Stiahnutie z trhu sa týka len nižšie uvedených výrobkov:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Vzorka

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ampuliek LiftActiv Peptide-C, kontaktujte našu zákaznícku linku na čísle +421 233 215 662 alebo navštívte stránku www.vichy.sk. Pre vašu informáciu, k ampulkám LiftActiv Peptide-C je možné zakúpiť alternatívu: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamín C, ktoré rieši rovnaké problémy pleti. Ponúka iný a jednoduchý spôsob aplikácie pomocou kvapkadla.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Ako môžem svojej pleti počas menopauzy pomôcť?

Menopauza je veľmi osobná cesta, ktorá je úzko spojená s génmi a rodinným dedičstvom. Aj tak však na nás pôsobí aj séria vonkajších faktorov. Tieto vonkajšie faktory je možné ovplyvniť prostredníctvom vhodnej ošetrujúcej rutiny.

Ako môžem svojej pleti počas menopauzy pomôcť?

Menopauze nečelíte sama – sme tu pre Vás a chceme Vám pomôcť porozumieť tomu, čo sa vo Vašom tele deje, aby ste sa mohli patrične brániť.

Starnutie pleti je výsledkom genetických a vonkajších faktorov

V období perimenopauzy sa môžete stretnúť s niekoľkým negatívnymi zmenami ako napr. nadmerná suchosť, stenčovanie pleti, poruchy mikrocirkulácie, degradácia kolagénových a elastínových vlákien, glykácia. Všimnúť si môžete aj zníženú produkciu kožného mazu a priznajme si, je to celkom nefér!
Dobrá správa je, že tieto symptómy spojené s menopauzou môžete zmierniť pomocou vhodnej rutiny starostlivosti o pleť odporúčanej dermatológom. My pre Vás máme pár všeobecných pravidiel:
1.    Tvár čistite jemnou micelárnou vodou. Odporúčame napríklad Micelárnu vodu Pureté Thermale 3v1 od Vichy, je bez parfumu a môžete ju bez obáv používať na suchú a citlivú pleť.
2.  Kedykoľvek budete mať pocit, že máte suchú pokožku naneste na tvár aj telo hydratačný prípravok s obsahom kyseliny hyalurónovej a zvlhčovacej zložky (glycerínu). Krém naneste vždy aspoň dvakrát denne. Skvelou voľbou je Neovadiol od Vichy. 

Dobrý rytmus: jemne čistite a doprajte si veľkorysú porciu hydratácie

Svoju pozornosť zamerajte na produkty starostlivosti o pleť s obsahom ceramidov či omega 3 a 6 mastných kyselín (maslo z karité, olej z ryžových otrúb,  olej zo svetlice farbiarskej), ktoré pomáhajú obnoviť znížené množstvo mastných kyselín v pleti zodpovedných za pružnosť pleti a správne fungovanie kožnej bariéry.

Budete pravdepodobne potrebovať aj jemný peeling pre lepšiu hydratáciu pleti, podporu obnovy buniek a uvoľnenie pórov. V závislosti od stavu pleti sa odporúčajú enzymatické peelingy, exfoliačné prípravky alebo prípravky na báze kyseliny glykolovej.
Pravidelne používajte produkty starostlivosti o pleť (krémy, séra), ktoré obsahujú retinol, rastové faktory, fytohormóny, aminokyseliny, vitamíny C, E a A, peptidy a ďalšie molekuly bojujúce proti známkam starnutia pleti.
Je tiež nevyhnutné každý deň predtým, kým vyjdete von, naniesť prípravok so širokospektrálnymi filtrami, najmä s ochranou proti UVA žiareniu. Tento neoceniteľný návyk Vašu pleť ochráni pred poškodením vplyvom slnka, progresívnym stenčovaním pleti a fotostarnutím. Tak už na nič nečakajme, prosím. 
Na zapamätanie

Správna rutina starostlivosti o pleť dokáže predísť a pomôcť zmenám na pleti, ku ktorým dochádza v období menopauzy. V prípravkoch by ste mali hľadať tieto ingrediencie:

  • Hydratačné prípravky: kyselina hyalurónová, glycerín či ďalšie zvlhčujúce zložky.
  • Krémy, séra a ďalšie prípravky starostlivosti o pleť: omega oleje, retinol, fytohormóny, aminokyseliny, vitamíny C, E a A, peptidy.
  • Exfoliačné prípravky: kyselina glykolová.

Náš ikonický prípravok

Minerálna micelárna voda - citlivá pleť - obrázok výrobku

Minerálna micelárna voda - citlivá pleť

( 0 názorov )

Novinka

Peri-Menopause <br />Vypĺňajúci liftingový denný krém pre obdobie perimenopauzy

Peri-Menopause
Vypĺňajúci liftingový denný krém pre obdobie perimenopauzy

( 2 názorov )

go to top