Stiahnutie z trhu sa týka len nižšie uvedených výrobkov:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Vzorka

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Príslušný výrobok

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategórie výrobku

Hotový výrobok

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ampuliek LiftActiv Peptide-C, kontaktujte našu zákaznícku linku na čísle +421 233 215 662 alebo navštívte stránku www.vichy.sk. Pre vašu informáciu, k ampulkám LiftActiv Peptide-C je možné zakúpiť alternatívu: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamín C, ktoré rieši rovnaké problémy pleti. Ponúka iný a jednoduchý spôsob aplikácie pomocou kvapkadla.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Zamerané na zloženie s UV filtrami, aj proti dlhovlnnému UVA

UV žiarenie, ktoré vstrebávame každý deň, je tvorené z 25 % UVB lúčmi a 75 % UVA. Dlhovlnnému UVA žiareniu sme navyše vystavení po celý rok.

Zamerané na zloženie s UV filtrami, aj proti dlhovlnnému UVA

Vichy chcelo viac než len chrániť pleť pred vonkajšími vplyvmi a navzdory zvyčajným nepríjemným širokospektrálnym filtrom (UVA, UVB a dlhovlnnému UVA) prináša príjemný a senzorický prípravok. Značka chcela premeniť bežnú dennú aplikáciu na moment plný potešenia, pretože celý úspech prípravku Slow Âge tkvie v jeho dlhodobom dennom používaní. 

Skombinovať všetky aktívne látky spolu s ochrannými UV filtrami do ultrajemnej a vysoko senzorickej textúry bol skutočne oriešok. Aby bol potlačený mastný pocit a biely vzhľad, ktorý UV filtre často majú, Vichy použilo zmes veľmi špecifických voskov, ktoré zlepšujú absorpciu, a tiež použilo silicu pre zaistenie zamatového pocitu. Táto textúra najskôr vytvorí kvapku, kým sa začne počas aplikácie topiť a nezanechá na pleti nič iné, než príjemný pocit a hladký finiš. 

Pre zaistenie príjemnej aplikácie bolo potrebné navrhnúť takú parfumáciu, ktorá by zakryla špecifickú vôňu UV filtrov. Vôňa je navrhnutá tak, aby vyjadrovala silu vulkánov, z ktorých pochádza Mineralizujúca termálna voda Vichy, a vytvára puto medzi ženami a prírodou. Renomovaný nos, Philippe Romano, vytvoril vôňu založenú na dualite: sile a sviežosti. Táto parfumácia je navrhnutá tak, aby vyhovovala aj citlivej pleti.

Náš ikonický prípravok

go to top