OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

MB89_NL_sk

Ako sa starať o pleť v čase, kedy ju život nešetrí?

Objavte rad Minéral 89 Hyaluron-Booster pre hydratáciu, upokojenie a posilnenie pleti

Na zdravie a vzhľad pleti má vplyv mnoho faktorov, ako sú životospráva, nedostatok spánku, stres, ale aj UV žiarenie alebo znečistené ovzdušie. V posledných mesiacoch sme navyše museli tvár schovávať pod rúško, kvôli ktorému sa môže pleť cítiť podráždene. Laboratóriá Vichy požiadali dermatologičku Reginu Paulinyovú o rady, ako sa o takto namáhanú pleť starať:

„Pokožka sa pod rúškom môže cítiť nekomfortne, môže byť zaparená a spotená. Pokiaľ je to možné, rúško pravidelne odkladajte, pokožku dôkladne umyte a osušte. Na upokojenie pleti je cez deň možné použiť aj Termálnu vodu Vichy v spreji. Je bohatá na minerály a zároveň pleť ochladí.

Dôležité je samozrejme pravidelné čistenie pleti. A to i v prípade, že sa nelíčime. Na pokožku sa totiž prichytávajú rôzne nečistoty, maz a pot.

Namáhaná pleť následne potrebuje prípravok, ktorý je ľahký a zbytočne ju nezaťaží. Príkladom je Minéral 89 Hyaluron-Booster, ktorý je vďaka svojmu minimalistickému zloženiu ideálny aj pre veľmi citlivú pleť. Obsahuje 89 % Termálnej vody Vichy a kyselinu hyalurónovú prírodného pôvodu. Pleti dodá potrebnú hydratáciu a pocit upokojenia.

Raz za týždeň, prípadne po obzvlášť namáhavých a stresujúcich dňoch, môžete použiť pleťovú masku. Maska Minéral 89 pleť výborne hydratuje a okamžite vypĺňa. Vďaka svojej gélovej textúre navyše ponúka skvelé osvieženie pleti.“

Všetky produkty radu Minéral 89 obsahujú 89 % Termálnej vody Vichy vulkanického pôvodu a kyselinu hyalurónovú prírodného pôvodu. Posilňujú kožnú bariéru a chránia kožu pred negatívnymi faktormi – znečistením, stresom a únavou – pre žiarivú, hydratovanú a zdravo vyzerajúcu pleť.

Posilňujúci a vypĺňajúci Hyaluron-Booster Minéral 89 predstavuje každodennú dávku sily pre vašu pleť. Je vhodný pre všetky typy pleti. Vďaka svojmu minimalistickému zloženiu dokonca aj pre veľmi citlivú. Ide o veľmi ľahký a transparentný gél pre okamžitý pocit sviežosti a hydratácie. Jednoducho sa rozotiera a rýchlo sa vstrebáva. Odporúčame aplikovať ráno a večer na vyčistenú pleť, ideálne pred nanesením denného / nočného krému.

Krehká, slabšia pokožka očného okolia vyžaduje zvláštnu starostlivosť. Očný Hyaluron-Booster Minéral 89 posilňuje kožnú bariéru oblasti očí, pomáha vyhladzovať jemné linky a redukovať výskyt tmavých kruhov pod očami a dosiahnuť tak viac oddýchnutý vzhľad. Okrem 89 % Termálnej vody Vichy a kyseliny hyalurónovej obsahuje aj čistý kofeín.

Nová Posilňujúca a obnovujúca pleťová maska Minéral 89 Hyaluron-Booster dodá vašej pleti extra dávku sily. Okamžite vypĺňa a vyhladzuje. Poskytuje až 24-hod. hydratáciu a rozjasňuje pleť. Má oddelené komory pre ochranu aktívnych zložiek. Obsahuje 89 % Termálnej vody Vichy, kyselinu hyalurónovú a textilnú masku s vláknami z mikrorias. Po zmiešaní nadobúda maska sviežu gélovú textúru pre priľnutie ku kontúram tváre a osvieženie pleti.


NÁJSŤ LEKÁREŇ