Stiahnutie z trhu sa týka len nižšie uvedených výrobkov:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Vzorka

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ampuliek LiftActiv Peptide-C, kontaktujte našu zákaznícku linku na čísle +421 233 215 662 alebo navštívte stránku www.vichy.sk. Pre vašu informáciu, k ampulkám LiftActiv Peptide-C je možné zakúpiť alternatívu: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamín C, ktoré rieši rovnaké problémy pleti. Ponúka iný a jednoduchý spôsob aplikácie pomocou kvapkadla.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Top masáže pre zdravú a rozjasnenú pleť

Vedeli ste, že pre aktiváciu pleťového prípravku je pri jeho nanášaní úplne zásadná technika?

Top masáže pre zdravú a rozjasnenú pleť

Prečítajte si naše top tipy, ako svoju rannú a večernú rutinu starostlivosti o pleť pozdvihnúť na novú úroveň. Poradíme vám tiež, ako maximalizovať účinok látok obsiahnutých v kozmetických prípravkoch.

Správna technika: benefity masáže tváre

Masáž tváre nie je len dokonalým spôsobom, ako zakončiť týždeň a uvoľniť nahromadené napätie, vhodná masáž môže zároveň premeniť vašu pleť. Masáž tváre (pokiaľ je robená správne) totiž pomáha zmierňovať vzhľad jemných liniek a vrások, spevňuje pleť, podporuje mikrocirkuláciu a zlepšuje prietok krvi v pleti, čo jej dodáva žiarivejší vzhľad. Masáž tváre navyše uľahčuje aktívnym látkam obsiahnutým v prípravku lepšie preniknúť do pleti a maximalizovať ich účinok na pleť. Čo na to poviete? Vyskúšate to?

Tipy pre masáž tváre: ako z kozmetických prípravkov vyťažiť čo najviac

Vieme, že je to jasné, ale pred masážou je najskôr nutné umyť si ruky a dôkladne pleť odlíčiť, aby sa baktérie z pleti nedostali do vašich kozmetických prípravkov. Pleť po vyčistení ešte jemne osušte uterákom a následne začnite s olejom alebo sérom. Je dôležité začať práve ľahšími prípravkami na báze oleja – vaše prsty budú po pleti lepšie kĺzať a látky obsiahnuté v pleťovom prípravku ľahšie a hlbšie preniknú dovnútra kože, čím sa následne ešte zvýši účinok hydratačného alebo denného krému, ktorého konzistencia väčšinou býva o niečo hustejšia. Ako bázu teda používajte ľahšie prípravky a až potom siahnite po výdatnejšom prípravku na báze vody.

Kto by potreboval chodiť na kozmetiku? Profesionálne masážne tipy, ktoré zvládnete aj doma

Končekmi prstov začnite vykonávať veľké krúživé pohyby na krku a pod bradou, postupujte smerom hore k tvári. Pozor na správny tlak: pokožka tváre je delikátnejšia než pokožka na zvyšku tela, takže príliš netlačte. Pokračujte smerom do strán k línii čeľuste a po stranách líc. Končekmi prstov pleť jemne pritláčajte smerom hore, podporíte tak mikrocirkuláciu. Dajte však pozor, aby ste pleť netlačili smerom dole. Nakoniec robte krúživé pohyby od spánkov smerom ku stredu čela a späť. Pleť pod očami jemne poklepte prstenníkom, aby ste zamedzili prípadným opuchom a pleť v okolí očí rozjasnili.

Náš ikonický prípravok

go to top