedostatočné libido) ide o dočasný stav, pokúste sa preto si s týmto problémom príliš nelámať hlavu. Zamerajte sa na pozitívne zmeny, vďaka ktorým sa budete cítiť dobre, a vaše vlasy by sa mali opäť postupne obnoviť.

Skontrolujte svoj jedálniček

Pokiaľ obedovú pauzu trávite pri pracovnom stole – alebo pokiaľ obed dokonca úplne vynecháte – pripravujete telo o všetky živiny, ktoré potrebuje. A to sa viditeľne odrazí na stave vašej pleti a vlasoch. Doprajte si prestávku, zvýšite tým nielen svoju efektivitu, ale celkom určite zlepšíte aj svoj celkový zdravotný stav. Dajte si obed tvorený z kvalitných bielkovín (napríklad ryby), čerstvej zeleniny a tmavozelených listov plných železa. Vyhnite sa fast foodu a na olovrant siahnite po porcii nesolených orieškov. Vaše telo, a najmä vaše vlasy, vás budú milovať, pretože oriešky sú doslova nabité zdravými proteínmi a minerálmi.

Spánok by pre vás mal byť prioritou

Pokiaľ ste v noci hore kvôli pracovnému vyťaženiu, emocionálnemu vypätiu alebo starostiam o rodinu, tkanivá vášho tela sa neregenerujú správne. Vyskúšajte relaxačný kúpeľ, dajte si večer hrnček upokojujúceho rumančekového čaju – a bežte skoro spať.

Vyskúšajte kozmetické riešenie

Nový Aminexil Clinical 5 od Vichy bol vyvinutý ako kúra proti vypadávaniu vlasov. Pravidelná masáž a každodenná aplikácia účinok ešte zintenzívňujú.

Náš ikonický prípravok

go to top