OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Zamerané na zloženie s UV filtrami, aj proti dlhovlnnému UVA

UV žiarenie, ktoré vstrebávame každý deň, je tvorené z 25 % UVB lúčmi a 75 % UVA. Dlhovlnnému UVA žiareniu sme navyše vystavení po celý rok.

Zamerané na zloženie s UV filtrami, aj proti dlhovlnnému UVA

Vichy chcelo viac než len chrániť pleť pred vonkajšími vplyvmi a navzdory zvyčajným nepríjemným širokospektrálnym filtrom (UVA, UVB a dlhovlnnému UVA) prináša príjemný a senzorický prípravok. Značka chcela premeniť bežnú dennú aplikáciu na moment plný potešenia, pretože celý úspech prípravku Slow Âge tkvie v jeho dlhodobom dennom používaní. 

Skombinovať všetky aktívne látky spolu s ochrannými UV filtrami do ultrajemnej a vysoko senzorickej textúry bol skutočne oriešok. Aby bol potlačený mastný pocit a biely vzhľad, ktorý UV filtre často majú, Vichy použilo zmes veľmi špecifických voskov, ktoré zlepšujú absorpciu, a tiež použilo silicu pre zaistenie zamatového pocitu. Táto textúra najskôr vytvorí kvapku, kým sa začne počas aplikácie topiť a nezanechá na pleti nič iné, než príjemný pocit a hladký finiš. 

Pre zaistenie príjemnej aplikácie bolo potrebné navrhnúť takú parfumáciu, ktorá by zakryla špecifickú vôňu UV filtrov. Vôňa je navrhnutá tak, aby vyjadrovala silu vulkánov, z ktorých pochádza Mineralizujúca termálna voda Vichy, a vytvára puto medzi ženami a prírodou. Renomovaný nos, Philippe Romano, vytvoril vôňu založenú na dualite: sile a sviežosti. Táto parfumácia je navrhnutá tak, aby vyhovovala aj citlivej pleti.

Náš ikonický prípravok

 • Best-seller

  Fluidný krém - obrázok výrobku

  SLOW ÂGE

  Fluidný krém

  Denné krémy

  Krém spomaľujúci prejavy starnutia pleti

 • Najčítanejšie

  Kolagén – všetko, čo potrebujete vedieť

  Ingrediencie

  Kolagén – všetko, čo potrebujete vedieť

  Čo ste počuli, je pravda. Vaša pleť je na ňom závislá.
  Pamätáte si dobu, kedy ste vôbec netušili, že je kolagén pre pleť dôležitý? Mali ste asi tak dvadsať rokov a produkcia kolagénu u vás bola taká vysoká (približne o 75 %  vyššia než s terajším postupujúcim vekom), že ste o ňom práve dvakrát nepremýšľali. Slovo kolagén ste niekde letmo započuli, vedeli ste, že ide o proteín a že nejakým spôsobom súvisí so štruktúrou pleti.

  Prečítať článok

  Peptidy: zoznámte sa s anti-ageingovou ingredienciou, ktorá mení všetko

  Ingrediencie

  Peptidy: zoznámte sa s anti-ageingovou ingredienciou, ktorá mení všetko

  Peptidy sú novou anti-ageingovou ingredienciou, po ktorej by ste sa rozhodne mali poobzerať.
  Retinol, antioxidanty, AHA kyseliny a vitamín C – všetky tieto zložky sú na zozname používaných kozmetických ingrediencií. Skoro by sa zdalo, že k nim každý mesiac pribudne nová superaktívna látka. Najnovšou senzáciou, o ktorej sa teraz v kozmetike hovorí, sú peptidy – krátke reťazce aminokyselín, z ktorých majú niektoré schopnosť opätovne obnoviť produkciu kolagénu a spomaliť tak proces starnutia. Vysvetlíme vám, prečo by ste túto anti-ageingovú ingredienciu mali poznať.

  Prečítať článok

  Viac než len hydratácia! Kyselina hyalurónová posúva anti-ageing na ďalšiu úroveň!

  Ingrediencie

  Viac než len hydratácia! Kyselina hyalurónová posúva anti-ageing na ďalšiu úroveň!

  Prečo je hydratujúca kyselina hyalurónová darom aj v starostlivosti proti starnutiu pokožky? 

  Kyselina hyalurónová, tajomstvo hydratovanej a vyplnenej pokožky. Najúčinnejšia hydratačná dermatologická aktívna látka. Ingrediencia, ktorá skrátka funguje. Nové technológie vstrebávania do pokožky ešte násobia jej účinky. Inovácie v procedúrach a inovácie v zložení ešte zvyšujú účinky na vyplnenie jemných liniek. Od mikroihličiek koncentrovanej kyseliny hyalurónovej pre difúziu do hlbšej vrstvy pokožky až po niekoľko jej foriem kombinovaných pre zvýšenie účinnosti, vitajte v ďalšej generácii kyseliny hyalurónovej.

  Prečítať článok

  go to top

  Skinconsult

  ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STARNUTIA PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLÓGMI

  1 minúta
  na analýzu
  Vašej pleti

  Urobte si selfie

  Vyplňte informácie o svojom profile

  Získajte odporúčanie pre Vašu pleť na mieru

  v_woman-2.jpg
  Jemné linkyVaša silná stránka
  Vrásky pod
  očami
  Vaša priorita
  Strata pevnosti pleti

  Objavte
  SkinconsultAI

  circle1circle2circle3circle4