Stažení se týká pouze níže uvedených výrobků:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Vzorek

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Máte-li jakékoliv dotazy k přípravku LiftActiv Peptide-C Ampoules, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku na čísle +421 233 215 662 anebo navštivte www.vichy.sk. Pro vaši informaci uvádíme, že je možné zakoupit alternativu k ampulím LiftActiv Peptide-C: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamin C Serum, které řeší stejné problémy pleti. Nabízí jiný a snadný způsob aplikace pomocí kapátka.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

3 stylingové tipy pre rednúce vlasy

Nie ste si istý, ako upravovať svoje vlasy? Podelíme sa s vami o odborné tipy a prezradíme vám, ako docieliť maximálny objem.

3 stylingové tipy pre rednúce vlasy

Tipy, ako na styling rednúcich vlasov


Špecialistka na vedeckú komunikáciu značky Vichy Laurie Jacquet v súvislosti so starostlivosťou o rednúce vlasy zdôrazňuje tri zásadné veci. Po prvé, správajte sa k svojím vlasom šetrne. Vyvarujte sa necitlivého česania a česania ihneď po umývaní: na rozčesávanie vlasov po použití kondicionéra použite radšej hrebeň a jemne z nich odstráňte nadbytočnú vodu, aby ste tak uľahčili proces sušenia.


Teplo môže rednúcim vlasom ešte viac uškodiť, preto nechajte svoje vlasy radšej prirodzene uschnúť na vzduchu a na fén zabudnite. Ak si vlasy umývate prevažne večer, môžete ich voľne zapliesť alebo dať do chvosta. Zabránite tak ich krepovateniu, vlasy získajú väčší objem a ráno sa vám navyše budú ľahšie upravovať. A pokiaľ sa bez fénu naozaj nezaobídete, pokúste sa z neho aspoň odstrániť násadu, aby došlo k väčšiemu rozptýleniu tepla.

Ako fingovať hustejšie vlasy

Pokiaľ máte jemné vlasy, ktoré majú tendenciu lámať sa, nemali by ste ich sušiť na najvyššom teplotnom stupni fénu. Pre extra objem sušte vlasy v predklone hlavou nadol a fén nastavte na nižšiu teplotu, vlasy budú vyzerať lepšie. Laurie tiež odporúča masáž hlavy pri korienkoch vlasov, pomôžete tým uľaviť vlasovému vláknu a zároveň podporíte cirkuláciu vo vnútri vlasovej pokožky, čím sa zlepší celkové zdravie folikulu. Pomôže to tiež narovnať korienok a vlasy získajú väčší objem.

Zmeňte účes

Dôležité je venovať pozornosť aj účesu. Pokiaľ chcete svojim vlasom okamžite dodať objem, skúste zmeniť miesto cestičky – prirodzené rozdelenie vlasov totiž môže prispieť k tomu, že pôsobia celkovo redšie. Vlasy nežehlite. Aby ste zdôraznili ich prirodzenú textúru, nechajte ich najskôr uschnúť a až potom aplikujte ľahký balzam či penu, aby ste im dodali tvar.

Vyššie uvedené tipy vám pomôžu zlepšiť vzhľad riedkych vlasov. Pokiaľ však často bojujete so stratou objemu a vašim vlasom chýba sila, vyskúšajte kúru Densi-Solutions z radu Dercos od Vichy, pri ktorej bolo preukázané, že pôsobí na vlasovú hmotu.[1] Vlasová hmota sa výrazne zlepšila už za šesť týždňov a 96 % testujúcich subjektov potvrdilo hustejšie vlasy.[2]

[1]
Clinical study, 79 women over six weeks.

[2] Consumer test, 138 women over six weeks using  the full Densi-Solutions routine.

Náš ikonický prípravok

Densi-Solutions - Šampón pre hustejšie vlasy - obrázok výrobku

Densi-Solutions - Šampón pre hustejšie vlasy

Zvýšte hustotu svojich vlasov

( 1 názorov )

Densi-Solutions - Obnovujúci  balzam pre hustejšie vlasy - obrázok výrobku

Densi-Solutions - Obnovujúci balzam pre hustejšie vlasy

Zvýšte odolnosť svojich vlasov

( 0 názorov )

Densi-Solutions - Kúra podporujúca hustotu vlasov - obrázok výrobku

Densi-Solutions - Kúra podporujúca hustotu vlasov

Zvýšte množstvo svojich vlasov

( 1 názorov )

go to top