OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Zamerané na zloženie s UV filtrami, aj proti dlhovlnnému UVA

UV žiarenie, ktoré vstrebávame každý deň, je tvorené z 25 % UVB lúčmi a 75 % UVA. Dlhovlnnému UVA žiareniu sme navyše vystavení po celý rok.

Zamerané na zloženie s UV filtrami, aj proti dlhovlnnému UVA

Vichy chcelo viac než len chrániť pleť pred vonkajšími vplyvmi a navzdory zvyčajným nepríjemným širokospektrálnym filtrom (UVA, UVB a dlhovlnnému UVA) prináša príjemný a senzorický prípravok. Značka chcela premeniť bežnú dennú aplikáciu na moment plný potešenia, pretože celý úspech prípravku Slow Âge tkvie v jeho dlhodobom dennom používaní. 

Skombinovať všetky aktívne látky spolu s ochrannými UV filtrami do ultrajemnej a vysoko senzorickej textúry bol skutočne oriešok. Aby bol potlačený mastný pocit a biely vzhľad, ktorý UV filtre často majú, Vichy použilo zmes veľmi špecifických voskov, ktoré zlepšujú absorpciu, a tiež použilo silicu pre zaistenie zamatového pocitu. Táto textúra najskôr vytvorí kvapku, kým sa začne počas aplikácie topiť a nezanechá na pleti nič iné, než príjemný pocit a hladký finiš. 

Pre zaistenie príjemnej aplikácie bolo potrebné navrhnúť takú parfumáciu, ktorá by zakryla špecifickú vôňu UV filtrov. Vôňa je navrhnutá tak, aby vyjadrovala silu vulkánov, z ktorých pochádza Mineralizujúca termálna voda Vichy, a vytvára puto medzi ženami a prírodou. Renomovaný nos, Philippe Romano, vytvoril vôňu založenú na dualite: sile a sviežosti. Táto parfumácia je navrhnutá tak, aby vyhovovala aj citlivej pleti.

Náš ikonický prípravok

Anti-age krém SPF 50 - obrázok výrobku

Anti-age krém SPF 50

3v1 akcie pre redukciu vrások, pružnosť a jas pleti

Krém proti tmavým škvrnám SPF 50+ - obrázok výrobku

Krém proti tmavým škvrnám SPF 50+

Tónovaná starostlivosť proti pigmentovým škvrnám 3v1

go to top