OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Kľúčové ingrediencie pre zlepšenie jemných vlasov v období po menopauze.

Máte teraz, keď už máte 50, jemnejšie vlasy? Máme pre Vás tipy na top ingrediencie, vďaka ktorým sa kvalita Vašich jemných vlasov v období postmenopauzy zlepší.

Kľúčové ingrediencie pre zlepšenie jemných vlasov v období po menopauze.

Mnohé ženy po menopauze uvádzajú, že si robia starosti o kvalitu alebo textúru svojich vlasov. Našťastie existuje niekoľko inovatívnych riešení! Pozrime sa na 3 ingrediencie s potenciálom zlepšiť vzhľad vlasov v období po menopauze – od prírodnej rhamnózy až po Filloxan, jednu z najinovatívnejších molekúl spoločnosti
L´Oréal.


Mineralizujúca voda Vichy vulkanického pôvodu – upokojuje suchú, svrbiacu vlasovú pokožku

V období po menopauze má mnoho žien suchšiu a olupujúcu sa vlasovú pokožku, ide o dôsledok kolísajúcich hormonálnych hladín. To môže viesť k tendencii škrabať sa a prehnane vlasy česať, čo môže rednúce vlasy ešte viac poškodiť. Mineralizujúca voda upokojuje a posilňuje pokožku pri korienkoch a bolo preukázané, že zmierňuje aj pocity svrbenia a/alebo pichania.[1]

[1] Štúdie vykonané na 26 dobrovoľníkoch používajúcich Mineralizujúcu vodu Vichy vulkanického pôvodu vs. obyčajnú vodu ukázali výrazné zlepšenie pocitov svrbenia a pichania.

Filloxan – viaže sa na vlasy a dodáva im objem

Táto revolučná molekula, vyvinutá spoločnosťou L’Oréal po 17 rokoch výskumu, sa viaže na vlasové vlákno vďaka inovatívnej 3D sieti, obaľuje každý pramienok tak, aby vlasy vyzerali plnšie a objemnejšie. Bonus: tento zhusťujúci efekt pretrvá až po dobu 10 umytí!

Rhamnóza – zlepšuje zdravie vlasovej pokožky

Rhamnóza je prirodzene sa vyskytujúci cukor. Ide o kľúčovú ingredienciu pre zlepšenie kvality vlasov. Testy na rekonštruovanej koži ukazujú, že rhamnóza podporuje tvorbu bunkových vlákien, in-vitro štúdie tiež preukázali pozitívny účinok na rast vlasových folikulov. A práve to je po menopauze pre rast často jemnejších vlasov zásadné.

Náš ikonický prípravok

Densi-Solutions - Šampón pre hustejšie vlasy - obrázok výrobku

Densi-Solutions - Šampón pre hustejšie vlasy

Zvýšte hustotu svojich vlasov

( 1 názorov )

Densi-Solutions - Kúra podporujúca hustotu vlasov - obrázok výrobku

Densi-Solutions - Kúra podporujúca hustotu vlasov

Zvýšte množstvo svojich vlasov

( 1 názorov )

Densi-Solutions - Obnovujúci  balzam pre hustejšie vlasy - obrázok výrobku

Densi-Solutions - Obnovujúci balzam pre hustejšie vlasy

Zvýšte odolnosť svojich vlasov

go to top