OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Densi-Solutions: 3 kroky pre obnovu hustoty vlasov

Na vlasy v dnešnej dobe pôsobí stále viac negatívnych faktorov. UV žiarenie, znečistenie, fénovanie, farbenie atď. To všetko má za následok poškodenie štruktúry vlasu, ktorý je potom slabý, unavený a má väčší sklon k vypadávaniu.

Densi-Solutions: 3 kroky pre obnovu hustoty vlasov
Dercos Densi Solutions

Laboratóriá Vichy a DERCOS preto vyvinuli kompletný regeneračný rad 3 prípravkov DENSI-SOLUTIONS!

Ako Dercos Densi-Solutions pomáha bojovať so slabými a riedkymi vlasmi?

Kto tvrdí, že sa s riedkymi vlasmi od určitého veku nedá nič robiť? Rad Densi-Solutions bol vyvinutý pre obnovenie sily vlasov a pre ich hustotu a objem, deň za dňom. Pôsobí na vlasovú pokožku, hydratuje ju a zlepšuje jej kvalitu. Zároveň pôsobí na vlasové vlákno a obnovuje ho pre silnejšie, hustejšie a zdravo vyzerajúce vlasy. Prípravky sa svojím účinkom navzájom dopĺňajú.

Krok 1: Densi-Solutions Šampón pre silné vlasy

Šampón odstraňuje nečistoty vlasovej pokožky a obnovuje vlasy od korienkov. Vlasovým vláknam dodáva silu a zdravý vzhľad. Vďaka účinnému komplexu aktívnych látok dodá vlasom objem a vyššiu odolnosť: Rhamnóza je prírodný cukor, ktorý stimuluje rast vlasového folikulu a zlepšuje kvalitu a pružnosť vlasových vlákien. Filoxan je patentovaná molekula vyrobená z kremíka. Dostane sa dovnútra vlasu a pôsobí pre jeho dlhodobú odolnosť.

Krok 2: Densi-Solutions Regeneračný balzam pre odolné vlasy

Regeneračný balzam pôsobí na vlasovú pokožku a korienky pre ich obnovu a silu. Formula sa veľmi rýchlo vstrebáva do vlasov a okamžite transformuje vlasové vlákno. Okrem Rhamnózy, ktorú už poznáte zo šampónu, obsahuje aj: Menthapiperitu – esenciálny olej známy pre svoje posilňujúce vlastnosti a ceramid, čo je prírodná zložka vlasov, ktoré pomáhajú spevniť vlasové vlákno.

Krok 3: Densi-Solutions Kúra pre husté vlasy

A nakoniec, hviezda radu Densi-Solutions – Kúra pre podporu hustých vlasov, ktorá intenzívne pôsobí na vlasové korienky, aby vlasy s každou aplikáciou získali hustotu a silu. Aktívne látky Resveratrol a Stemoxydine pomáhajú vlasom bojovať s externými agresormi a podporujú správnu funkciu kožných buniek. Je klinicky preukázané, že vďaka tejto kúre sú vlasy hustejšie už po 6 týždňoch používania.[1] Aplikuje sa na suché alebo mokré vlasy, podľa preferencie každého, ideálne 20 pumpičiek aspoň 5-krát týždenne. 

[1] Klinická studie, 79 žen, 6 týdnů používání celé řady Densi-Solutions.

Najčítanejšie

Rôzne druhy lupín – aké trápia vás?

Vlasy

Rôzne druhy lupín – aké trápia vás?

Trápia vás lupiny a nemôžete sa ich aj napriek všetkým snahám zbaviť? Možno je čas zmeniť starostlivosť o vlasovú pokožku. Poradíme vám, ako sa zbaviť suchých a mastných lupín, a vysvetlíme, aký je medzi nimi vlastne rozdiel.

Prečítať článok

go to top

Skinconsult

ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STARNUTIA PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLÓGMI

1 minúta
na analýzu
Vašej pleti

Urobte si selfie

Vyplňte informácie o svojom profile

Získajte odporúčanie pre Vašu pleť na mieru

v_woman-2.jpg
Jemné linkyVaša silná stránka
Vrásky pod
očami
Vaša priorita
Strata pevnosti pleti

Objavte
SkinconsultAI

circle1circle2circle3circle4