OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STARNUTIA PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLÓGMI*

Zdravý vzhľad pleti je výrazne ovplyvnený mnohými vonkajšími a vnútornými faktormi exposomu, stav pleti sa tiež zhoršuje v dôsledku ich kumulatívneho pôsobenia.

ZAČNITE TERAZ

7Známok starnutia scanujem…

Skin ageing algorithm logo
Skin ageing algorithm background

Denný vs nočný krém – prečo ich používať a aký je medzi nimi rozdiel?

Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo používať denný aj nočný krém? Viete, aký je medzi nimi rozdiel? Zistite to s nami!

Denný krém – pomocník v boji proti každodennému stresu

Po dennom kréme by ste mali siahnuť každé ráno po vyčistení pleti. Ide totiž o krok, ktorý pleti zaistí celodennú výživu a hydratáciu. Zároveň by mal pleť chrániť pred UV žiarením, ktoré má veľký vplyv na predčasné starnutie pleti a vznik pigmentových škvŕn, preto by ste mali voliť starostlivosť s SPF faktorom alebo aplikovať aj ochranný opaľovací krém. Denné krémy majú oproti tým nočným ľahšiu textúru, ktorá sa rýchlo vstrebáva a je teda vhodným podkladom pod make-up.

Nočný krém – pracuje, kým spíme

V nočných hodinách sa mikrocirkulácia v pleti prirodzene zvyšuje a kyslík lepšie preniká k bunkám. Počas spánku tak naša pleť oddychuje, regeneruje sa a dopĺňa antioxidačnú ochranu. Zbavuje sa tak stresu, prejavov starnutia aj únavy. Nočný krém jej v tom môže skvelo pomôcť! Postará sa o pleť tak, aby bola pripravená na ďalší deň. V porovnaní s denným krémom mu chýba SPF a má výživnejšiu a bohatšiu textúru, ktorá pleti poskytne dostatočnú výživu. Zároveň obsahuje vyššiu koncentráciu aktívnych látok.

Denný aj nočný krém by mali byť súčasťou každodennej rutiny starostlivosti o pleť a môžete ich nájsť vo všetkých radoch starostlivosti o pleť Vichy. Najnovším prírastkom je Slow Âge Nočný krém s neobvyklým vzhľadom – sýto  hnedou „karamelovou farbou“, sviežou textúrou a rastlinnou vôňou.

Slow Âge Nočný krém

Tak čo myslíte? Ste pripravení nechať vašu pleť v noci zregenerovať a oddýchnuť s nočným krémom a cez deň pripraviť na každodenný stres s tým denným?

Denný vs nočný krém – prečo ich používať a aký je medzi nimi rozdiel?

Náš ikonický prípravok

Novinka

Slow Âge - Nočný krém - obrázok výrobku

Slow Âge - Nočný krém

Obnovuje pleť a pomáha jej okysličovaniu

( 92 názorov )

Novinka

Peri-Menopause <br />Vypĺňajúci revitalizačný nočný krém pre obdobie perimenopauzy

Peri-Menopause
Vypĺňajúci revitalizačný nočný krém pre obdobie perimenopauzy

go to top