Stažení se týká pouze níže uvedených výrobků:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Vzorek

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Máte-li jakékoliv dotazy k přípravku LiftActiv Peptide-C Ampoules, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku na čísle +421 233 215 662 anebo navštivte www.vichy.sk. Pro vaši informaci uvádíme, že je možné zakoupit alternativu k ampulím LiftActiv Peptide-C: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamin C Serum, které řeší stejné problémy pleti. Nabízí jiný a snadný způsob aplikace pomocí kapátka.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

3 farebné jedlá, ktoré skopírujte z Instagramu: #Foodspiration

Hľadáte trochu tej zdravej lifestylovej inšpirácie? Jeden obrázok v niektorých prípadoch nahradí tisíc slov. Podelíme sa s vami o tri najlepšie jedlá, ktoré sme tento týždeň našli na Instagrame.

3 farebné jedlá, ktoré skopírujte z Instagramu: #Foodspiration

Zimný (a jarný, a letný, a jesenný) šalát

Vďaka rukole, červenej repe a batátom je tento šalát ideálnou voľbou na zimné obdobie. Pokojne si ho ale upravte a dotvorte bez ohľadu na ročné obdobie a tiež podľa toho, čo u vás práve zoženiete. Medzi ingrediencie, ktoré prospievajú organizmu a sú dostupné počas celého roka, patrí podľa slov výživového poradcu Raphaëla Grumana mrkva s vysokým obsahom betakaroténu (ten stojí za jej jasne oranžovou farbou). Tento pigment sa počas procesu trávenia premieňa na vitamín A, ktorý je dôležitý pre tvorbu kolagénu.[1] Pre zdravo vyzerajúcu pleť je nevyhnutná aj hydratácia, preto Raphaël odporúča do jedálnička zaradiť ovocie a zeleninu s vysokým podielom vody, napríklad vodový melón alebo zeler.
[1] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4032303/

Šalát

Špajzový záchranca: plnený mäsový batát


Tento vynikajúci recept si môžete pripraviť so sebou na obed do práce alebo si ho doprajte napríklad na večeru. Vďaka batátu je totiž toto jedlo doslova nabité sacharidmi s pomalým uvoľňovaním. Podobne ako mrkva (pozri vyššie) vďačia batáty za svoju jasne oranžovú farbu betakaroténu. Impozantný antioxidačný potenciál vitamínu A je navyše umocnený ak batát konzumujete s rozpustnými tukmi, preto je tento recept zároveň skvelým spôsobom, ako do svojho jedálnička pridať kokosový olej. Ďalšie extra body získate, keď si pripravíte vlastnú domácu paradajkovú omáčku – kupované paradajkové omáčky mávajú totiž zvyčajne vyšší obsah cukru. Čerstvé paradajky navyše obsahujú veľké množstvo antioxidantu lykopénu, u ktorého bolo preukázané, že zmierňuje negatívne účinky spálenia od slnka a tiež pôsobí protizápalovo.
[2]

[2] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3850026/

Batát

Fantastická ovocná misa


Táto ovocná misa je skvelou voľbou na večer s priateľmi. Chutí tak dobre, ako vyzerá (pokiaľ to viete s nožom!). Ak chcete mať rozžiarenú a jasnú pleť, Raphaël odporúča mango – áno, uhádli ste – z dôvodu vysokého obsahu betakaroténu. Hrozno obsahuje veľké množstvo antioxidantov, ktoré pomáhajú bojovať proti poškodeniu expozomu vplyvom znečistenia, UV žiarenia a fajčenia. Na kivi sa niekedy zabúda, ale možno vás prekvapí, že toto ovocie obsahuje omnoho viac vitamínu C (je kľúčový pre syntézu kolagénu) ako napríklad pomaranče. Vyzerá to, že ste naozaj to, čo jete!
[3] [4]

[3] https://draxe.com/top-10-vitamin-c-foods/
[4] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3673383/

Ovocná misa

go to top