OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Mineralizujúca voda Vichy: 5 dobrých dôvodov, prečo sa sprejovať

Pokiaľ sa chcete pýšiť dokonalou a sviežou pleťou, siahnite po Mineralizujúcej vode Vichy. V kúpeľni, v kancelárii, po športe… Existuje asi tisíc a jeden dôvod, prečo sa nastriekať.

Mineralizujúca voda Vichy: 5 dobrých dôvodov, prečo sa sprejovať

#1 Mineralizujúca voda Vichy v kúpeľni: pomáha pleti skvelo naštartovať deň

Každé ráno svoju pleť prebuďte jemnou, osviežujúcou hmlou z Mineralizujúcej vody Vichy. Vašu tvár okamžite zaplaví príval energie. Mineralizujúca voda Vichy totiž obsahuje 15 minerálov, a preto pleť posilňuje. A to je dosť sily a osvieženia, aby ste mohli čeliť dňu, ktorý máte pred sebou.

#2 Mineralizujúca voda Vichy po výlete do mesta: pre menej citlivú pleť

INSIDE IMG-Vichy-Mineralizing-Water-5-smart-reasons-to-spritzSkúter, auto, metro, bicykel... Všetci sa do práce nejakým spôsobom dopravujeme. V meste na nás ale číha znečistenie! Sprejovanie Mineralizujúcou vodou Vichy vám umožní zmierniť citlivosť pleti a bojovať proti opuchom, ktorých príčinou môže byť práve znečistenie. Mineralizujúca voda Vichy sa tiež postará o vyváženie pH pleti.

#3 Mineralizujúca voda Vichy v práci: bojujte proti klimatizácii

Pokiaľ vás príchod leta napĺňa pocitom radosti, vaša pleť s návratom klimatizácie do kancelárie skôr trpí… Vplyvom klimatizácie s postupujúcim dňom dochádza k veľmi rýchlej dehydratácii pleti a k narušeniu hydrolipidového filmu. Veľký pohár vody a trocha Mineralizujúcej vody Vichy nasprejovanej na tvár zaistí, že pleť bude okamžite upokojená.

#4 Mineralizujúca voda Vichy po cvičení: krok k sviežosti

45-minutová lekcia stepu je skvelá pre vnútornú očistu, ale vaša tvár bude červená ako paradajka. Mineralizujúca voda Vichy všetko napraví. Chladí a upokojuje, obnovuje ranný jas pleti a telu dodáva pocit obrovskej sviežosti.

#5 Mineralizujúca voda Vichy: každý večer ako doplnok pri odličovaní

Svoju rutinu čistenia pleti zakončite poriadnym nasprejovaním pleti Mineralizujúcou vodou Vichy. Jej koktail 15 minerálov počas noci stimuluje regeneráciu pleti.

Náš ikonický prípravok

Mineralizujúca termálna voda - obrázok výrobku

Mineralizujúca termálna voda

Hypoalergénna, bez parfumu a konzervačných látok

( 3 názorov )

go to top