Stiahnutie z trhu sa týka len nižšie uvedených výrobkov:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Vzorka

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ampuliek LiftActiv Peptide-C, kontaktujte našu zákaznícku linku na čísle +421 233 215 662 alebo navštívte stránku www.vichy.sk. Pre vašu informáciu, k ampulkám LiftActiv Peptide-C je možné zakúpiť alternatívu: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamín C, ktoré rieši rovnaké problémy pleti. Ponúka iný a jednoduchý spôsob aplikácie pomocou kvapkadla.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Aký vplyv má stres na naše telo a pleť?

Uzávierky, skúšky, nedokončené projekty, alebo skrátka bežný životný zhon? V dnešnom rýchlom svete je stres jedným z najskloňovanejších pojmov. Aký má vplyv na náš život a vzhľad?

Stres občas prepadne každého. A aj keď sa môže zdať, že je to skvelý hnací motor k dosiahnutiu najrôznejších úspechov, má na naše telo a myseľ neblahý vplyv. Aké sú najbežnejšie "negatívne účinky" stresu a ako s nimi bojovať?

Unavený vzhľad pleti a vrásky

Aký vplyv má stres na naše telo a pleť?

Dlhý a únavný deň v kancelárii, nedostatok spánku a zbytočné stresovanie sa kvôli maličkostiam môže viesť k vyčerpaniu. To sa prejaví nielen únavou celého tela, ale aj na našej pleti. Vyzerá unavene, je bez jasu, zašednutá a všetky tieto negatívne faktory zároveň vedú aj k jej rýchlejšiemu opotrebeniu a starnutiu, teda aj k vráskam. Ak je to aj váš prípad, je na čase siahnuť po starostlivosti, ktorá pleti dodá viac energie, jasu a prirodzene ju vypne.

Viac nedokonalostí a vyrážok

Aký vplyv má stres na naše telo a pleť?

Stres je tiež známy spúšťač celého radu reakcií, ktoré majú za následok zvýšený výskyt nedokonalostí, čiernych bodiek a pupienkov. Možno tomu predchádzať vhodnou starostlivosťou, predovšetkým šetrným čistením pleti a krémami, ktoré neupchávajú póry. Ak sa predsa len nejaký ten pupienok objaví, aplikujte koncentrovaný prípravok určený na lokálne nedokonalosti, vďaka ktorému rýchlejšie zmizne.

Vypadávanie vlasov

Aký vplyv má stres na naše telo a pleť?

Nedostatok spánku, nevhodná strava a úzkosť majú okrem iného vplyv aj na našu vlasovú pokožku. Výsledkom je to, že vlasy nemajú dostatok vitamínu a nadmerne padajú. Skúste si preto oddýchnuť a dopriať si viac spánku. Nielenže to prospeje vašim vlasom, ale aj vašej psychickej pohode. Skúste tiež siahnuť po špeciálnych kúrach a šampónoch, ktoré vypadávanie vlasov zmiernia.

Doprajte si chvíľku pokoja

Aký vplyv má stres na naše telo a pleť?

A čo je proti stresu vôbec najúčinnejšou zbraňou? Odpočinok. Zrelaxujte telo i myseľ pri behu alebo pri jóge. Jóga je skvelá, pretože kombinuje meditáciu a pohyb, vďaka čomu upokojíte telo i myseľ. Môžete si dopriať aj dobré jedlo alebo si užiť chvíľku pre seba pri aromatickej kúpeli. Svoju pleť potešíte nanesením masky, ktorá jej dodá stratenú energiu a vy si medzitým môžete čítať kvalitné knihu alebo vypočuť obľúbenú hudbu. Skrátka doprajte si chvíľku pre seba a rozmaznávajte sa.

go to top