Stiahnutie z trhu sa týka len nižšie uvedených výrobkov:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Vzorka

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ampuliek LiftActiv Peptide-C, kontaktujte našu zákaznícku linku na čísle +421 233 215 662 alebo navštívte stránku www.vichy.sk. Pre vašu informáciu, k ampulkám LiftActiv Peptide-C je možné zakúpiť alternatívu: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamín C, ktoré rieši rovnaké problémy pleti. Ponúka iný a jednoduchý spôsob aplikácie pomocou kvapkadla.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Mineralizujúca voda Vichy: 5 dobrých dôvodov, prečo sa sprejovať

Pokiaľ sa chcete pýšiť dokonalou a sviežou pleťou, siahnite po Mineralizujúcej vode Vichy. V kúpeľni, v kancelárii, po športe… Existuje asi tisíc a jeden dôvod, prečo sa nastriekať.

Mineralizujúca voda Vichy: 5 dobrých dôvodov, prečo sa sprejovať

#1 Mineralizujúca voda Vichy v kúpeľni: pomáha pleti skvelo naštartovať deň

Každé ráno svoju pleť prebuďte jemnou, osviežujúcou hmlou z Mineralizujúcej vody Vichy. Vašu tvár okamžite zaplaví príval energie. Mineralizujúca voda Vichy totiž obsahuje 15 minerálov, a preto pleť posilňuje. A to je dosť sily a osvieženia, aby ste mohli čeliť dňu, ktorý máte pred sebou.

#2 Mineralizujúca voda Vichy po výlete do mesta: pre menej citlivú pleť

INSIDE IMG-Vichy-Mineralizing-Water-5-smart-reasons-to-spritzSkúter, auto, metro, bicykel... Všetci sa do práce nejakým spôsobom dopravujeme. V meste na nás ale číha znečistenie! Sprejovanie Mineralizujúcou vodou Vichy vám umožní zmierniť citlivosť pleti a bojovať proti opuchom, ktorých príčinou môže byť práve znečistenie. Mineralizujúca voda Vichy sa tiež postará o vyváženie pH pleti.

#3 Mineralizujúca voda Vichy v práci: bojujte proti klimatizácii

Pokiaľ vás príchod leta napĺňa pocitom radosti, vaša pleť s návratom klimatizácie do kancelárie skôr trpí… Vplyvom klimatizácie s postupujúcim dňom dochádza k veľmi rýchlej dehydratácii pleti a k narušeniu hydrolipidového filmu. Veľký pohár vody a trocha Mineralizujúcej vody Vichy nasprejovanej na tvár zaistí, že pleť bude okamžite upokojená.

#4 Mineralizujúca voda Vichy po cvičení: krok k sviežosti

45-minutová lekcia stepu je skvelá pre vnútornú očistu, ale vaša tvár bude červená ako paradajka. Mineralizujúca voda Vichy všetko napraví. Chladí a upokojuje, obnovuje ranný jas pleti a telu dodáva pocit obrovskej sviežosti.

#5 Mineralizujúca voda Vichy: každý večer ako doplnok pri odličovaní

Svoju rutinu čistenia pleti zakončite poriadnym nasprejovaním pleti Mineralizujúcou vodou Vichy. Jej koktail 15 minerálov počas noci stimuluje regeneráciu pleti.

Náš ikonický prípravok

go to top