OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Zamerané na zloženie s UV filtrami, aj proti dlhovlnnému UVA

 • Obľúbené

UV žiarenie, ktoré vstrebávame každý deň, je tvorené z 25 % UVB lúčmi a 75 % UVA. Dlhovlnnému UVA žiareniu sme navyše vystavení po celý rok.

Zamerané na zloženie s UV filtrami, aj proti dlhovlnnému UVA

Vichy chcelo viac než len chrániť pleť pred vonkajšími vplyvmi a navzdory zvyčajným nepríjemným širokospektrálnym filtrom (UVA, UVB a dlhovlnnému UVA) prináša príjemný a senzorický prípravok. Značka chcela premeniť bežnú dennú aplikáciu na moment plný potešenia, pretože celý úspech prípravku Slow Âge tkvie v jeho dlhodobom dennom používaní. 

Skombinovať všetky aktívne látky spolu s ochrannými UV filtrami do ultrajemnej a vysoko senzorickej textúry bol skutočne oriešok. Aby bol potlačený mastný pocit a biely vzhľad, ktorý UV filtre často majú, Vichy použilo zmes veľmi špecifických voskov, ktoré zlepšujú absorpciu, a tiež použilo silicu pre zaistenie zamatového pocitu. Táto textúra najskôr vytvorí kvapku, kým sa začne počas aplikácie topiť a nezanechá na pleti nič iné, než príjemný pocit a hladký finiš. 

Pre zaistenie príjemnej aplikácie bolo potrebné navrhnúť takú parfumáciu, ktorá by zakryla špecifickú vôňu UV filtrov. Vôňa je navrhnutá tak, aby vyjadrovala silu vulkánov, z ktorých pochádza Mineralizujúca termálna voda Vichy, a vytvára puto medzi ženami a prírodou. Renomovaný nos, Philippe Romano, vytvoril vôňu založenú na dualite: sile a sviežosti. Táto parfumácia je navrhnutá tak, aby vyhovovala aj citlivej pleti.

Náš ikonický prípravok

 • Best-seller

  Fluidný krém - obrázok výrobku

  SLOW ÂGE

  Fluidný krém

  Denné krémy

  Krém spomaľujúci prejavy starnutia pleti

 • Najčítanejšie

  PEPTIDY: ZOZNÁMTE SA S ANTI-AGEINGOVOU INGREDIENCIOU, KTORÁ MENÍ VŠETKO

  INGREDIENCIE

  PEPTIDY: ZOZNÁMTE SA S ANTI-AGEINGOVOU INGREDIENCIOU, KTORÁ MENÍ VŠETKO

  Peptidy sú novou anti-ageingovou ingredienciou, po ktorej by ste sa rozhodne mali poobzerať.
  Retinol, antioxidanty, AHA kyseliny a vitamín C – všetky tieto zložky sú na zozname používaných kozmetických ingrediencií. Skoro by sa zdalo, že k nim každý mesiac pribudne nová superaktívna látka. Najnovšou senzáciou, o ktorej sa teraz v kozmetike hovorí, sú peptidy – krátke reťazce aminokyselín, z ktorých majú niektoré schopnosť opätovne obnoviť produkciu kolagénu a spomaliť tak proces starnutia. Vysvetlíme vám, prečo by ste túto anti-ageingovú ingredienciu mali poznať.

  Prečítať článok

  Posilňujúci Bifidus získaný z probiotík

  INGREDIENCIE

  Posilňujúci Bifidus získaný z probiotík

  Probiotiká sú živé organizmy, ktoré boli dlho študované pre ich blahodarné účinky na naše zdravie a predovšetkým na črevnú mikroflóru. Bifidus je látka získaná kvasením baktérie Bifidobacterium Longum. Vichy inovovalo túto neživú aktívnu látku z probiotík, aby využilo jej prospešné účinky na pleť.

  Prečítať článok

  go to top