Stažení se týká pouze níže uvedených výrobků:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Vzorek

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Máte-li jakékoliv dotazy k přípravku LiftActiv Peptide-C Ampoules, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku na čísle +421 233 215 662 anebo navštivte www.vichy.sk. Pro vaši informaci uvádíme, že je možné zakoupit alternativu k ampulím LiftActiv Peptide-C: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamin C Serum, které řeší stejné problémy pleti. Nabízí jiný a snadný způsob aplikace pomocí kapátka.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

3 zdravé tipy pre vystresovanú pleť

Cítite sa zničení životom a začína to byť vidieť? O všetko sa postaráme.

3 zdravé tipy pre vystresovanú pleť

Aj keby ste dnes mali urobiť len tri veci, riaďte sa týmito praktickými tipmi proti stresu – nepotrebujete extra čas ani peniaze, iba trochu úsilia. Dôverujte nám, výsledky budú stáť za to.

Nezabudnite sa o seba starať

Nemáte ani minútu navyše? Chápeme. Ale žiť rýchlo neznamená žiť zle. Nezabudnite sa po dlhom dni v práci odlíčiť, zrelaxovať v teplej sprche alebo si dopriať vaňu s bublinkami. Svoju pleť následne rozmaznávajte hydratačným krémom s mnohými hydratačnými účinkami, je to rovnako dôležité ako venovať pozornosť svojmu jedálničku a pravidelnému cvičeniu. Nakoniec, vy – a vaša pleť – si to zaslúžite.

Žijete rýchlo? Pribrzdite


Pokiaľ svoj život päť dní v týždni žijete závratnou rýchlosťou, je načase dupnúť na brzdu – a to nielen cez víkend. Aspoň raz týždenne sa pokúste naplánovať si voľný večer a robiť niečo, čo vás bude tešiť (a navyše vás to donúti odísť z kancelárie včas). Galéria umenia, zraz s priateľmi, večer strávený v kine (či už o samote alebo s priateľmi) – je jedno, že sa vám nechce medzi ľudí, voľný čas vám z dlhodobého hľadiska môže priniesť samé pozitíva. Pokiaľ budete žiť len cez víkend, bude to viesť len k ďalšiemu stresu, keď v nedeľu večer pomaly začnete pociťovať príliv starostí. Takže pokiaľ si chcete udržať zdravú rovnováhu medzi prácou a svojím súkromným životom (work-life balance), je voľný čas počas pracovného týždňa úplne nevyhnutný.

Pozor na tech neck

Nesledujete svoj telefón až príliš často? Je to trošku šokujúce, ale nedávna štúdia skúmajúca používanie smartfónov zistila, že mladí dospelí kontrolujú svoj telefón až 85-krát za deň – teda takmer 5-krát za hodinu. Výsledky štúdie* tiež ukázali, že na telefóne trávime takmer dvojnásobne viac času, než sa domnievame – a to je znepokojujúce. Čas od času všetci scrollujeme kvôli načítaniu nových príspevkov na sociálnych sieťach, ale nadmerné používanie mobilného telefónu môže narušiť aj náš spánkový režim, v dôsledku čoho potom bude aj naša pleť vyzerať unavene a vyčerpane. A čo viac, neustálym pozeraním na telefón nám vznikajú vrásky na krku a spôsobujeme si tzv. „tech neck“. Kvôli nadmernému používaniu smartfónu môžeme byť tiež ešte unavenejší – najmä tí, ktorí svoj pracovný deň trávia pri počítači. Pokiaľ sa v tomto texte poznávate, zvážte skrátenie času, ktorý trávite on-line: zákaz sociálnych sietí môže byť vedomým krokom k tomu, ako zmierniť stres.

* Andrews S, Ellis DA, Shaw H, Piwek L (2015) Beyond Self-Report: Tools to Compare Estimated and Real-World Smartphone Use. PLoS ONE 10(10): e0139004. doi:10.1371/journal.pone.0139004

Náš ikonický prípravok

go to top