OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť
OBJAVTE SVOJU OPTIMÁLNU STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

OBJAVTE SVOJU OPTIMÁLNU STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ
A VYUŽITE NAŠU ŠPECIÁLNU PONUKU!

Laboratóriá Vichy prinášajú SkinConsultAI unikátnu diagnostiku vyvinutú v spolupráci s dermatológmi na základe 15-ročného výskumu starnutia pleti s využitím umelej inteligencie. 


SkinConsultAI analýza pleti od Vichy v troch krokoch rozpozná 7 hlavných stránok starnutia pleti.


1. Urobte si selfie
2. Vyplňte informácie o svojom profile
3. Objavte výsledok matrixu vašej pleti


Na základe diagnostiky určenej pre všetky typy pleti SkinConsultAI prináša individuálne vyhodnotenie stavu vašej pokožky. Tento test určí silné a slabé stránky vašej pokožky a odporučí produkty starostlivosti o pleť ušité na mieru. Vďaka tomu môžete efektívne riešiť jednotlivé prejavy starnutia pleti.

SkinConsultAI môžete teraz vyskúšať TU.
Odporúčame spustiť diagnostiku na mobilnom telefóne pre možnosť vyhotovenia okamžitej selfie. SkinConsultAI môžete na mobilnom telefóne otvoriť aj pomocou naskenovania QR kódu.


Zistili ste si svoju optimálnu rutinu starostlivosti o pleť? Teraz pre vás máme špeciálnu ponuku. Pri nákupe produktov starostlivosti o pleť od Vichy v celkovej hodnote nad 27 € získate hodnotný balíček s miniproduktmi!


V ponuke sú 2 druhy balíčkov – Liftactiv Specialist a Neovadiol. Každý balíček obsahuje 2 x 15ml krém, vzorku pleťového boostera Minéral 89 a aj zľavový kupón v hodnote 4 € na ďalší nákup starostlivosti o pleť Vichy s platnosťou do 15. 11. 2020.


Špeciálnu ponuku môžete využiť v partnerských lekárňach Vichy do vyčerpania zasob balíčkov.

NÁJSŤ LEKÁREŇ