Stiahnutie z trhu sa týka len nižšie uvedených výrobkov:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Vzorka

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ampuliek LiftActiv Peptide-C, kontaktujte našu zákaznícku linku na čísle +421 233 215 662 alebo navštívte stránku www.vichy.sk. Pre vašu informáciu, k ampulkám LiftActiv Peptide-C je možné zakúpiť alternatívu: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamín C, ktoré rieši rovnaké problémy pleti. Ponúka iný a jednoduchý spôsob aplikácie pomocou kvapkadla.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Ako sa starať o citlivú vlasovú pokožku

Od šampónu, ktorý používate, až po spôsob, ako vlasy upravujete. Tu je päť krokov k tomu, aby ste nemali podráždenú vlasovú pokožku.

Ako sa starať o citlivú vlasovú pokožku

1. Správny šampón

Pokiaľ máte citlivú vlasovú pokožku, vašou hlavnou prioritou pri výbere šampónu je to, aby bol vhodný pre citlivú pokožku a aby bol hypoalergénny. Vyhnite sa sulfátom, ktoré môžu vlasovú pokožku nielen podráždiť, ale aj zbaviť vlasy ich prirodzeného premastenia. Mali by ste tiež vedieť, že šampóny pre citlivú vlasovú pokožku sú k dispozícii vo verziách pre rôzne typy vlasov, takže nemusíte siahnuť hneď po prvom, ktorý uvidíte!

2. Umývajte a oplachujte svoje vlasy správne


Trenie šampónu na vlasoch môže rýchlo spôsobiť ich lámanie a podráždenie. Namiesto toho šampón jemne vmasírujte do pokožky hlavy. To isté platí pri oplachovaní. Aby ste vlasy účinne opláchli a pritom ich neponičili, rukami z nich jemne vytláčajte šampón od korienkov ku končekom a potom vlasy rukami prechádzajte, pokiaľ sa prípravok celkom nevymyje.

3. Ako si vysušiť vlasy

V ideálnom prípade vlasy nechajte voľne vyschnúť na vzduchu. To ale pre väčšinu ľudí nie je možné (práca, chladné počasie atď.). Použite bavlnený uterák a absorbujte ním nadbytočnú vodu, potom nastavte fén na nízky stupeň, sušte smerom dole a fén držte vo vzdialenosti aspoň 5 cm od korienkov, aby ste zamedzili podráždeniu vlasovej pokožky.

4. Vlasový styling pre citlivú vlasovú pokožkou


Umývanie vlasov môžete robiť správne, ale pokiaľ vlasy často upravujete, môžete aj tak bojovať s citlivou vlasovou pokožku. Tupírovanie môže byť pre vlasy a vlasovú pokožku škodlivé, preto sa mu radšej vyhnite, ak je to možné. Čo sa týka stylingových vlasových prípravkov tu platí, že menej je viac. Nános peny, gélu alebo spreja môže vyústiť do krehkých, nezdravo vyzerajúcich vlasov a podráždenej vlasovej pokožky.

5. Doplnky, ktorým sa radšej vyhnite

Ak máte citlivú vlasovú pokožku, dajte si pozor na doplnky. Klobúky, a to aj v zimnom období, môžu byť vaším najväčším nepriateľom. Vlasová pokožka totiž ich pričinením nedýcha a hrubé látky navyše môžu spôsobiť svrbenie. Pokiaľ si nie ste istí či trpíte intoleranciou na určitý materiál, odporúčame vám nechať sa otestovať. Sponky a ostré štipce do vlasov sú tiež zakázané, pretože počas dňa narážajú do pokožky, čím riskujete zhoršenie už existujúcej citlivosti.

Náš ikonický prípravok

go to top