Stažení se týká pouze níže uvedených výrobků:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Vzorek

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Máte-li jakékoliv dotazy k přípravku LiftActiv Peptide-C Ampoules, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku na čísle +421 233 215 662 anebo navštivte www.vichy.sk. Pro vaši informaci uvádíme, že je možné zakoupit alternativu k ampulím LiftActiv Peptide-C: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamin C Serum, které řeší stejné problémy pleti. Nabízí jiný a snadný způsob aplikace pomocí kapátka.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Denný vs nočný krém – prečo ich používať a aký je medzi nimi rozdiel?

Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo používať denný aj nočný krém? Viete, aký je medzi nimi rozdiel? Zistite to s nami!

Denný krém – pomocník v boji proti každodennému stresu

Po dennom kréme by ste mali siahnuť každé ráno po vyčistení pleti. Ide totiž o krok, ktorý pleti zaistí celodennú výživu a hydratáciu. Zároveň by mal pleť chrániť pred UV žiarením, ktoré má veľký vplyv na predčasné starnutie pleti a vznik pigmentových škvŕn, preto by ste mali voliť starostlivosť s SPF faktorom alebo aplikovať aj ochranný opaľovací krém. Denné krémy majú oproti tým nočným ľahšiu textúru, ktorá sa rýchlo vstrebáva a je teda vhodným podkladom pod make-up.

Nočný krém – pracuje, kým spíme

V nočných hodinách sa mikrocirkulácia v pleti prirodzene zvyšuje a kyslík lepšie preniká k bunkám. Počas spánku tak naša pleť oddychuje, regeneruje sa a dopĺňa antioxidačnú ochranu. Zbavuje sa tak stresu, prejavov starnutia aj únavy. Nočný krém jej v tom môže skvelo pomôcť! Postará sa o pleť tak, aby bola pripravená na ďalší deň. V porovnaní s denným krémom mu chýba SPF a má výživnejšiu a bohatšiu textúru, ktorá pleti poskytne dostatočnú výživu. Zároveň obsahuje vyššiu koncentráciu aktívnych látok.

Denný aj nočný krém by mali byť súčasťou každodennej rutiny starostlivosti o pleť a môžete ich nájsť vo všetkých radoch starostlivosti o pleť Vichy. Najnovším prírastkom je Slow Âge Nočný krém s neobvyklým vzhľadom – sýto  hnedou „karamelovou farbou“, sviežou textúrou a rastlinnou vôňou.

Slow Âge Nočný krém

Tak čo myslíte? Ste pripravení nechať vašu pleť v noci zregenerovať a oddýchnuť s nočným krémom a cez deň pripraviť na každodenný stres s tým denným?

Denný vs nočný krém – prečo ich používať a aký je medzi nimi rozdiel?

Náš ikonický prípravok

Novinka

Peri-Menopause <br />Vypĺňajúci revitalizačný nočný krém pre obdobie perimenopauzy

Peri-Menopause
Vypĺňajúci revitalizačný nočný krém pre obdobie perimenopauzy

( 0 názorov )

go to top