getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = SK Test : 'SK/'

OK

OKCancel


Ďakujeme

Zavrieť
mediacachable:1

Top masáže pre zdravú a rozjasnenú pleť

Top masáže pre zdravú a rozjasnenú pleť
 • favoris

Vedeli ste, že pre aktiváciu pleťového prípravku je pri jeho nanášaní úplne zásadná technika?

Prečítajte si naše top tipy, ako svoju rannú a večernú rutinu starostlivosti o pleť pozdvihnúť na novú úroveň. Poradíme vám tiež, ako maximalizovať účinok látok obsiahnutých v kozmetických prípravkoch.

Správna technika: benefity masáže tváre

Masáž tváre nie je len dokonalým spôsobom, ako zakončiť týždeň a uvoľniť nahromadené napätie, vhodná masáž môže zároveň premeniť vašu pleť. Masáž tváre (pokiaľ je robená správne) totiž pomáha zmierňovať vzhľad jemných liniek a vrások, spevňuje pleť, podporuje mikrocirkuláciu a zlepšuje prietok krvi v pleti, čo jej dodáva žiarivejší vzhľad. Masáž tváre navyše uľahčuje aktívnym látkam obsiahnutým v prípravku lepšie preniknúť do pleti a maximalizovať ich účinok na pleť. Čo na to poviete? Vyskúšate to?

Tipy pre masáž tváre: ako z kozmetických prípravkov vyťažiť čo najviac

Vieme, že je to jasné, ale pred masážou je najskôr nutné umyť si ruky a dôkladne pleť odlíčiť, aby sa baktérie z pleti nedostali do vašich kozmetických prípravkov. Pleť po vyčistení ešte jemne osušte uterákom a následne začnite s olejom alebo sérom. Je dôležité začať práve ľahšími prípravkami na báze oleja – vaše prsty budú po pleti lepšie kĺzať a látky obsiahnuté v pleťovom prípravku ľahšie a hlbšie preniknú dovnútra kože, čím sa následne ešte zvýši účinok hydratačného alebo denného krému, ktorého konzistencia väčšinou býva o niečo hustejšia. Ako bázu teda používajte ľahšie prípravky a až potom siahnite po výdatnejšom prípravku na báze vody.

Kto by potreboval chodiť na kozmetiku? Profesionálne masážne tipy, ktoré zvládnete aj doma

Končekmi prstov začnite vykonávať veľké krúživé pohyby na krku a pod bradou, postupujte smerom hore k tvári. Pozor na správny tlak: pokožka tváre je delikátnejšia než pokožka na zvyšku tela, takže príliš netlačte. Pokračujte smerom do strán k línii čeľuste a po stranách líc. Končekmi prstov pleť jemne pritláčajte smerom hore, podporíte tak mikrocirkuláciu. Dajte však pozor, aby ste pleť netlačili smerom dole. Nakoniec robte krúživé pohyby od spánkov smerom ku stredu čela a späť. Pleť pod očami jemne poklepte prstenníkom, aby ste zamedzili prípadným opuchom a pleť v okolí očí rozjasnili.

Náš ikonický prípravok

 • Krém pre normálnu a zmiešanú pleť

  IDÉALIA

  Krém pre normálnu a zmiešanú pleť

  Denné krémy

  Vyhladzujúci a rozjasňujúci

 • Krém pre suchú pleť

  IDÉALIA

  Krém pre suchú pleť

  Denné krémy

  Vyhladzujúci a rozjasňujúci

 • Rozjasňujúci nočný peeling

  IDÉALIA

  Rozjasňujúci nočný peeling

  Nočné krémy

  Pre ženy, ktoré trápi mdlý a nejednotný odtieň pleti, nepravidelný povrch, vrásky a jemné linky

 • Najčítanejšie

  go to top