Stažení se týká pouze níže uvedených výrobků:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Vzorek

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Máte-li jakékoliv dotazy k přípravku LiftActiv Peptide-C Ampoules, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku na čísle +421 233 215 662 anebo navštivte www.vichy.sk. Pro vaši informaci uvádíme, že je možné zakoupit alternativu k ampulím LiftActiv Peptide-C: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamin C Serum, které řeší stejné problémy pleti. Nabízí jiný a snadný způsob aplikace pomocí kapátka.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

4 tipy, ako bojovať proti vypadávaniu vlasov u mužov

K dedičnému vypadávaniu vlasov môže dochádzať v rôznom rozsahu a v akomkoľvek veku. Vypadávanie vlasov môže dramaticky ovplyvniť vaše sebavedomie, a to najmä pokiaľ ste mladí alebo pokiaľ ste práve pod veľkým stresom.

4 tipy, ako bojovať proti vypadávaniu vlasov u mužov

„Vzorec mužskej plešatosti“ je spojený s hormónmi a začína rednutím štice v prednej línii vlasov a na temene, môžu ním trpieť aj ženy.* Ďalšie príčiny vypadávania vlasov môžu byť sezónneho charakteru, môžu súvisieť s extrémnym stresom či s vaším celkovým zdravotným stavom. Kým teda začnete hľadať rôzne kúry proti vypadávaniu vlasov, je dobré zistiť konkrétnu príčinu, ktorá stojí za vypadávaním vlasov. Dobré je poradiť sa najskôr napríklad v lekárni. Tu sú štyri tipy pre všetky druhy vypadávania vlasov, ktoré môžu pomôcť tento znepokojujúci problém zmierniť:

1. Vyživujte svoje folikuly

Správna výživa a správne fungovanie žliaz s vnútornou sekréciou sú pre zdravie vlasových folikulov celkom zásadné. Expert na zdravie vlasov, Dr. Bergfeld**, poukazuje na to, že k rastu vlasov prispievajú bielkoviny, rovnako ako je to v prípade svalov po cvičení. Výborným zdrojom čistých bielkovín a dôležitých vitamínov B sú vajíčka. Pre zdravie vlasovej pokožky je dôležitý aj zinok a železo, takže zvážte ich užívanie vo forme potravinových doplnkov.

2. Buďte šetrní k vlasovej pokožke

Časté umývanie a farbenie vlasov môže viesť k poškodeniu vlasových folikulov – vlasy tak budú oslabené, krehké a lámavé. Vlasy nikdy nečešte, pokiaľ sú mokré a nikdy ich neťahajte. Pokiaľ si vlasy sušíte, radšej fén nastavte na nižšiu teplotu, aby ste zamedzili ich poškodeniu. Vlasovú pokožku nevystavujte ani silnému slnku, ktoré by ich mohlo vysušiť.

3. Viac spite

Mnoho klinických štúdií (vrátane štúdie vedenej Belgravia Centre) sa zhoduje na tom, že vypadávanie vlasov môže spôsobiť či urýchliť nedostatok spánku. Spánok totiž regeneruje celé telo a je nevyhnutný pre podporu imunitného systému, hormonálnu rovnováhu, výdrž a odolnosť proti stresu.

4. Menej sa stresujte

Čím viac sa stresujete, tým horší dopad to má na vaše zdravie a tiež vlasovú pokožku. Ľudia, ktorí trpia problémom vypadávania vlasov, si často kladú otázku, či ich ich partner bude stále milovať, iní sa dokonca stránia spoločnosti. Netrpte mlčky – hovorte o tom, čo vás trápi so svojimi najbližšími alebo vyhľadajte podporu on-line a zapojte sa do skupiny, v ktorej sa rieši vypadávanie vlasov.

*The Institute of Trichologists.
**published in Medical Daily

Náš ikonický prípravok

go to top