Stažení se týká pouze níže uvedených výrobků:

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULE 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Vzorek

Popis materiálu

ECH LIFT AMP Inter 1.8ml

EAN

30157880

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 30 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 30 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1.8ml x30 EN FR NL

EAN

3337875670630

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPOULES 10 x 1.8ml

Dotčený výrobek

LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULE 10 x 1.8ml

Popis kategorie výrobku

Hotový výrobek

Popis materiálu

LIFT AMP 1,8ml x10 DE/FR (IT)

EAN

3337875702508

Máte-li jakékoliv dotazy k přípravku LiftActiv Peptide-C Ampoules, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku na čísle +421 233 215 662 anebo navštivte www.vichy.sk. Pro vaši informaci uvádíme, že je možné zakoupit alternativu k ampulím LiftActiv Peptide-C: sérum Vichy Liftactiv Supreme Vitamin C Serum, které řeší stejné problémy pleti. Nabízí jiný a snadný způsob aplikace pomocí kapátka.

OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Losos: zdravé tuky pre vyplnenie pleti

Pre tých z nás, ktorý túžia po žiarivej a zdravej pleti (takže všetci) , by mal byť losos na prvom mieste nákupného zoznamu.

Losos: zdravé tuky pre vyplnenie pleti
Salmon-healthy-fats-for-plump-skin

Požiadali sme dermatologičku Dr. Ninu Roos a špecialistu na výživu Raphaela Grumana , aby sa s nami podelili o svoje odborné tipy, ako pripraviť všetkými obľúbenú tučnú rybu, a vysvetlili nám, prečo je pre krásnu pleť tak dôležité prijímať dostatok omega 3 mastných kyselín.

Dajte si ryby : Ako losos pomáha hydratovať pleť

Dermatologička Dr. Nina Roos tvrdí, že pre hydratáciu pleti je losos jednou z najúčinnejších prírodných surovín. Podobne ako avokádo sú tučné ryby ako losos a makrela nabité prirodzene sa vyskytujúcimi mastnými kyselinami vrátane omega 3. Tieto mastné kyseliny pomáhajú zachovať prirodzenú funkciu kožnej bariéry a maximalizujú retenciu vody pre viac vyplnenú a mladistvejšie vyzerajúcu pleť. Módna návrhárka Victoria Beckham, ktorá otvorene hovorí o svojom boji s akné, prisahá na lososa ako na spôsob, ako upokojiť svoju pleť. Losos má relatívne málo kalórií a je neuveriteľne bohatým zdrojom bielkovín, čo stimuluje tvorbu kolagénu – ten pleti dodáva nielen mladistvý vzhľad, ale je zdravý tiež pre chrupavky a spojivové tkanivo vnútri nášho tela. Skvelými zdrojmi bielkovín s podobnými benefitmi pre organizmus sú i ďalšie suroviny ako ďalšie tučné ryby, orechy a repkový olej. Nevieme, ako pre vás, ale pre nás je to určite inšpirácia - je načase vyhrnúť si rukávy a zamieriť do kuchyne.

Ako uvariť lososa. Čím nižšia teplota tým lepšie

Existuje asi milión spôsobov, ako pripraviť lososa, a preto sme požiadali špecialistu na výživu Raphaela Grumana , aby sa s nami podelil o svoje tipy, ako z tejto neuveriteľne univerzálnej suroviny získať čo najviac. Všetci dobre poznáme klasický spôsob pečenia lososa v alobale, ale podľa Raphaela je dôležité predovšetkým sledovať teplotu grilu či rúry. Pre zachovanie čo najviac omega 3 mastných kyselín zabaľte filet či steak z lososa do alobalu alebo papiera na pečenie s trochou oleja a pečte asi 15 minút pri nízkej teplote (140°C) . Získate tak vlhké, šťavnaté kúsky ryby, ktoré sa rozpadnú na vidličke. Pokiaľ lososa budete pripravovať pri príliš vysokej teplote, bude tuhý a vysušený, s drasticky zníženým množstvom esenciálnych mastných kyselín – a to nieje práve ideálny výsledok po tom, čo v kuchyni strávite prípravou jedla toľko času.

Náš ikonický prípravok

Novinka

Peri-Menopause <br />Vypĺňajúci liftingový denný krém pre obdobie perimenopauzy

Peri-Menopause
Vypĺňajúci liftingový denný krém pre obdobie perimenopauzy

( 2 názorov )

go to top