OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Kľúčové ingrediencie pre zlepšenie jemných vlasov v období po menopauze.

 • Obľúbené

Máte teraz, keď už máte 50, jemnejšie vlasy? Máme pre Vás tipy na top ingrediencie, vďaka ktorým sa kvalita Vašich jemných vlasov v období postmenopauzy zlepší.

Kľúčové ingrediencie pre zlepšenie jemných vlasov v období po menopauze.

Mnohé ženy po menopauze uvádzajú, že si robia starosti o kvalitu alebo textúru svojich vlasov. Našťastie existuje niekoľko inovatívnych riešení! Pozrime sa na 3 ingrediencie s potenciálom zlepšiť vzhľad vlasov v období po menopauze – od prírodnej rhamnózy až po Filloxan, jednu z najinovatívnejších molekúl spoločnosti
L´Oréal.


Mineralizujúca voda Vichy vulkanického pôvodu – upokojuje suchú, svrbiacu vlasovú pokožku

V období po menopauze má mnoho žien suchšiu a olupujúcu sa vlasovú pokožku, ide o dôsledok kolísajúcich hormonálnych hladín. To môže viesť k tendencii škrabať sa a prehnane vlasy česať, čo môže rednúce vlasy ešte viac poškodiť. Mineralizujúca voda upokojuje a posilňuje pokožku pri korienkoch a bolo preukázané, že zmierňuje aj pocity svrbenia a/alebo pichania.[1]

[1] Štúdie vykonané na 26 dobrovoľníkoch používajúcich Mineralizujúcu vodu Vichy vulkanického pôvodu vs. obyčajnú vodu ukázali výrazné zlepšenie pocitov svrbenia a pichania.

Filloxan – viaže sa na vlasy a dodáva im objem

Táto revolučná molekula, vyvinutá spoločnosťou L’Oréal po 17 rokoch výskumu, sa viaže na vlasové vlákno vďaka inovatívnej 3D sieti, obaľuje každý pramienok tak, aby vlasy vyzerali plnšie a objemnejšie. Bonus: tento zhusťujúci efekt pretrvá až po dobu 10 umytí!

Rhamnóza – zlepšuje zdravie vlasovej pokožky

Rhamnóza je prirodzene sa vyskytujúci cukor. Ide o kľúčovú ingredienciu pre zlepšenie kvality vlasov. Testy na rekonštruovanej koži ukazujú, že rhamnóza podporuje tvorbu bunkových vlákien, in-vitro štúdie tiež preukázali pozitívny účinok na rast vlasových folikulov. A práve to je po menopauze pre rast často jemnejších vlasov zásadné.

Náš ikonický prípravok

 • Densi-Solutions - šampón pre hustejšie vlasy - obrázok výrobku

  DERCOS

  Densi-Solutions - šampón pre hustejšie vlasy

  Šampóny

  Tento šampón z radu pre obnovenie hustejších vlasov* pôsobí priamo na vlasovú pokožku, odstraňuje nečistoty a obnovuje vlasy od ich korienkov.

 • Densi-Solutions - Kúra podporujúca hustotu vlasov - obrázok výrobku

  DERCOS

  Densi-Solutions - Kúra podporujúca hustotu vlasov

  Starostlivosť o vlasy

  Fluidná konzistencia pre jednoduché nanášanie ku korienkom. Textúra sa rýchlo absorbuje a nezanecháva mastný film. Vďaka stylingovým zložkám vlasové vlákno drží a vlasy získávajú na objeme už od korienkov.

 • Densi-Solutions - obnovujúci balzam pre hustejšie vlasy - obrázok výrobku

  DERCOS

  Densi-Solutions - obnovujúci balzam pre hustejšie vlasy

  Pri aplikácii ucítite okamžitý pocit sviežosti na pokožke hlavy. S nízkym obsahom mastných zložiek, aby sa zabránilo zaťaženiu vlasov.

 • Najčítanejšie

  PEPTIDY: ZOZNÁMTE SA S ANTI-AGEINGOVOU INGREDIENCIOU, KTORÁ MENÍ VŠETKO

  INGREDIENCIE

  PEPTIDY: ZOZNÁMTE SA S ANTI-AGEINGOVOU INGREDIENCIOU, KTORÁ MENÍ VŠETKO

  Peptidy sú novou anti-ageingovou ingredienciou, po ktorej by ste sa rozhodne mali poobzerať.
  Retinol, antioxidanty, AHA kyseliny a vitamín C – všetky tieto zložky sú na zozname používaných kozmetických ingrediencií. Skoro by sa zdalo, že k nim každý mesiac pribudne nová superaktívna látka. Najnovšou senzáciou, o ktorej sa teraz v kozmetike hovorí, sú peptidy – krátke reťazce aminokyselín, z ktorých majú niektoré schopnosť opätovne obnoviť produkciu kolagénu a spomaliť tak proces starnutia. Vysvetlíme vám, prečo by ste túto anti-ageingovú ingredienciu mali poznať.

  Prečítať článok

  Posilňujúci Bifidus získaný z probiotík

  INGREDIENCIE

  Posilňujúci Bifidus získaný z probiotík

  Probiotiká sú živé organizmy, ktoré boli dlho študované pre ich blahodarné účinky na naše zdravie a predovšetkým na črevnú mikroflóru. Bifidus je látka získaná kvasením baktérie Bifidobacterium Longum. Vichy inovovalo túto neživú aktívnu látku z probiotík, aby využilo jej prospešné účinky na pleť.

  Prečítať článok

  go to top